Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenukai. Viskas apie juos.

dar gali pirkti be lankeliu liemenele, tada tikrai nespaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2009 01 22, 17:02)
dar gali pirkti be lankeliu  liemenele, tada tikrai nespaus  4u.gif


ir ta varianta bandziau, bet man tada nepakelta krutine, nekaip atrodo (dydis mano C arba D) doh.gif
Atsakyti
nors mano krutine nedidele,anksciau kai dar gyvenau LT,taip pat pirkdavausi bazej Kaune latviskas liemenels ir man budavo tas pats-nuo tu lankeliu likdavo raudona nusiemus liemenele doh.gif maniau,kad alergiska,bet nieko negalejau padaryt nes neturejau su kuom lygint,mat iki tol galekau ipirkt tik tas latviskas.o dabar perku tik VS amerikieciu firmos liemeneles,jos be jokiu lankeliu,bet graziai sudelioja ir pakelia ir tokiam,kaip tavo dydziui irgi yra ir kiek teko girdet is mamau,nesiojanciu tavo dydzio tos pacios firmos-visos yra labai patenkintos ir niekas joms netrina,nes sios liemeneles neturi tu lankeliu thumbup.gif
Atsakyti
na man panašiai buvo paauglystėje, kažkaip keistai man liemenukai nešiojosi, ir tikrai trindavo tie lankeliai, greitai plyšdavo...BET aš pirkau jas iš mugių, o dabar kadangi gyvenu didesniame mieste ir čia yra firminių-tai perku tik firmines ir man jos labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 01 22, 18:37)
nors mano krutine nedidele,anksciau kai dar gyvenau LT,taip pat pirkdavausi bazej Kaune latviskas liemenels ir man budavo tas pats-nuo tu lankeliu likdavo raudona nusiemus liemenele doh.gif maniau,kad alergiska,bet nieko negalejau padaryt nes neturejau su kuom lygint,mat iki tol galekau ipirkt tik tas latviskas.o dabar perku tik VS amerikieciu firmos liemeneles,jos be jokiu lankeliu,bet graziai sudelioja ir pakelia ir tokiam,kaip tavo dydziui irgi yra ir kiek teko girdet is mamau,nesiojanciu tavo dydzio tos pacios firmos-visos yra labai patenkintos ir niekas joms netrina,nes sios liemeneles neturi tu lankeliu thumbup.gif



Aga , pas mane 90 proc tik latvisko trikotazo, nu man jie labai grazus ax.gif tai ir nusiperku daznai. Na siandien pasiule ispaniska , nusiprikau . Ziuresim kaip bus.

ir da kas idomiausia, turiu baltarusiska, uz kuri labai nedaug mokejau, ir jis man labai tinka, jokiu zymiu nuo lankelio smile.gif
Negi tikrai cia latviskam liemenuke problema bus? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Man taip su muginėm liemenėlėm būdavo. Dbr daugiausiai turiu Triumph ir Etam, tai tokių problemų nekyla. smile.gif
Atsakyti
Tas pats- geresnių firmų netrina. Dar man labai geros Itec'inės- na, tokios besiūlės, nesvarbu kokių firmų, bet dažniausiai liux nešiojasi thumbup.gif
Atsakyti
Na va matosi , kad ne man vienai taip buna.
Galiu pasakyt, kad siai dienai geresnio nei baltarusiskas liemenukas neturiu savo spintoj, o uz ji mokejau tik 20 lt (tik labai gaila, kad jie buna juodi, balti ir kuno spalvos, apie kazkoki grozi tik pasvajot), kai tuo tarpu pilnas komodos stalcius latvisku, kuriu deja negaliu nesiot. Na nebent trumpam prie vyra pasimaivyt lotuliukas.gif

Visai nieko ir ispaniskas, kuri pirkau praejusia savaite.
Sekantis pirkinys bus daugumos isgirtas liemenukas is VS ax.gif , labai idomu kaip su juo.
Atsakyti
aula, ir kaip su VS? Kokie ispudziai? As neturiu VS nei vieno, nes visu pirma - menkas dydziu pasirinkimas, antra - kai pasiziuriu i nuotraukas, 90% modeliu turi per mazas liemeneles, o tai visiskai nevilioje pirkti...
Atsakyti
Spėju, kad lankelis per mažas krūtinei, jos neapglėbia, dėl to galiukas i ją remiasi ir duria. Vaizdinės priemonės neradau, bet kažkas panašaus į tai (tik čia victoria's secret reklaminė nuotrauka, tad visa ta problema labai nežymiai matosi):
user posted image
Jei problema tokia, tai reiktų dairytis į tokius liemenėlių modelius, kurie plačiai apima krūtinę:
user posted image
Aš irgi buvau keletą kartu aptrinta ir apibadyta biggrin.gif , kadangi mano krūtinės ląsta siaura, krūtinės dydis vidutinis (b-c), o forma tokia, kad lankelio jai apglėbti reikia nemažo, tad liemenėlės reikia paieškoti...
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 01 22, 18:37)
o dabar perku tik VS amerikieciu firmos liemeneles,jos be jokiu lankeliu,bet graziai sudelioja ir pakelia ir tokiam,kaip tavo dydziui irgi yra ir kiek teko girdet is mamau,nesiojanciu tavo dydzio tos pacios firmos-visos yra labai patenkintos ir niekas joms netrina,nes sios liemeneles neturi tu lankeliu thumbup.gif

Kaip tai neturi? Turi. Net patikrinau ką tik ir turimas, ir jų puslapyje. Tiesa, pas juos yra kategorija liemenėlių be lankelių, bet ten siūlo tik 13 modelių.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2009 02 21, 14:31)
Spėju, kad lankelis per mažas krūtinei, jos neapglėbia, dėl to galiukas i ją remiasi ir duria. Vaizdinės priemonės neradau, bet kažkas panašaus į tai (tik čia victoria's secret reklaminė nuotrauka, tad visa ta problema labai nežymiai matosi):

Kas liecia butent sia nuotrauka, tai problema labai krenta i akis (bent jau man) - net skauda, ziurint schmoll.gif

user posted image

Viela duria kruti sone ir griovelyje tarp krutu. Problema nera paciam lankelyje, bet kauselio dydije. Is principo, vielos ilgis priklauso nuo kauselio dydzio wink.gif Sioje nuotraukoje ryskiai matosi, kad modeliui kauselis yra per mazas - jis tiesiog pakimba ant krutu, tiltelis jungiantis kauselius turetu priglusti prie kuno, o taip nera. Todel viela gali trinti/durti, o liemenele bus nepatogi.

Pavyzdziui, cia butu to paties plunge fasono liemenele, taip pat push-up tipo su pakietinimu, lankeliais, bet tinkamo dydzio (specialiai nerasau producento pavadinimo, kad nebutu, jog kazka reklamuoju lotuliukas.gif )

user posted image

Efektas toks pats grazus, o niekas neduria ir viskas gerai laikosi. Lankelis pasibaigia kartu su kauseliu po pazastimi, tarp krutu glaudziai priglunda prie kuno. Na, tiesiog kauselio dydis tinkamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rosemary: 21 vasario 2009 - 15:20