Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenukai. Viskas apie juos.

Sveikos, noriu paklausti, bet nežinau kur, tai bandau čia. Turiu maudymosi kostiumėlį su silikonu, sakykit, ar galima su jais eiti į pirtis? Ar silikonui nieko nenutiks karštyje? Ačiū už atsakymus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2007 03 09, 23:34)
Sveikos, noriu paklausti, bet nežinau kur, tai bandau čia. Turiu maudymosi kostiumėlį su silikonu, sakykit, ar galima su jais eiti į pirtis? Ar silikonui nieko nenutiks karštyje? Ačiū už atsakymus...  smile.gif


Kiek girdejau tai ne, nes pirtyse jis sukieteja.. 4u.gif
Atsakyti
Mano sesuo turi maudomuka su silikonine liemenele,tai ejo kelis kartus i pirti ir nieko neatsitiko.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 03 10, 00:38)
Mano sesuo turi maudomuka su silikonine liemenele,tai ejo kelis kartus i pirti ir nieko neatsitiko.


Nu gal cia priklauso nuo tu silikonu, nes kaip tik drauge pirko maudomuka sia savaite, ir matem kad atskirai galima nusipirkti tuos silikoninius idekliukus, tai klausem ar tinka ir i maudomus, tai atsake, kad i pirti nepatariama eiti, nes gali sukieteti... bet gal buna ju visokiu, brangesniems gal nieko neatsitinka 4u.gif ax.gif
Atsakyti
girdejau kad jeigu turi silikono savo kune .. ne visada gali liektuvu skristi ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KyJa @ 2007 03 12, 00:20)
girdejau kad jeigu turi silikono savo kune .. ne visada gali liektuvu skristi ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

cia jau paneigti faktai... biggrin.gif o del sukietejimo.... g.gif pirma karta girdziu
Atsakyti
man atrodo jei maudomus su silikonus gamina, reiskia normaliai smile.gif
kasgi gamintu maudymuka vienkartini?
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 10, 00:11)
Nu gal cia priklauso nuo tu silikonu, nes kaip tik drauge pirko maudomuka sia savaite, ir matem kad atskirai galima nusipirkti tuos silikoninius idekliukus, tai klausem ar tinka ir i maudomus, tai atsake, kad i pirti nepatariama eiti, nes gali sukieteti... bet gal buna ju visokiu, brangesniems gal nieko neatsitinka  4u.gif  ax.gif

o kur yra pirkti tu silikoniniu idekliuku ir kokia kainyte ax.gif jeigu ne paslaptis
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2007 03 12, 01:21)
man atrodo jei maudomus su silikonus gamina, reiskia normaliai smile.gif
kasgi gamintu maudymuka vienkartini?

tai maudymukus gamindavo ir kur suslapint negalima biggrin.gif oi anksciau istoriju prisiklausydavai biggrin.gif neaisku tiesa ar melas.
Atsakyti
QUOTE(coca cola @ 2007 03 12, 12:59)
o kur yra pirkti tu silikoniniu idekliuku ir kokia kainyte  ax.gif  jeigu ne paslaptis


VCUP'e, pirmam aukste, kur yra apatiniu parduotuves, elite... kazkaip vadinas parduotuve, arciausiai Eurovaistines smile.gif kainuoja - 13Lt 4u.gif
Atsakyti
O kur Kaune būtų galima rasti liemenėlių su silikonu? mirksiukas.gif
Atsakyti
13lt koks pigus siaip kiek teko matyt tai daug brangiau gal kokybe skiriasi g.gif
Atsakyti