Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 16, 16:39)
Na o as irgi nemenka Keunes gerbeja esu. biggrin.gif Sampunai labai man patinka, ypatingai isimylejus esu nuo slinkimo, labai sustiprino plaukus, naudoju jau trecia litrini buteli. Balzama jau irgi antra naudoju, svelnus, blizgantys plaukuciai, o kauke net neatsimenu kokia ten ji buvo {pilkame indelyje} nepatiko, apsunkino plaukus. O vakar nusipirkau Care Line seruma plauku galiukam, siandien pora lasiuku ispaudziau, pasitepiau, nu fainai pirmas ispudis, jauciasi kad sudrekinti. Jauciu kad nebusiu suklydus pirkdama, nesulyginsi su Se Mi Dilino. smile.gif




koksai balzamas? ir gal kauke atgamintumet kokia buvo? labai aktualu, man reikia "apsunkinti plauka", vis prisimenu kokie naturalus buvo sunkus kaip vanduo, tai vis norisi tokios priemones kad pasunkintu juos doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 16, 22:35)
Kai pameginau man tai plaukas pasidare apsunkes ir kietas, todel daugiau ir nemeginau.  smile.gif
Papildyta:
Nu tas aliejukas ir yra kur vakar pirkau, tik jo kaina 78lt. Pamegink gal patiks, as tai sakau nustebus juo labai, mano plaukai labai stipriai nusausejo is po Se Mi Dilino aliejuko, ten ji reikejo tepti ant slapiu plauku, kol issidziovini su dziovintuvu ir jo kaip nebuta, tai po jo tokie girgzdantys.O daugiau uztepus suriebindavo plaukus. O siandiena visa diena glostau plaukus ir dziaugiuos, nesigailiu kolkas. O  is pigesniu tai fainas yra Lakmes teknia, skystokas, ilgai uztenka. smile.gif

oho, tikrai pakankamai brangu, na kaip panaudosi ilgiau lauksim tada atsiliepimu mirksiukas.gif
o apie lakme irgi ne viena gera atsiliepima esu girdejusi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ngute @ 2009 01 16, 23:38)
koksai balzamas? ir gal kauke atgamintumet kokia buvo? labai aktualu, man reikia "apsunkinti plauka", vis prisimenu kokie naturalus buvo sunkus kaip vanduo, tai vis norisi tokios priemones kad pasunkintu juos doh.gif  ax.gif

o kokie dabar tavo plaukuciai yra?
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 01 17, 01:58)
oho, tikrai pakankamai brangu, na kaip panaudosi ilgiau lauksim tada atsiliepimu  mirksiukas.gif
o apie lakme irgi ne viena gera atsiliepima esu girdejusi  thumbup.gif
Papildyta:

o kokie dabar tavo plaukuciai yra?

\



Plaukai iki nugaros apacios (nesiekia uzpakalio:) is sokolado spalvos sviesinti (kirpykloje per septynis kartus po truputi saugant plauka) dabar dazo sruogelem, tai tie kur issviesinti tai labai plonyciai, nors naturalus plaukas labai storas nors nera juodas, tamsiai rudas.. tai galvoju gal kiaunej koks yra cia "sunkintojas", nes visos iki siol naudojamos priemones tai is vidaus ju nemaitina, tik is isores apvelka plevele, nes po plovimo vel jie atrodo negyvi iki kol supurskiu kondicionieriiais sutepu aliejuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2009 01 16, 22:38)
koksai balzamas? ir gal kauke atgamintumet kokia buvo? labai aktualu, man reikia "apsunkinti plauka", vis prisimenu kokie naturalus buvo sunkus kaip vanduo, tai vis norisi tokios priemones kad pasunkintu juos doh.gif  ax.gif


