Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

Sveikos merginos,

gal atsirastu cia zmogutis, galintis parduoti keune dazu 1517 apie 10 flakoneliu ir 12% oksidatoriaus dideli buteli ? Visada pirkdavau is savo kirpejos , bet dabar jau nebeturiu galimybes is jos uzsisakyti tokio kiekio , tad laukiu pasiulymu i AZ 4u.gif
Esu Vilniuje .Arba gal parasytumete , kur Vilniuje prekiauja siais dazais ?
Atsakyti
QUOTE(Daumanta @ 2009 02 20, 09:59)
Sveikos merginos,

gal atsirastu cia zmogutis, galintis parduoti keune dazu 1517 apie 10 flakoneliu ir 12% oksidatoriaus dideli buteli ? Visada pirkdavau is savo kirpejos , bet dabar jau nebeturiu galimybes is jos uzsisakyti tokio kiekio , tad laukiu pasiulymu i AZ  4u.gif
Esu Vilniuje .Arba gal parasytumete , kur Vilniuje prekiauja siais dazais ?

o tavo naturalus labai tamsus ,kad su 12oksid dazai?as noriu pabandyt tokia spalvike kaip tavo tik nezinau su kiek oksidatoriaus proc,nes mano naturalus beveik juodi
Atsakyti
sveikutes, gal kas zinote keune dazu numeriuka pelenu spalvos? noriu nusidazyti kad butu kaip naturalus, mano sviesi pelenu spalvyte ir noriu vel prie jos sugrizti, kaip manote?
Atsakyti
Vis mastau pabandyti keune dazus nr.1000.Gal yra bandziusiu ,kaip jums ta spalvyte?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 13, 23:40)
norejau  paklausti, kokios kainos mazdaug siuo metu Keune priemoniu, sampunu tai kaip supratau apie 30 litu, o kaukes?? jos visad brangesnes buna..skaiciau sena foruma, ten kazkas kainas 2004 metais surase tai manau pasikeite per 5 metus? is anksto aciu uz informacija:)



keune intensive hair repair vital nutrition giliai maitinanti, atstatanti kauke 500 ml-pas savo dazytoja mokejau 83 Lt/ tokia pilka su geltonu pakuote/
Papildyta:
QUOTE(gussste23 @ 2009 03 06, 15:03)
sveikutes, gal kas zinote keune dazu numeriuka pelenu spalvos?  noriu nusidazyti kad butu kaip naturalus, mano sviesi pelenu spalvyte ir noriu vel prie jos sugrizti, kaip manote?


as tavo vietoj pati neeksperimentuociau, juo labiau-turedama toki tiksla. patarciau nueiti pas gera plauku dazytoja, kuri dirba su Keune. as tokia turiu smile.gif jei noresi, parasyk man i az, galesiu duoti kontaktus.
Papildyta:
QUOTE(Daumanta @ 2009 02 20, 10:59)
Sveikos merginos,

gal atsirastu cia zmogutis, galintis parduoti keune dazu 1517 apie 10 flakoneliu ir 12% oksidatoriaus dideli buteli ? Visada pirkdavau is savo kirpejos , bet dabar jau nebeturiu galimybes is jos uzsisakyti tokio kiekio , tad laukiu pasiulymu i AZ  4u.gif
Esu Vilniuje .Arba gal parasytumete , kur Vilniuje prekiauja siais dazais ?


keune prekiauja tik didmena, Zveryne. reikia pas kirpejas prasyti.
Atsakyti
as tavo vietoj pati neeksperimentuociau, juo labiau-turedama toki tiksla. patarciau nueiti pas gera plauku dazytoja, kuri dirba su Keune. as tokia turiu smile.gif jei noresi, parasyk man i az, galesiu duoti kontaktus.
[ [/quote]

ne ne as pati ir nedazysiu, taip sakau gal kas zinote grazia pelenu spalvyte is keune, kad nuejus pas kirpeja jau galeciau pasakyti ko noriu g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
susidomejau ir as Keune priemonemis, taciau bijau, kad gali mano plaukams netikt blush2.gif ar visoms bandziusioms tiko?
Atsakyti
Gal kas zinote kur klaipedoje galima isigyti keune dazu?
Atsakyti
kur perkate keune priemones? gal internetu pigiau? jei taip,tai is kokiu psl perkate?
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 03 17, 15:09)
kur perkate keune priemones? gal internetu pigiau? jei taip,tai is kokiu psl perkate?
aciu uz atsakyma 4u.gif


as tai Kns Gabijoje perku, internetu nebandziau...
Atsakyti
QUOTE(saule.a @ 2009 03 06, 16:22)
keune prekiauja tik didmena, Zveryne. reikia pas kirpejas prasyti.

turbut nezinot, jei taip sakot blink.gif prekiauja Femina bona ir po maziausia dazu buteliuka ir po viena oksidatoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 03 17, 20:13)
turbut nezinot, jei taip sakot  blink.gif  prekiauja Femina bona ir po maziausia dazu buteliuka ir po viena oksidatoriu  biggrin.gif


jojo Femina bonoj galima papirkt, o dar Sarma style, tik nesu tikra ar cia ne tas pats g.gif
Atsakyti