Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(wenita @ 2009 03 17, 16:09)
kur perkate keune priemones? gal internetu pigiau? jei taip,tai is kokiu psl perkate?
aciu uz atsakyma 4u.gif


ziurint kokiu Jums reikia smile.gif siaip kirpyklose ir spec.parduotvese, bet tu parduotuviu l.mazai. galiu parduot kai kurias pigiau, kai pripuoliau prisipirkau be proto doh.gif a dabar, pasirodo, man jos ir ner tokios reikalingos, nes kitos nebaigtos, o ir pinigeliu ner doh.gif ka na ka dedu i SM "Kosmetikos isparduotuve" ir "viskas plaukams", paziurekit, gal kas tiks, vis pigiau nei parduotuvej mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 17, 21:17)
jojo Femina bonoj galima papirkt, o dar Sarma style, tik nesu tikra ar cia ne tas pats g.gif


Sarma style man dazu nepardave g.gif nebent pas juos kirpykloj dazais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 03 17, 21:19)
ziurint kokiu Jums reikia  smile.gif siaip kirpyklose ir spec.parduotvese, bet tu parduotuviu l.mazai. galiu parduot kai kurias pigiau, kai pripuoliau prisipirkau be proto  doh.gif  a dabar, pasirodo, man jos ir ner tokios reikalingos, nes kitos nebaigtos, o ir pinigeliu ner  doh.gif  ka na ka dedu i SM "Kosmetikos isparduotuve" ir "viskas plaukams", paziurekit, gal kas tiks, vis pigiau nei parduotuvej  mirksiukas.gif

Papildyta:
Sarma style man dazu nepardave  g.gif  nebent pas juos kirpykloj dazais  mirksiukas.gif


Galiu jums pasakyt femina bona jums irgi man atrodo neparduos nes jie jau cia neturi sandeli, sandelis kaune
o del to kad sarma style nepardave dazu tai as drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2009 03 17, 20:37)
Galiu jums pasakyt femina bona jums irgi man atrodo neparduos nes jie jau cia neturi sandeli, sandelis kaune
o del to kad sarma style nepardave dazu tai as  drinks_cheers.gif


siaip as kazkada esu pirkus, sarma style tai pardave...seniau cia, bet yra silainiu maximoj antram auskte kirpyklele tai ten parduoda, kaina tokia pat kaip ir Gabijoj.

ir vakar kirpeja sake, kad jie is tikro nieko negaletu pardavinet, nes priemones skirtos profesionalams, bet kaip sakant, biznis yra biznis...nes as bandziau uzsieny nusipirkt tai man nieko nepardave schmoll.gif net sampuno didelio, tik 250ml, bet sakau as ne vienus metus naudoju ir man neapsimoka pirkt mazo...tai nieko nepirkau...
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2009 03 17, 21:37)
Galiu jums pasakyt femina bona jums irgi man atrodo neparduos nes jie jau cia neturi sandeli, sandelis kaune
o del to kad sarma style nepardave dazu tai as  drinks_cheers.gif


kaip tai neparduos, jei nusipirkau ir dazu, ir oksidatoriu biggrin.gif ir siandien buvau mirksiukas.gif

ale kiek zinovu VBS lotuliukas.gif sorry....



čikuraku, kiek zinau, Kaune toj maximoj 2-am aukste iki siol dazus mergaites perkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majaliza: 17 kovo 2009 - 20:53
na nes pati esu kirpeja ir perku is juos dazu tai vaybinike man atveze tik karta per savaite prekes nes sake kad vilniuje jau nebeturi sandelio ax.gif
Atsakyti
...nes zinau, kad kerpate namie
...nes nebutina skleisti nepatvirtintu faktu, jei nesate tikra
... nes yra tiesiog zmoniu, kurie tiksliai zino
... nes nesvarbu, kur tas sandelys, Femina bona savo kirpyloj tiek naudooja Keune dazus, tiek jais prekiauja
... nes gerai jusu vadybininkei, reiks ir man isidarbint biggrin.gif atvezciau uz ta pacia kaina tik is siek tiek arciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 03 17, 22:04)
...nes zinau, kad kerpate namie
...nes nebutina skleisti nepatvirtintu faktu, jei nesate tikra
... nes yra tiesiog zmoniu, kurie tiksliai zino
... nes nesvarbu, kur tas sandelys, Femina bona savo kirpyloj tiek naudooja Keune dazus, tiek jais prekiauja
... nes gerai jusu vadybininkei, reiks ir man isidarbint  biggrin.gif  atvezciau uz ta pacia kaina tik is siek tiek arciau  biggrin.gif



ir kuo jus cia mane uzpolet, ka as jums blogo padariau juk cia forumas ir pasakiau ta ka as zinau, o jus cia man aiskinti pradedat,vietoj to kad paprastai pasakyt na nzn kodel jums taip vadybinike pasake nes as tarkim nuvazaviau ir nupiraku ten daziukus,o jus is kart agresivei nusiteike blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiusa20: 17 kovo 2009 - 21:07
as tai tikrai nieko nepuoliau biggrin.gif jauciates uzpulta? lotuliukas.gif
parasiau, kad parduoda, tai kam dar rasyt kazkokias blevyzgas apie tai, ka sake tamstos vadybininke, kaimynes pusbrolio zmonos klasiokes dukra ir t.t.

taip, cia forumas, bet nereikia klaidint zmoniu del auksciau minetu priezasciu

ir visu atsirasau uz off topic'a
Atsakyti
O kiek kainuoja ir kokios talpos yra Keune reconstruktorius?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 24, 11:29)
O kiek kainuoja ir kokios talpos yra Keune reconstruktorius?


yra po 250 ml ir litriniusas zinau, tai perku litrini apie 79 lt moku.uztenka vos ne 8 men. plaukai ilgi labai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti