Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenukai. Viskas apie juos.

sepaloje yra liemeneles su silikonais,ir silikonai eina beveik per visa kauseli tai krutine padidina thumbup.gif ,ir plaunu skalbimo masinoje ir nieko neatsitinka o kainyte 69 litai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ieskojau kazko panasaus , bet neradau temos. Nesuprantu ar as tokia viena nevykele blush2.gif , ar jums netrina odos nesiojamu liemeneliu tos vielutes ar kaip jas pavadint-gal lankelis. Nu man tai kosmaras kazkoks , is 10 liemeneliu atrandu tinkamas kokias 2. Siaubas doh.gif
Taip nutrina, kad raudona oda ir skauda. Uzvakar nuejau vel i parduotuve ir prisipazinau pardavejai, kad man tokia problema. Nu sako pirma karta girdziu toki dalyka, klausiu ar neteko girdet is nieko apie tokia problema, ne sako. Siandien nueinu i kita parduotuve. Kalbu su pardaveja ta pati. Ir ji nustebus i mane ziuri g.gif , sako nu nezinau .
Dar patikslinu :trina ne visas lankelis, kur apacioj liemenuko isiutas buna, o jo virsus kur pasibaigia tai ir trina toj vietoj prie pazasties ( tikrai nepraplyses biggrin.gif ). Gal sakysit kad bloga dydi perku, nu kad ne. Perku ir latviskus, ir baltarusiskus, turiu ir is JAV parsiusta - tas pats. Nesuprantu, mistika kazkokia .

Niekam taip nera? O gal kokia eksperte atsiras, patarimu geru duos, nes nu gaila pinigu - perku ir perku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aula: 21 sausio 2009 - 20:54
Parduotuveje, pries pirkdama liemenele, visaip pasilankstau, pasisukioju, kad isistikinciau, jog ji tikrai niekur netrina smile.gif Zinoma, dar apziuriu, ar kokybiskai pasiuta, ar apie lankeli pakankamai daug medziagos ir po tokiu patikru, issirenku geriausia, kuri nei trina, nei dar ka nors smile.gif Kol kas su tokia problema nebuvau susidurusi, gal tiesiog vertetu atidziau rinktis ir tam nepagaileti laiko? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as irgi paprastai pasimatuoju, pasiziuriu, tai nesusiduriu su ta problema g.gif
Atsakyti
netrina man schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
jetau kiek as matuojuos , beveik visa parduotuve , jauciu ir pardavejom atsibostu iki gyvo gaulo. Bet kai matuojuos, niekas netrina. Uztenka viena diena panesiot ir
prasideda.
na kol kas matau , kad as viena tokia luzere lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aula @ 2009 01 21, 23:03)
jetau kiek as matuojuos , beveik visa parduotuve , jauciu ir pardavejom atsibostu iki gyvo gaulo. Bet kai matuojuos, niekas netrina. Uztenka viena diena panesiot ir
prasideda.
na kol kas matau , kad as viena tokia luzere  lotuliukas.gif

g.gif gal kiek mazokas perkies ir labai remias g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 01 21, 23:08)
g.gif gal kiek mazokas perkies ir labai remias  g.gif


aciu uz patarima, pabandysiu tikrai didesne, nors nesu is kokio gilaus misko , atrodo perku savo dydi g.gif
as vis dar netikiu, kad man vienai taip biggrin.gif
Atsakyti
kaušelis galbūt per mažas g.gif
arba kaušelio forma netinkama, per aukštai ar per žemai baigiasi pats lankelio viršus g.gif
Atsakyti
nu net apsiciupinejau lotuliukas.gif kur tie lankeliai prasideda ir baigiasi. visai ju nesijaucia. manau perki per mazas arba kaip tik per dideles liemeneles (jei vielutes iki pazasties siekia)
Atsakyti
gal tavo krutines lastos forma siek tiek skiriasi nuo vidutines, ty standartines ? ir gaunasi kad ne toj vietoj isiremia tie lankeliai...
man su liemenelems tokios dideles probelomos nera, bet turiu kita "nestandartine" dali -- tai puikiai suprantu tavo vargeli - matuojasi atrodo milijona drabuziu- ir nei vienas graziai neguli, o kitiems viskas ok
pasitark su siuveja, ji pakomentuos kas ir kaip ir kokio modeliuko reikia ieskoti ... ir dar bandyk atrasti firmas, kuriu siuvamos liemeneles tau tinka (juk minejau kad kelias tinkancias turi), na ir bandyk tarp ju produkcijos gal kada kas tiks. arba simtaprocentinis variantas - eini pas siuveja ir pasiuna pagal tave.
Atsakyti
Dar siandien lysiu i spinta, issimatuosiu viska lotuliukas.gif
tada eisiu i parduotuve ir nusipirskiu vienu dydziu didesne biggrin.gif
va tada vel aprasysiu savo ispudzius ( nors as dabar ir taip jau perku didesnes liemeneles nei nesiojau po gimdymo , pries pora metu) g.gif

Bet matytutem kaip man juokas ima, vis dar nesuprantu kodel man taip yra. Kol kas nesuprantu, bet su Jusu pagalba as ja isnarpliosiu mirksiukas.gif
Atsakyti