Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

Naudoju sios firmos sampuna silver sviesinanti plaukus ir nuimanti ta taip visoms nepatinkancia gelsva plauku atspalvi. Na galiu pasakyt tik, kad super thumbup.gif Efektas matomas, ne vienas pazistama sake, kad plaukai sveikai blizga, o ir man paciai lengvai sukuojami, minkstuciai ir nebera to geltonumo, kurio taip nemegstu. beja plaukus sviesinau taip pat su Keune dazais.
Atsakyti
Vakar nusipirkau dvi KEUNE priemones plaukams, reiks isbandyti...
1- kazkoks purshkalas su keratinais, naudojamas ant dregnu plauku.
2- mini tubele nenuplaunamo kondicionieriaus, kurio reikia itrinti vos kelis lasus i sausus plaukus.
Gal kas naudojote?
Atsakyti
NaudojudauKeune priemonių:
Dažus
Šampūną
Balzamą
Kaukę
Losijoną Desing
Losijoną Sculpting

Ir super dalykėlis vasarai ir šiaip
SUN CARE aliejinis losijonas kūnui ir plaukams
Su apsaugos faktoriumi 6

Viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2005 12 09, 11:55)
Ir super dalykėlis vasarai ir šiaip
SUN CARE aliejinis losijonas kūnui ir plaukams
Su apsaugos  faktoriumi 6

Ar gerai supratau? Tas pats losjonas ir kunui, ir plaukams? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Labai prašau, pasiūlykite kokią kirpyklą Kaune, kurioje dirbtų su KEUNE. Labai dievinu šią kosmetiką, jau daug metų tik šiais dažais dažausi. O mano kirpėjas išvažiavo į užsienį...Kaip aš būsiu per šventes nedažytais plaukais?
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2005 12 11, 19:15)
Sveikos,
Labai prašau, pasiūlykite kokią kirpyklą Kaune, kurioje dirbtų su KEUNE. Labai dievinu šią kosmetiką, jau daug metų tik šiais dažais dažausi. O mano kirpėjas išvažiavo į užsienį...Kaip aš būsiu per šventes nedažytais plaukais?


femina bona dirba su keune, pramones maximoj taipogi, bet reiktu pasiklaust ar tikrai, nes keunes kosmetika tai jie prekiauja ir mole mano ziniomis su sia kosmetika dirba ax.gif
Atsakyti
Mole tai tikrai ne, ten su Loreal. Buvau vakar užlėkus, klausiau sad.gif
Reiksį pramonės Mx nulėkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2005 12 11, 19:15)
Sveikos,
Labai prašau, pasiūlykite kokią kirpyklą Kaune, kurioje dirbtų su KEUNE. Labai dievinu šią kosmetiką, jau daug metų tik šiais dažais dažausi. O mano kirpėjas išvažiavo į užsienį...Kaip aš būsiu per šventes nedažytais plaukais?

su Keune dirba ,,Grozio karalyste" Baltijos 27.Labai geri kirpejai Dziuljeta ir Arturas. Pati ten dazausi ir kerpuosi, labai fainai sutvarko o ir kainos nebaisios. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(barbyte @ 2005 12 11, 21:38)
su Keune dirba ,,Grozio karalyste" Baltijos 27.Labai geri kirpejai Dziuljeta ir Arturas. Pati ten dazausi ir kerpuosi, labai fainai sutvarko o ir kainos nebaisios. thumbup.gif


Reiks apsilankyti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
su Keune dazo bazeje, prie raudono pasazo yra maza kirpykla.Kainos normalios,kirpejos irgi.
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 09, 16:42)
Ar gerai supratau? Tas pats losjonas ir kunui, ir plaukams? unsure.gif

TAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2005 12 09, 11:55)
NaudojudauKeune priemonių:
Šampūną
Balzamą
Kaukę

o kiek maždaug kainuoja šiios priemonės? nors plaukus dažau su keune dažais bet plaukų priežiūros priemonių bandyti neteko rolleyes.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti