Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(dygliuke @ 2007 02 24, 10:38)
o gal bandet kas nors keune's aliejuka plaukams, girdejau kad labai geras poveikis? noreciau jusu nuomone isgirst?

cia tas kur kapsulytese?
Atsakyti
parekomenduokit prasau kaune femina bonoj koki kirpeja, nes niekas neatsiliepia ir skyrelio geriausiu kauno kirpeju...arba kur ten dar dirba su keune grozio karalyste baltijos 27, kur cia tiksliau yra?

keune naudoju jau du metus ir esu labai patenkinta mirksiukas.gif
sampunas rekonstruktorius keratino purskalas kapsulytes kondicionierius galiukams ir t.t. thumbup.gif dar tas reikalas kur tiesint plaukams thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2007 03 29, 12:04)
parekomenduokit prasau kaune femina bonoj koki kirpeja, nes niekas neatsiliepia ir skyrelio geriausiu kauno kirpeju...arba kur ten dar dirba su keune grozio karalyste baltijos 27, kur cia tiksliau yra?

keune naudoju jau du metus ir esu labai patenkinta mirksiukas.gif
sampunas rekonstruktorius keratino purskalas kapsulytes kondicionierius galiukams ir t.t. thumbup.gif  dar tas reikalas kur tiesint plaukams thumbup.gif  thumbup.gif

meistre, kuri dirbo Femina Bonoje,o veliau "'Grozio karalysteje'', dabar dirba ''Pjeseje''. Jos vardas Ruta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2007 03 30, 08:51)
meistre, kuri dirbo Femina Bonoje,o veliau "'Grozio karalysteje'', dabar dirba ''Pjeseje''. Jos vardas Ruta. thumbup.gif


aciu, jau uzsiregistravau pas kt smile.gif o kur ta grozio karalyste randasi placiau? nes nelabai atsimenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2007 03 30, 10:51)
meistre, kuri dirbo Femina Bonoje,o veliau "'Grozio karalysteje'', dabar dirba ''Pjeseje''. Jos vardas Ruta. thumbup.gif


gal gali nupasakoti kaip ji atrodo? gal tokia sviesiais trumpokais plaukais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 31 kovo 2007 - 07:20
Man labiausiai iš Keune produkcijos patinka putos plaukams thumbup.gif. Kurį laiką pirkau šampūną sausiems, pažeistiems plaukams ir tokį patį balzamą - taip pat likau patenkinta, nors manau, kad yra ir pigesnių panašios kokybės gaminių mirksiukas.gif. O va putų, tai tikrai kol kas geresnių neradau schmoll.gif.
Atsakyti
Man labai patiko šampūnas sausiems plaukams, reconstruktorius, lakas plaukams, baltas vaškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 03 31, 07:20)
gal gali nupasakoti kaip ji atrodo? gal tokia sviesiais trumpokais plaukais?

ta pati, jei nera dar vienos su trumpais ir sveisiais plaukais. drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip manot, ka pirkti sviesintiems sruogelems plaukams? Tikriausiai Silver sampunas labai nublukina gelsva spalva, nors man ji patinka, nes mano sruogeles karamelines ir gelsvos bei baltos atspalviu...man patinka 4u.gif Ten yra lyg ir sviesintiems plaukams sampunas, ar as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2004 12 02, 20:08)
Gal kas esate šviesinę plaukus Keune dažais?Krpėjos, dirbančios su šia kosmetika, ją giria, bet ar gali būt kitaip, nes visos siūlo kosmetiką, kur jų salone.Teko girdėt, kad šie dažai labai sausina plauką.Įdomu būtų išgirst komentarus kas jau dažėt ir galit patvirtinti kaip ten yra.O gal žinote gerą kirpėją, dirbančią su šiais dažais Kaune?Norisi kad pataikytų atspalvį, būčiau ne geltona, o atspalvis į pilkumą

as KLAIPEDOJE turiu gera kirpeja ,ji dirba su KEUNE firmos priemonem bigsmile.gif tai thumbup.gif tai dabar visada dazaus ,kerpuos pas ja thumbup.gif aisku ir moku nemazai bigsmile.gif
Atsakyti
man tai jų pakuotės nepatinka, kažkotai atrdodo jau tokia chemija, nors tos chemijos kur jau dabar nėra, kažkokių švelnesnių spalvų norisi bonkikės kad būtų tai psichologiškai geriau veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 02 24, 14:48)
cia tas kur kapsulytese?


bandziau, bet nepatiko - daug terliones, o as megstu, kad butu dozatorius ir normalus kiekis biggrin.gif
Atsakyti