Balzamas Belcrin, o kaukes neatgaminsiu tikrai, nes vasara turejau. Bet zinok man rodos kad ir balzamas neapsunkins, nes man tai neapsunkina. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ngute @ 2009 01 17, 09:11)
\
Plaukai iki nugaros apacios (nesiekia uzpakalio:)  is sokolado spalvos sviesinti (kirpykloje per septynis kartus po truputi saugant plauka) dabar dazo sruogelem, tai tie kur issviesinti tai labai plonyciai, nors naturalus plaukas labai storas nors nera juodas, tamsiai rudas.. tai galvoju gal kiaunej koks yra cia "sunkintojas", nes visos iki siol naudojamos priemones tai is vidaus ju nemaitina, tik is isores apvelka plevele, nes po plovimo vel jie atrodo negyvi iki kol supurskiu kondicionieriiais sutepu aliejuku doh.gif


Tai pamegink Keunes Keratino Volumizer, ten purskiamas losjonas, issiskverbia i plauko vidu ir kondiciuonuoja, pamaitina. As ji kaip tik parduodu nes man jis apsunkina plaukus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 17, 11:14)
Balzamas Belcrin, o kaukes neatgaminsiu tikrai, nes vasara turejau. Bet zinok man rodos kad ir balzamas neapsunkins, nes man tai neapsunkina. smile.gif
Papildyta:
Tai pamegink Keunes Keratino Volumizer, ten purskiamas losjonas, issiskverbia i plauko vidu ir kondiciuonuoja, pamaitina. As ji kaip tik parduodu nes man jis apsunkina plaukus. smile.gif



jis fiksuoja plaukus kaip lako funkcija turi truputi, nepatinka delto, nes jau turejau (toks pilkam buteliuke ar ne?)
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2009 01 17, 11:51)
jis fiksuoja plaukus kaip lako funkcija turi truputi, nepatinka delto, nes jau turejau (toks pilkam buteliuke ar ne?)


Nu jo pilkam buteliuke, bet kad su lako funkcija tai ne schmoll.gif
Atsakyti
labas 4u.gif norėjau paklausti gal kuri dažote plaukučius su nr. 1000? koks skirtumas lyginant su spalvyte nr. 1517 nepaisant pilkumo? jei pilkumas nusiplauna po kiek laiko, tai gal tada spalva atrodo kaip nr. 1000?
Atsakyti
O as durne Keune ismainiau i Selectyva doh.gif , tai vietoj iprastiniu sviesiai auksiniu variniu plauku ( su tokiais jau 3 metus vaiksciojau ) su tokiu pat Selectyvo nr esu tamsiai ryza doh.gif . Kazi po kiek laiko nuo dazymo galima vel pabandyt Keune uzsidazyt? Visada dazydavau 9.43 spalva su 9% oksidantu... Siandien ploviau ploviau galva, ir aliejum itrynus buvau, ir citrinu sultim ploviau - nu kaip rudi ir gana sad.gif, negaliu pakest ;(
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 01 12, 21:22)
mergaitės, o kur vilniuje galima nusipirkti keune dazu plaukams? 4u.gif


man irgi idomu, atsakykit, plyyyyyyyyyyyyz!!!!!!! unsure.gif
Atsakyti
siap as esu kirpeja ir ant kiek zinau tik is vadybinikes galit isygit dazus jei kam reikia gal galeciau ir padeti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katiusa20 @ 2009 01 21, 18:33)
siap as esu kirpeja ir ant kiek zinau tik is vadybinikes galit isygit dazus jei kam reikia gal galeciau ir padeti  4u.gif

nes ir pati jau 3m dirbu tik su siais dazais galiu padeti isygit priemoniu thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri galetu parasyt kiek dabar kainuoja Keune plauku dazai?
dekinga 4u.gif
Atsakyti
Vilniuj galima nusipirkti Keunes dazu visose kirpyklose kurios dazo su Keune, pvz. VCUPE yra kirpykla "Pas Valentina", pati nepirkau, bet tikrai ten su jais dazo.
Taip pat dar galima rasti ne viena kirpykla per gugl, kuri dirba su siais dazais, ten ir pardavineja.
Kainuoja 26 lt tubele plius aktyvatorius po 8 lt.
Atsakyti