Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Lina077 @ 2009 01 06, 13:17)
Zinok tiksliai neprisimenu, kaip tas lorealio vadinasi, bet prekybos centruose tikrai nemaciau, tai tikriausiai is profesionalios linijos. O kapsulytes tai kaip aliejukas galus pasitepti, kad neskilinetu, seniai, kai as pirkau kirpykloj mokejau apie 2 lt uz viena, bet tikrai zinau, kad pabrango..


kapsulytes viena apie 3 lt bet dezutem pigiau, nepasakysiu tiksliai kiek neatamenu, bet tikrai geros..
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2009 01 06, 19:30)
kapsulytes viena apie 3 lt bet dezutem pigiau, nepasakysiu tiksliai kiek neatamenu, bet tikrai geros..

aciu mirksiukas.gif dabar tik beda kur rasti keune produkcijos siauliuose... doh.gif
doovka gal dar ka gero esi isbandziusi is Keune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 01 06, 12:48)
Nea, dar nesiryztu ir biski "taupau plaukus", nes siaip nera seniai dazyti.. Aisku geriausia butu isvis nusinesti tuos dazus pirmiausia i kirpykla kad su jais pabandytu, bet, kaip jau sakiau, ziauriai atsibodo vaiksciot po kirpyklas sedet po kelias valandas.. doh.gif

as tai muset bandysiu si arba ateinanti savaidgali ir tikrai namuciuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 17:39)
aciu mirksiukas.gif  dabar tik beda kur rasti keune produkcijos siauliuose... doh.gif
doovka gal dar ka gero esi isbandziusi is Keune? ax.gif


as tai maniake, keunes...kauke turiu baltiems plaukams, labai maitina ir padeda issisukuot, tubelej mazoj kondicionierius nenuskalaujasmas galiukams, blizgiklis plauku kur kartu ir apsaugo...tada dar klijai plaukams irgi labai faini, dar tiesinimo priemone faina ax.gif ir dar su fenu kur dziovint apsauginis purskiklis irgi fainas... o ka tau ismeta i google irasius? nieko ner siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2009 01 06, 20:07)
as tai maniake, keunes...kauke turiu baltiems plaukams, labai maitina ir padeda issisukuot, tubelej mazoj kondicionierius nenuskalaujasmas galiukams, blizgiklis plauku kur kartu ir apsaugo...tada dar klijai plaukams irgi labai faini, dar tiesinimo priemone faina ax.gif  ir dar su fenu kur dziovint apsauginis purskiklis irgi fainas... o ka tau ismeta i google irasius? nieko ner siauliuose?

klijai paluakms?kas ci aper biesas? blink.gif lotuliukas.gif niu jau tikrai maniake esi Keune thumbup.gif as tai matai turejau sviesius plaukus,tai dabar esu persidaziusi tamsiai tai noriu atgaivint plaukus po visu sviesinimu,nes labai jau nusiuro,veliasi siurkstus tai ir ieskau kas pagelbetu man priziurint ir gaivinant juos 4u.gif gal zinai kur butu galima isigyti meginuku,nes nu baisu man kakziap pirkti dideles pakuotes.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 01 06, 19:58)
as tai muset bandysiu si arba ateinanti savaidgali ir tikrai namuciuose  thumbup.gif


Lauksim atsiliepimu:)
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 18:16)
klijai paluakms?kas ci aper biesas? blink.gif  lotuliukas.gif  niu jau tikrai maniake esi Keune thumbup.gif  as tai matai turejau sviesius plaukus,tai dabar esu persidaziusi tamsiai tai noriu atgaivint plaukus po visu sviesinimu,nes labai jau nusiuro,veliasi siurkstus tai ir ieskau kas pagelbetu man priziurint ir gaivinant juos 4u.gif  gal zinai kur butu galima isigyti meginuku,nes nu baisu man kakziap pirkti dideles pakuotes.. doh.gif


nu ale gelis, bet originaliai isvertus butu klijai, padeda susireguliuot plaukus, nu tai meginuku ten pat kur ir tu prekiu turetu duot graziai paprasius ar kirpyklose...

kaukes gal kokios padetu atstatyt...
Atsakyti
O dar apie Keunes dazus tuos 1517, tai ten pilkumas tas nusiplauna paprastai ir tas pilkintojas jau cia ne prie ko? Tiksliau - kaip ta pilkuma nuimt, negi ten tokia spalva pilka?
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 19:39)
aciu mirksiukas.gif  dabar tik beda kur rasti keune produkcijos siauliuose... doh.gif
doovka gal dar ka gero esi isbandziusi is Keune? ax.gif


Siauliuose su Keune dirba Pries plauka kirykloj, dar naujoj kirpykloj kur vietoj Lux atsidare Dvaro gatvej smile.gif
Atsakyti
Dabar daugelis grožio salonų oficialiai prekiauja profesionalia kosmetika ir plaukų priežiūros produktais.smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, o kur vilniuje galima nusipirkti keune dazu plaukams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 15:39)
aciu mirksiukas.gif  dabar tik beda kur rasti keune produkcijos siauliuose... doh.gif
doovka gal dar ka gero esi isbandziusi is Keune? ax.gif


siauliuose keune yra divalyje , deloryje ir agnes grozio salone 4u.gif
Atsakyti