Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

as tai net ir su 9 poc bijau dazyti, niekaip todel neapsisprendziu 6 ar 9, o jau uz poros savaiteliu reiks dazyti ax.gif
Papildyta:
merginos ar nenorite rinktis temuteje: blondines visos renkames cia ?
ten galime pliurpti apie savo plaukucius, diskutuoti ir dalintis patirtimi ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gera tema sukurta ten 4u.gif

Dabar turiu tokius konkrecius klausimus, gal kas zinot g.gif
- Jeigu priejom isvados, kad saknys is pirmo karto su 1517 netaps tokios pacios, kaip visi jau nubalinti plaukai, tai ar tai reiskia, kad saknis reikia ir toliau dazyt taip pat ir po keliu kartu gali susilygint?

- Kas gaunasi 1517 uzdejus ant jau nubalintu plauku? Nenupilkeja, nenuvioletinuoja ar dar kas nesidaro? doh.gif Ar tas plauku pilkintojas nuima ir ryzuma, ne tik geltonuma?

- Koks skirtumas tarp dazymo milteliais ir dazais (kalbam apie namie dazyma)? Vienur sakoma, kad milteliai geriau, nes jie nuima be geltonumo spalva, kitur, kad labiau kenkia, zodziu daug teoriju.. Kaip is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 29, 13:40)
Gera tema sukurta ten  4u.gif 

Dabar turiu tokius konkrecius klausimus, gal kas zinot g.gif
- Jeigu priejom isvados, kad saknys is pirmo karto su 1517 netaps tokios pacios, kaip visi jau nubalinti plaukai, tai ar tai reiskia, kad saknis reikia ir toliau dazyt taip pat ir po keliu kartu gali susilygint?

- Kas gaunasi 1517 uzdejus ant jau nubalintu plauku? Nenupilkeja, nenuvioletinuoja ar dar kas nesidaro? doh.gif Ar tas plauku pilkintojas nuima ir ryzuma, ne tik geltonuma?

- Koks skirtumas tarp dazymo milteliais ir dazais (kalbam apie namie dazyma)? Vienur sakoma, kad milteliai geriau, nes jie nuima be geltonumo spalva, kitur, kad labiau kenkia, zodziu daug teoriju.. Kaip is tikruju?

na as bent darysiu taip, jei man spalvike tiks ir patiks, tai as visada dazysiu tik saknis nuaugusias ir kai sake kad i pabaiga suslapint ir visus plaukucius ismasazuot ir kelias minutes palaikyt ir tada palaipsniui tie plaukai susivienodys.

nu manau, kad uzdejus tuos daziukus ant jau nubalintu plauku tai jie ir isiais pilkai fioletini ax.gif

na as laikausi nuomones kad oksidatorius geriau nei milteliai, o kaip yra istikruju nezinia kas cia zino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 29, 12:45)
na as bent darysiu taip, jei man spalvike tiks ir patiks, tai as visada dazysiu tik saknis nuaugusias ir kai sake kad i pabaiga suslapint ir visus plaukucius ismasazuot ir kelias minutes palaikyt ir tada palaipsniui tie plaukai susivienodys.

nu manau, kad uzdejus tuos daziukus ant jau nubalintu plauku tai jie ir isiais pilkai fioletini  ax.gif

na as laikausi nuomones kad oksidatorius geriau nei milteliai, o kaip yra istikruju nezinia kas cia zino  lotuliukas.gif


Tai jei uzdeti ant jau isbalintu, gausis violetiniai ir visokie kitokie, bet jei tik paciam gale dazant saknis, suslapinus uzdet ant visu, nesigaus jau violetiniai?smile.gif

Tai as galvojau, kad milteliai ne vietoj oksidatoriaus, o vietoj dazu bigsmile.gif
Atsakyti
Dovanu gavau keunes sampūna nepaklusniems plaukams, bus matyti ar tikrai tos firmos priemones tokios geros, kaip jas visi giria blush2.gif

QUOTE(Deissy @ 2008 12 28, 19:03)
merginos ar nenorite rinktis temuteje: blondines visos renkames cia ?
ten galime pliurpti apie savo plaukucius, diskutuoti ir dalintis patirtimi  ax.gif  mirksiukas.gif

su mielu noru prisijungčiau, ale kad ne blondinė aš bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 29 gruodžio 2008 - 12:41
Gal pasikartosiu bet kur vilniuje isigyti keune produkcijos?Ar martinoje jos yra?
Atsakyti
nu va pagaliau issiaiskinau thumbup.gif
paprasiau mamos paskambinti kirpejai, tai ten tos kirpyklos kirpejos pasitare ir nusprende, kad 6 proc permazai, o 9 proc perdaug, tai maisyti 6 ir 9 procentus, gausis apie 7.5 ir tada liuks drinks_cheers.gif
tai taip ir darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
atsargiai jei ryza spalva perpilkinus gali gautis samanine, violetine spalva netinka, berods reikia melyna o ne violetine tada naudot... jau pamirsu, kazkada domejausi (kol MB nepasake kodel jus visos pilkinat tuos plaukus, pasensit, tada naturaliai bus, sako, kad tai salta spalva, atgrasiai atrodo, ir ne is vieno vyro sita girdejau kai paklausiau... keista)
Atsakyti
As tai siandien buvau nuvaziavus pasiziuret tu isgirtuju 1517, bet kad ten kazkokia pilka, vos ne zila spalva:)) man siaip negrazu tokia pilka, bet pardaveja nuramino, kad gal cia tik pavyzdelyje taip.. siaip man sake, kad geriau milteliais dazyt, kad gauti tokia spalva, kokia dabar pas mane yra.. Tai taip ir isejau nieko nepesus.. O del peroksido, tai tik 9 siulo.
Atsakyti
g.gif naudojau purskala, kad pakeltu nuo saknu...man nepatiko, nes labai sausina ir toks kaip lakas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2008 12 29, 20:03)
kol MB nepasake kodel jus visos pilkinat tuos plaukus, pasensit, tada naturaliai bus, sako, kad tai salta spalva, atgrasiai atrodo, ir ne is vieno vyro sita girdejau kai paklausiau... keista)

bigsmile.gif kaip įdomu.
Atsakyti
Mergaites, gal galit pasakyt kelias kirpyklas VILNIUJE, kur prekiauja KEUNE produkcija 4u.gif noreciau pilstomos, kad pabandyciau smile.gif
Atsakyti