Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(metaxaaa @ 2009 01 22, 17:16)
nu kolkas saknys dar nenudege nes jai su silpnesniu isties ryza gaunuosi nes naturalus tamsus db meginsiu namie uz keliu sav pati dazytis  ax.gif


sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2009 01 22, 13:13)
as esu kirpeja bet nekada nedazau savo klientams su 12proc 1517 tik su 9proc
ir ryza nebuna 4u.gif


Sveikos,as taip pat esu kirpėja,dirbu su KEUNE dažais. Sau dazausi plaukus su KEUNE 1517 ir 12 proc aktyvatoriu,tai darau jau beveik 3 metus ir nei saknys,nei galai nenudege ir pan. Plaukai nesusilpnejo,visiskai nieko neatsitiko. O ir klientem,kuriom nenuima su 9 proc,tai dedu 12 proc aktyvatoriu ir nieko nenutinka. Tik nereikia perlaikyti ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Noriu paklausti del dazymo, turiu nupirkus Keune dazus ir peroksida, kuri man ipyle i indeli - bet va nepaklausiau ar ilgai galima laikyti ta peroksida tame indelyje doh.gif ar iskarto reikia ji naudoti ? g.gif
Atsakyti
nusidaziau su 1517 spalvyte saknis gavosi labai grazi spalva ir nusprendziau pasitonuoti kad visi plaukai gautusi vienodos spalvos. kiaunes dazu destytoja is feminos bonos patare 9.32 spalva is semi produkcijos meginelyje ji man pasirode biski ryzoka ji sako ne dazykis viskas bus gerai bus grazi spalva. tai ka jus manot is grazios sviesios spalvos gavausi kazkokia ryza spalva visai negrazi kuo daugiau nusiplauna tuo dar ryzesne daugiau niekad nepasitikesiu net profesionalais
Atsakyti
QUOTE(destiniuke @ 2009 01 26, 13:39)
nusidaziau su 1517 spalvyte saknis gavosi labai grazi spalva ir nusprendziau pasitonuoti kad visi plaukai gautusi vienodos spalvos. kiaunes dazu destytoja is feminos bonos patare 9.32 spalva is semi produkcijos meginelyje ji man pasirode biski ryzoka ji sako ne dazykis viskas bus gerai bus grazi spalva. tai ka jus manot is grazios sviesios spalvos gavausi kazkokia ryza spalva visai negrazi kuo daugiau nusiplauna tuo dar ryzesne daugiau niekad nepasitikesiu net profesionalais


o su keliu proc dazei saknis? nes siaip galima ir pasitonuot buvo su ta pacia spalvyte,tik mazesniu proc emulsijos. Be reikalo tau patare deti ta spalva 9,32,ji turi to tokio ryzumo doh.gif
Atsakyti
Jakute ,o ką man patartum ,aš buvau blondinė ,bet labai nutriušo plaukai ,tai nusidažiau su Keune 437 tamsia spalva ,bet ta spalva man labai plovėsi ,tai paskui nusidažiau pustoniu tamsiau doh.gif Ir dabar niekaip nenusiplauna tas tamsus atspalvis ,o jau labai noriu būt šviesenė ,kažin ką man dabar daryt [kad nepakenkčiau plaukams ] ,pradėt nuo kažkokų sruogelių? Jau šaknis paskutinį kartą dažė šviesiau ,bet vaizdelis nėra geras ,nes tos šaknys tamsesnės už mano išlendančias šaknis ,bet daug šviesesnės už kitus plaukus verysad.gif
Kirpėja sako ,kad jei noriu pereit prie šviesesnių plaukų ,reik šviesiau dažyt šaknis ,bet negi ir teks vakščiot su tokiom kontrastingom spalvom ant galvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 26 sausio 2009 - 18:11
QUOTE(Jakutė @ 2009 01 23, 12:26)
Sveikos,as taip pat esu kirpėja,dirbu su KEUNE dažais. Sau dazausi plaukus su KEUNE 1517 ir 12 proc aktyvatoriu,tai darau jau beveik 3 metus ir nei saknys,nei galai nenudege ir pan. Plaukai nesusilpnejo,visiskai  nieko neatsitiko. O ir klientem,kuriom nenuima su 9 proc,tai dedu 12 proc aktyvatoriu ir nieko nenutinka. Tik nereikia perlaikyti ir viskas bus gerai.

o kiek laikyto dazant su 9 proc oksidatoriumi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 01 26, 18:32)
o kiek laikyto dazant su 9 proc oksidatoriumi?  ax.gif


Priklauso nuo naturalaus plauko tamsumo,bet siaip nuo 30 iki 45 min. Jei plaukas nera labai tamsus ir gerai pasiduodantis,tai uztenka 30-35 min.
Atsakyti
QUOTE(Jakutė @ 2009 01 26, 19:52)
Priklauso nuo naturalaus plauko tamsumo,bet siaip nuo 30 iki 45 min. Jei plaukas nera labai tamsus ir gerai pasiduodantis,tai uztenka 30-35 min.

o kiek reikia laikyti su 12 proc.??? plaukai tamsus blondas, bet jie buvo sviesinti sruogelemis, kurios ataugo 2-3cm. g.gif
Atsakyti
Jakute ,ačiū ,kad parašėt a.ž. 4u.gif
Atsakyti
neseniai perskaiciau straipsni apie sampunu sudetis, kad yra vienas ingridientas SLS ( Sodium Laureth/Lauryl Sulfate), kuris gali buti kenksmingas organizmui.liudna, taciu jo yra beveik 90 procentu sampunu sudetyse. zadu pirkti keune, tik idomumo delei noriu paklausti mergaiciu kas turit namie ir netingit, gal galetumet paziureti sudeti ar Keune sampuniuke irgi yra ?? buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 27, 16:11)
kad yra vienas ingridientas SLS ( Sodium Laureth/Lauryl Sulfate), kuris gali buti kenksmingas organizmui.liudna, taciu jo yra beveik 90 procentu sampunu sudetyse.

Man irgi idomu suzinoti ar Keune jo yra? g.gif nes SLS yra grindu plovikliuose verysad.gif
Atsakyti