Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(^^liutuke @ 2005 10 16, 17:22)
o dabar dar parekomenduokit man sampuna keune mergaites ax.gif  pagal patarimus nusipirkau balzama ir esu patenkinta thumbup.gif  koki jus pacios renkates ir nepamirskit parasyt kainos nail.gif  megalol.gif



Žiūrint, turbūt, kokie plaukai. Aš naudoju paprastą jų šampūną (jo būna ir Eurovaistinėse) Keune Care line, toks plastmasinis kietas pilkas buteliukas, 250 ml, mokėjau 26 Lt. Femina Bona salone pirkdama.

Kadangi mano plaukai ploni, linkę lūžinėti ir sausoki ( verysad.gif ), bet kartu greitai riebaluojasi doh.gif , naudoju šampūną su geltonu 'brūkšniu' (ant pakuotės toks) - sausiems, pažeistiems plaukams. Kiek žinau, jis tinka naudoti su rekonstruktoriumi (nes iš tos pačios priemonių grupės), turbūt gerai ir su balzamu.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man is Keunes labai patiko kremas plauku galiukams, tokioje tuteleje kaip dantu pastos buna. Kaina apie 20Lt berods, bet gan ilgam uzteko.
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2005 10 16, 16:25)
Žiūrint, turbūt, kokie plaukai. Aš naudoju paprastą jų šampūną (jo būna ir Eurovaistinėse) Keune Care line, toks plastmasinis kietas pilkas buteliukas, 250 ml, mokėjau 26 Lt. Femina Bona salone pirkdama.

Kadangi mano plaukai ploni, linkę lūžinėti ir sausoki ( verysad.gif ), bet kartu greitai riebaluojasi  doh.gif , naudoju šampūną su geltonu 'brūkšniu' (ant pakuotės toks) - sausiems, pažeistiems plaukams. Kiek žinau, jis tinka naudoti su rekonstruktoriumi (nes iš tos pačios priemonių grupės), turbūt gerai ir su balzamu.

4u.gif  4u.gif

reikes isbandyt nes mano prie saknu megsta riebaluotis o siaip plaukuciai sausoki cool.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur klaipedoj butu galima keune priemoniu nusipirkt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 25, 21:57)
gal kas zinot kur klaipedoj butu galima keune priemoniu nusipirkt. blush2.gif

klaipedoje manau taip pat feminoje bonoje

beje visoms kam patinka keune produkcija siulau isbandyti grozio ampuiles plauku galams - fantastiskas dalykas. 10 ampuliu apie 30 lt kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 11 25, 22:22)
klaipedoje manau taip pat feminoje bonoje

maniau, kad Klp nebėra Femina Bona? blink.gif g.gif
Keune naudojau daugiau kaip metus. Nieko gero. Man dabar labiausiai patinka Margaritos alaus serijos plaukų priežiūros priemonės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 11 25, 22:31)
maniau, kad Klp nebėra Femina Bona? blink.gif  g.gif
Keune naudojau daugiau kaip metus. Nieko gero. Man dabar labiausiai patinka Margaritos alaus serijos plaukų priežiūros priemonės tongue.gif


tai,kad mane domina modeliavimo priemones. mirksiukas.gif
o kokioj vietoj yra femina bona blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 26 lapkričio 2005 - 13:11
beje,gal kas bandet garbanu fiksatoriu,ar kaip jis ten vadinasi? blush2.gif
Atsakyti
o be Feminos Bonos, kitus isigyti negalima? Laisves al. prie leliu teatro yra keune kazkokia parduotuve kirpykloms..idomu, ar ten siaip zmogeliui is gatves parduotu kokia viena stuka? smile.gif
Atsakyti
Norėjau pakalsuti gal kas naudojote Keune putas?Nes man kaip tik jau baiginėjasi ri norėčiau gal šios firmos pabandyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
man ju balzamai super, ypac kai iseinu is femina bona salono... thumbup.gif o sampunai irgi nieko. labiausiai man ko gero patinka dazai semi color. kvapas siek tiek kitoks nei iprastu... o pradejus naudoti keune priemones plaukai istikruju atsigavo. dziaugiuosi del to labai labai.
Atsakyti
QUOTE(flawless @ 2005 12 07, 17:18)
man ju balzamai super, ypac kai iseinu is femina bona salono... thumbup.gif o sampunai irgi nieko. labiausiai man ko gero patinka dazai semi color. kvapas siek tiek kitoks nei iprastu... o pradejus naudoti keune priemones plaukai istikruju atsigavo. dziaugiuosi del to labai labai.


taip ir mano atsigavo, svelnuciai dabar ir grazus, gal kas isbandete naujas ampoles plauku galiukams? bigsmile.gif
Atsakyti