Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Dolphin @ 2008 12 31, 14:30)
Mergaites, gal galit pasakyt kelias kirpyklas VILNIUJE, kur prekiauja KEUNE produkcija  4u.gif  noreciau pilstomos, kad pabandyciau smile.gif

o dar ir pilstomais prekiauja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 02, 22:43)
o dar ir pilstomais prekiauja  bigsmile.gif


nu tai gal nuo tu dideliu bonkiu atpiltu, atsvertu ir parduotu kirpyklose, kur dirba siom priemonem g.gif nu bet sampunu juk ir meginuku buna ir balzamu taip pat, as kai dazus perku tai duoda man, o dabar ir didelius butelius papirkau, nes tiko... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2009 01 02, 23:48)
nu tai gal nuo tu dideliu bonkiu atpiltu, atsvertu ir parduotu kirpyklose, kur dirba siom priemonem g.gif nu bet sampunu juk ir meginuku buna ir balzamu taip pat, as kai dazus perku tai duoda man, o dabar ir didelius butelius papirkau, nes tiko... thumbup.gif

netikiu kad ipiltu ir parduotu, o meginukus ne visur duoda, labai priklauso nuo parduotuves g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 03, 00:49)
netikiu kad ipiltu ir parduotu, o meginukus ne visur duoda, labai priklauso nuo parduotuves  g.gif  mirksiukas.gif


ot patikek tongue.gif mano buvusi kirpeja pildavo tongue.gif gal cia kas kaip nori.. o kur tu meginuku gauti??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 01 02, 23:55)
ot patikek  tongue.gif  mano buvusi kirpeja pildavo tongue.gif gal cia kas kaip nori.. o kur tu meginuku gauti??? bigsmile.gif


tai manau piltu irgi koks joms skirtumas kiek parduot ir kokiu pavidalu, dar geriau joms parduotir pirstu nekist i ta reikala...

as tai kns - Gabijoj ir Silainiuose Imeidej kai vyresne administratore buna ir savinininke tada visko daugiau duoda, kai jauna tai sudo viena duoda ir viskas nesvarbu kad 300lt palieki vien ant priemoniu...
Atsakyti
Nusipirkau as tuos dazus, nezinau, ar jie taip "nepaima", nes man pasiule imt 12 proc. aktyvatoriu (plaukai rudi, turi raudonu pigmento - bet juk ne juodi), bet kazkaip galvoju pabandysiu su 9 proc.
Tik dabar nezinau, kaip man juos teplioti, norejau tik ant saknu ir gal truputi pakausyje (ten like nenusruoginta), bet sake, kad gali nupilket pries tai balinti plaukai..bet visgi gal nusiplaus tas pilkumas..

Dar del pilkintojo - buvau prisiskaicius, kad geriausias Cenko Optik sampunas, bet pardaveja sake, kad tikrai geresnis Keune Silver sampunas.. Kaip pakomentuotumet?smile.gif Keune brangesnis, kaip supratau..

As niekad nesu tokio dalyko isvis bandzius, nes kirpykloj, kai dazydavo milteliais, spalva visada ideali gaudavosi..Kaip suprantu cia nuima ir ryzuma, ne tik geltonuma. Tikiuosi greit poto nusiplauna tas pats pilkintojas, jei gaunasi visi plaukai kokie nors melyni ar violetiniai po jo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina077: 03 sausio 2009 - 15:44
QUOTE(Lina077 @ 2009 01 03, 17:36)
Nusipirkau as tuos dazus, nezinau, ar jie taip "nepaima", nes man pasiule imt 12 proc. aktyvatoriu (plaukai rudi, turi raudonu pigmento - bet juk ne juodi), bet kazkaip galvoju pabandysiu su 9 proc.
Tik dabar nezinau, kaip man juos teplioti, norejau tik ant saknu ir gal truputi pakausyje (ten like nenusruoginta), bet sake, kad gali nupilket pries tai balinti plaukai..bet visgi gal nusiplaus tas pilkumas..

Dar del pilkintojo - buvau prisiskaicius, kad geriausias Cenko Optik sampunas, bet pardaveja sake, kad tikrai geresnis Keune Silver sampunas.. Kaip pakomentuotumet?smile.gif Keune brangesnis, kaip supratau..

