Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

Man labai patinka Keunes plaukų kaukė šviesiems plaukams thumbup.gif ir nenuskalaujamas kondicionierius plaukų galiukams thumbup.gif
Atsakyti
Na prisiruosiau pagaliau imesti fotkes kaip atrodo mano plaukai dazyti keune 1517 smile.gif fotkinta ne specialiai, tad nekrepkit demesio ax.gif apsvietimas - lempu.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 13 sausio 2009 - 12:37
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 12, 22:51)
Man labai patinka Keunes plaukų kaukė šviesiems plaukams thumbup.gif  ir nenuskalaujamas kondicionierius plaukų galiukams thumbup.gif

kokį kondicionierių turi?
Papildyta:
QUOTE(wingless @ 2009 01 13, 13:33)
Na prisiruosiau pagaliau imesti fotkes kaip atrodo mano plaukai dazyti keune 1517 smile.gif  fotkinta ne specialiai, tad nekrepkit demesio  ax.gif apsvietimas - lempu.

user posted image
user posted image

dailu ,tik ar nelygiai nukanda ,ar čia sruogelėm dažyta ?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 13, 12:40)
kokį kondicionierių turi?


KEUNE.
šiaip po plovimo šampūnu plaunu rekonstruktoriumi ir tada ant sausų plaukų tepu kondicionierių nenuplaunamą galams iš mažos tūbelės.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 13, 13:40)
kokį kondicionierių turi?
Papildyta:

dailu ,tik ar nelygiai nukanda ,ar čia sruogelėm dažyta ?



kokis 8 metus buvo dazoma milteliais sruogom, o nuo praejusiu metu kai papuoliau pas viena kirpeja tai pradejo dazyt kreminiais 6 % ir tik saknis, bet ne su kiaune.

O dabar 2 k jau daziausi su kiaune 1517 ir 6% oksidat. tik saknis ir pries isplaunant ismozojant dazais keletui minuciu visa galva. Todel tas sruogavimas matosi vis dar, nes ne visi plaukai nuauge ax.gif
Bet ties keune zadu apsistot ilgam manau thumbup.gif
Atsakyti
man asmeniskai kaiune labai greit nusiplauna. spalva sodri ilgai neisbuna.
bet kiek snekejua su kirpejais, tai sake jiems labai smagu su tasi dazais dazyti, greit ir lengvai tepasi
Atsakyti
QUOTE(Agggata @ 2009 01 13, 15:59)
man asmeniskai kaiune labai greit nusiplauna. spalva sodri ilgai neisbuna.
bet kiek snekejua su kirpejais, tai sake jiems labai smagu su tasi dazais dazyti, greit ir lengvai tepasi

drinks_cheers.gif man irgi nelabai ilgai sodri būna ,bet kadangi man dažo ant šviesintų plaukų ,tai buvau perspėta ,kad spalva greit nubluks ,nors kiekvieną kartą įsigeria vis geriau .Tik va dabar jau vėl noriu po truputi pereit į šviesesnę spalvą blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 13, 14:34)
KEUNE.
šiaip po plovimo šampūnu plaunu rekonstruktoriumi ir tada ant sausų plaukų tepu kondicionierių nenuplaunamą galams iš mažos tūbelės.

tai skaičiau ,kad Keune ,norėjau konkretaus pavadinimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 13 sausio 2009 - 15:03
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 13, 15:04)
tai skaičiau ,kad Keune ,norėjau konkretaus pavadinimo  4u.gif


Keune care line conditioner leave-in, 50ml 22lt skirtas sausiems plaukams atgaivinti, reguliuoja drėgmės balansą, apsaugo nuo lūžinėjimo, panaikina plaukų elektrinimąsi, neturi riebalų. Galima naudoti kasdien. Tiksliau nebebus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 13, 18:55)
Keune care line conditioner leave-in, 50ml 22lt skirtas sausiems plaukams atgaivinti, reguliuoja drėgmės balansą, apsaugo nuo lūžinėjimo, panaikina plaukų elektrinimąsi, neturi riebalų. Galima naudoti kasdien. Tiksliau nebebus mirksiukas.gif

o ,ačiū ,pasiteirausiu savo kirpėjos ar turi tokį daikčiuką ,ar pataria įsigyti ,o ir kaina prieinama bigsmile.gif
Atsakyti
norejau paklausti, kokios kainos mazdaug siuo metu Keune priemoniu, sampunu tai kaip supratau apie 30 litu, o kaukes?? jos visad brangesnes buna..skaiciau sena foruma, ten kazkas kainas 2004 metais surase tai manau pasikeite per 5 metus? is anksto aciu uz informacija:)
Atsakyti
QUOTE(Agggata @ 2009 01 13, 14:59)
man asmeniskai kaiune labai greit nusiplauna. spalva sodri ilgai neisbuna.
bet kiek snekejua su kirpejais, tai sake jiems labai smagu su tasi dazais dazyti, greit ir lengvai tepasi

Man ir kirpykloje dažo Keune dažais, tai pastebėjau, kad spalvytė greitai nublunka, bet už tai mažiau kenkia plaukams. Seniau dažydavau Londa dažais, spalva ilgai sodri išsilaikydavo, bet plaukai, tai baisu kaip nukentėjo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 13, 22:40)
norejau  paklausti, kokios kainos mazdaug siuo metu Keune priemoniu, sampunu tai kaip supratau apie 30 litu, o kaukes?? jos visad brangesnes buna..skaiciau sena foruma, ten kazkas kainas 2004 metais surase tai manau pasikeite per 5 metus? is anksto aciu uz informacija:)

Iš Keune turiu tik kondicionierių 1l talpos, mokėjau 79 litukus. Norėjau mažesnio kiekio, bet neapsimokėjo, nes žymiai brangiau būtų išėję, neatsimenu kiek. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 13, 22:54)
Man ir kirpykloje dažo Keune dažais, tai pastebėjau, kad spalvytė greitai nublunka, bet už tai mažiau kenkia plaukams. Seniau dažydavau Londa dažais, spalva ilgai sodri išsilaikydavo, bet plaukai, tai baisu kaip nukentėjo  doh.gif
Papildyta:

Iš Keune turiu tik kondicionierių 1l talpos, mokėjau 79 litukus. Norėjau mažesnio kiekio, bet neapsimokėjo, nes žymiai brangiau būtų išėję, neatsimenu kiek.  ax.gif


aš taip pat litrinius ir šampūnus, ir kondicionierius perku, mb irgi šaldantį galva litrinį nupirkau, tai jau skundžiasi, kad atsibodo ta pati naudot, nes ilgai nesusinaudoja bigsmile.gif
Atsakyti