Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

apie ta SLS tai atskira tema SM forume yra, minusu cia gal nenagrinesim nes bus off-topic, tik siaip brukstelkit kas 4u.gif yra ar ne 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kokios kainos yra šampūno ir kondicionieriaus iš serijos Keune So Pure Restoring? 4u.gif ir kur geriausiai įsigyti (Vilniuje arba Kaune)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hex @ 2009 01 29, 15:58)
Gal kas žinote, kokios kainos yra šampūno ir kondicionieriaus iš serijos Keune So Pure Restoring?  4u.gif  ir kur geriausiai įsigyti (Vilniuje arba Kaune)?  ax.gif


mane irgi domina, kur Vilniuje galima isigyti Keune priemoniu, balzamu, sampunu ir pan, domina didesniais kiekiais (po litra). Google rado tik Sarma Style ir Femina Bona, bet ten turbut brangiau nei kokioj paprastesnej kirpykloj, tik kokioj? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Keune priemonėm pradėjo prekiauti Medinės šukos thumbup.gif thumbup.gif (beje, dažais neprekiauja)
Atsakyti
QUOTE(latede @ 2009 01 26, 19:08)
o kiek reikia laikyti su 12 proc.??? plaukai tamsus blondas, bet jie buvo sviesinti sruogelemis, kurios ataugo 2-3cm. g.gif


Laikyk 30 min is pradziu ir ziurek,kaip ima,jei matysi,kad dar nelabai tai iki 40 min. O kokios firmos dazai?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 27, 22:29)
apie ta SLS tai atskira tema SM forume yra, minusu cia gal nenagrinesim nes bus off-topic, tik siaip brukstelkit kas 4u.gif yra ar ne 4u.gif


yra ax.gif vis pamirsdavau paziuret arbe tingedavau iki vonios nukeliaut, dabar kai ploviau galva ir uzsidejus kauke smirinejau po vonia tai prisiminiau perskaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 30, 17:45)
yra ax.gif  vis pamirsdavau paziuret arbe tingedavau iki vonios nukeliaut, dabar kai ploviau galva ir uzsidejus kauke smirinejau po vonia tai prisiminiau perskaityt smile.gif


aciu 4u.gif ach turbut as reklamos auka bet vis tiek Keune mane traukia labai labai kad ir yra ten tu medziagu blogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 30, 17:15)
aciu 4u.gif  ach turbut as reklamos auka bet vis tiek Keune mane traukia labai labai kad ir yra ten tu medziagu blogu doh.gif


as irgi ax.gif , bet vistiek naudosiu, kad neterst eterio reiks nukeliaut i ta ana tema appie sls paskaityt, bet as nzn ne 1 sampuno kuriam nebutu to kazkokio priedo, ir plaukai nekrenta gabalais, taip kad naudosiu rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, gailedama plauku usipirkau aktyvatoriu 6% ta didele bonka, dazau su 1517 nr, ir gaunasi dabar man ryza spalva sad.gif gal kuri noretu pirkti ta aktyvatoriu, like dar puse bonkos, nes mano pigmentas matyt paluko labai stiprus g.gif jei domina, rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2009 01 17, 08:11)
\
Plaukai iki nugaros apacios (nesiekia uzpakalio:)  is sokolado spalvos sviesinti (kirpykloje per septynis kartus po truputi saugant plauka) dabar dazo sruogelem, tai tie kur issviesinti tai labai plonyciai, nors naturalus plaukas labai storas nors nera juodas, tamsiai rudas.. tai galvoju gal kiaunej koks yra cia "sunkintojas", nes visos iki siol naudojamos priemones tai is vidaus ju nemaitina, tik is isores apvelka plevele, nes po plovimo vel jie atrodo negyvi iki kol supurskiu kondicionieriiais sutepu aliejuku doh.gif

o tavo naturalus labai tamsus?kokia spava gaunas?kokiu numeriu keune dazai ir kokio procento oksidatorium?mano naturalus beveik juodi,noriu milteliais sruoguotus plaukus,pabadyt dazyt su keune,tik nezinau ar kibs man dazai ir nebusiu ryza
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 02 18, 20:32)
o tavo naturalus labai tamsus?kokia spava gaunas?kokiu numeriu keune dazai ir kokio procento oksidatorium?mano naturalus beveik juodi,noriu milteliais sruoguotus plaukus,pabadyt dazyt su keune,tik nezinau ar kibs man dazai ir nebusiu ryza



Na nera mano plaukai tamsus, rudi, svieseja i medaus spalva, bet stori, viena karta i kirpykla buvau nusinesus keune dazus 1517 su 9 oxy, tai gavosi ryzai rudai pilkos sruogeles... tikrai ant juodu nera sansu.... nebent su dvylika ir tai vistiek bus tamsesni nei su milteliais.
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2009 02 18, 20:55)
Na nera mano plaukai tamsus, rudi, svieseja i medaus spalva, bet stori, viena karta i kirpykla buvau nusinesus keune dazus 1517 su 9 oxy, tai gavosi ryzai rudai pilkos sruogeles... tikrai ant juodu nera sansu.... nebent su dvylika ir tai vistiek bus tamsesni nei su milteliais.

as nenoriu is vis sviesiu,noriu naturaliai kad atrodytu kaip medaus spalva.ar smelio,na zinau kokios noriu bet kaip vadinas nezinau,o kur keune milteliais dazoma,po to dedamas atspalvis ?bet ziauriai plauka gadina
Atsakyti