As niekad nesu tokio dalyko isvis bandzius, nes kirpykloj, kai dazydavo milteliais, spalva visada ideali gaudavosi..Kaip suprantu cia nuima ir ryzuma, ne tik geltonuma. Tikiuosi greit poto nusiplauna tas pats pilkintojas, jei gaunasi visi plaukai kokie nors melyni ar violetiniai po jo:)

niu kaip ar jau nusidazei? kokia spalvike isejo?
kaip ta keune pilkintojas/?
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 01 05, 23:20)
niu kaip ar jau nusidazei? kokia spalvike isejo?
kaip ta keune pilkintojas/?



Nea, dar nesiryztu ir biski "taupau plaukus", nes siaip nera seniai dazyti.. Aisku geriausia butu isvis nusinesti tuos dazus pirmiausia i kirpykla kad su jais pabandytu, bet, kaip jau sakiau, ziauriai atsibodo vaiksciot po kirpyklas sedet po kelias valandas.. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif skaiciau skaiciau jusu tema betvien tik apie plauku dazyma kalba eina tai kadangi neradau nieko ko ieskojau tai paklausiu mirksiukas.gif ax.gif noreciau labiau suzinoti apie Kaune plauku prieziuros priemones..kaukes,nenuplaunamus kokius balzamus kurie padetu atgaivinti plaukucius,kad jei tokie nebutu sausi,siurkstus... gal turit kokiu patarimu ir galit pasidalinti savo patirtimi? ax.gif
beje gal zinot kur siauliuose butu galima nusipirkti keune plauku prieziuros priemoniu? ir is vis kazin ar butu galiam isigyti meginuku pamenigimui prekiu,nes kazkaip baisu pirkti dideli kieki nepabandzius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 13:58)
Sveikutes 4u.gif  skaiciau skaiciau jusu tema betvien tik apie plauku dazyma kalba eina tai kadangi neradau nieko ko ieskojau tai paklausiu mirksiukas.gif  ax.gif  noreciau labiau suzinoti apie Kaune plauku prieziuros priemones..kaukes,nenuplaunamus kokius balzamus kurie padetu atgaivinti plaukucius,kad jei tokie nebutu sausi,siurkstus... gal turit kokiu patarimu ir galit pasidalinti savo patirtimi? ax.gif 
beje gal zinot kur siauliuose butu galima nusipirkti keune plauku prieziuros priemoniu? ir is vis kazin ar butu galiam isigyti meginuku pamenigimui prekiu,nes kazkaip baisu pirkti dideli kieki nepabandzius... smile.gif


As turiu Keune Vital Nutrition kauke sausiems, pazeistiems. Man ji labai primena, yra tokia geltona kauke Lorealio, siaip nebloga, kad didelis stebuklas butu, nesakyciau. Esu turejusi Keunes kapsules plauku galams, tai labai patiko, bet labai brangiai gaunasi viena kapsulyte..
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 01 06, 14:24)
As turiu Keune Vital Nutrition kauke sausiems, pazeistiems. Man ji labai primena, yra tokia geltona kauke Lorealio, siaip nebloga, kad didelis stebuklas butu, nesakyciau. Esu turejusi Keunes kapsules plauku galams, tai labai patiko, bet labai brangiai gaunasi viena kapsulyte..

cia panasi is Loreal prof. linijos ar is tu prekybos centru kur yra Loreal? g.gif o kokios ten ampules plaukams?ka jos daro ir kokia kainyte vienos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelyciuke: 06 sausio 2009 - 14:03
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 06, 14:59)
cia panasi is Loreal prof. linijos ar is tu prekybos centru kur yra Loreal? g.gif  o kokios ten ampules plaukams?ka jos daro ir kokia kainyte vienos? mirksiukas.gif


Zinok tiksliai neprisimenu, kaip tas lorealio vadinasi, bet prekybos centruose tikrai nemaciau, tai tikriausiai is profesionalios linijos. O kapsulytes tai kaip aliejukas galus pasitepti, kad neskilinetu, seniai, kai as pirkau kirpykloj mokejau apie 2 lt uz viena, bet tikrai zinau, kad pabrango..
Atsakyti