Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 13, 23:40)
norejau  paklausti, kokios kainos mazdaug siuo metu Keune priemoniu, sampunu tai kaip supratau apie 30 litu, o kaukes?? jos visad brangesnes buna..skaiciau sena foruma, ten kazkas kainas 2004 metais surase tai manau pasikeite per 5 metus? is anksto aciu uz informacija:)

kaukės kainuoja nuo 50 iki 70 Lt ,o tokia labai jau ypatinga bambuko kaukė kainuoja apie 100 lt ,iš tos serijos ir ampulės brangios ,viena 25 Lt ax.gif
Kaukių indeliai nedideli ,gal 250 ml ,tiksliai nežinau .
Atsakyti
aciu, tai normalios kainos, nelabai kandziojasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
sampuno 1litras kainuoja nuo 60lt, panasiai ir balzamai. smile.gif
Atsakyti
o sakykit kuroj vietoj Vilniuje pardavineja dideliais kiekiais?
Atsakyti
Na, aš patarčiau nepulti pirkti dideliais kiekiais, nes man Keune šampūnai labai prasti. Augaliniai jų šampūnai man sukėlė alergiją, pleiskanas, po šampūnai su mineralais taip pat pleiskanoti galvos oda pradėjo. Siūlau jau geriau su mažesniais kiekiais pasibandyti.
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 16, 12:38)
Na, aš patarčiau nepulti pirkti dideliais kiekiais, nes man Keune šampūnai labai prasti. Augaliniai jų šampūnai man sukėlė alergiją, pleiskanas, po šampūnai su mineralais taip pat pleiskanoti galvos oda pradėjo. Siūlau jau geriau su mažesniais kiekiais pasibandyti.


Jūs pirmas asmuo iš kurio tai girdžiu g.gif aš jau kokius keturis metus naudoju ir nieko nepastebėjau rolleyes.gif jau net mb įtraukiau į Keunes liūną irgi patenkintas smile.gif bet aišku nebandžius geriau kad ir mėginukų paprašyt ar jei jau neduos jų nusipirkti unsure.gif
Atsakyti
blogiausiu atveju, netinkama sampuna galima parduoti SM forume, nes Keune gerbeju cia tikrai nemazai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 16, 14:21)
blogiausiu atveju, netinkama sampuna galima parduoti SM forume, nes Keune gerbeju cia tikrai nemazai biggrin.gif


Na tikriausiai nedaug gerbeju, nes jau kelinta diena pardavineju Keunes Keratin Volumizer { keratinini losjona} ir niekas neperka verysad.gif
Atsakyti
Na o as irgi nemenka Keunes gerbeja esu. biggrin.gif Sampunai labai man patinka, ypatingai isimylejus esu nuo slinkimo, labai sustiprino plaukus, naudoju jau trecia litrini buteli. Balzama jau irgi antra naudoju, svelnus, blizgantys plaukuciai, o kauke net neatsimenu kokia ten ji buvo {pilkame indelyje} nepatiko, apsunkino plaukus. O vakar nusipirkau Care Line seruma plauku galiukam, siandien pora lasiuku ispaudziau, pasitepiau, nu fainai pirmas ispudis, jauciasi kad sudrekinti. Jauciu kad nebusiu suklydus pirkdama, nesulyginsi su Se Mi Dilino. smile.gif
Atsakyti
O KEUNES aliejukas plauku galiukams koks yra?
arba gal turit ka pasiulyti kas aju bande, kazka veiksmingo labai sausiems plaukams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 16, 15:23)
Na tikriausiai nedaug gerbeju, nes jau kelinta diena pardavineju Keunes Keratin Volumizer { keratinini losjona} ir niekas neperka verysad.gif

O kam tu ji pardavineji? Toks geras dalykas, jau gal 5 buteli naudoju. Gal nepavyko is pirmo kart susidraugaut? Pabandyk, tikrai patiks. Mano plaukai ilgi, tai as juos apysausius sruogom supurskiu ir susuku ant dideliu bigudi - ir purina labai, ir plaukam sveika, aisku, plaukai buna tokie storesni, sunkesni, galbut nera akinamo blizgesio, bet plaukai nuo jo labai atsistato 4u.gif
Atsakyti
Kai pameginau man tai plaukas pasidare apsunkes ir kietas, todel daugiau ir nemeginau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Deissy @ 2009 01 16, 17:33)
O KEUNES aliejukas plauku galiukams koks yra?
arba gal turit ka pasiulyti kas aju bande, kazka veiksmingo labai sausiems plaukams?  ax.gif


Nu tas aliejukas ir yra kur vakar pirkau, tik jo kaina 78lt. Pamegink gal patiks, as tai sakau nustebus juo labai, mano plaukai labai stipriai nusausejo is po Se Mi Dilino aliejuko, ten ji reikejo tepti ant slapiu plauku, kol issidziovini su dziovintuvu ir jo kaip nebuta, tai po jo tokie girgzdantys.O daugiau uztepus suriebindavo plaukus. O siandiena visa diena glostau plaukus ir dziaugiuos, nesigailiu kolkas. O is pigesniu tai fainas yra Lakmes teknia, skystokas, ilgai uztenka. smile.gif
Atsakyti