Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

[quote=Gulcan,2005 10 08, 15:05]
[quote=malyna,2005 10 08, 14:42]
O kas ten per priemone?as irgi garbane,tai vargstu ziauriai
Čia toks losjonas plaukų modeliavimui. Man jį patarė naudot kirpėjas, kai padejavau, kad neina man su tais plaukais susitvarkyt: su želė sulipę, o be jokios priemonės- netvarkingai garbanos atrodo. Tai va, parekomendavo man jis šitą dalyką- ir iš tikrųjų nesulipina plaukų, o viskas taip natūraliai tvarkingai išrodo (ir dar plaukai labai žvilga). O tas kirpėjas, tai Sculptingą tiek tiesiaplaukėms garbanojant, tiek garbanėms tiesinant plaukus jį irgi naudoja. Tai va, svarbiausia, kad modeliuojant bet kokią šukuoseną nesulipina plaukų (nes sulipusios ir kietos nuo želės garbanos man kažkaip schmoll.gif atrodo).
[/quote]
tai gal man jis visai ir tiktu,nes kartais ir issitiesinu plaukus,o kokia kaina jo?
Atsakyti
Kiek visas buteliukas kainuoja, tai nežinau, nes aš perku nedideliais kiekiais (kirpykloj įpila tiek, kiek nori). Tai kažkur 100 gramų 10 litų kainuoja. Bet tokio kiekio tai man pakankamai ilgam užtenka, nes jo nedaug tereikia.
Atsakyti
Gal galit parasyti mazdaug kiek kainuoti nusidazyti su Keune dazais plaukus, tokius mazdaug zemiau peciu. Noriu dazytis, bet bijau, kad teks pakloti simtus smile.gif)
Atsakyti
Nusipirkau aš laką plaukams KEUNE, sumokejau 34 Lt, nu paskaičiau, kad šukuosena ilgai išlieka stabili ir t.t. Galvoju na tai tikriausiai labai geras ir plaukai nesuplimpa.... g.gif , ir ką jūs sau manot, pabandžiau aš jį užpurkšt ant plaukų gryžus namo. O jetau, išsigandau, lako nepaskirtso tolygiai, purškia siaubingai, plaukai sulipo kaip stagarai net šukos nešukavo, susinervinau, verkt pradėjau, galvoju tokie pinigai ir še tau kad nori, o taip jau man draugė gyrė. O vyrui nieko nesakiau, nes galvojau tokią kainą kai išgirs tai man mirtis alyvose ir dar rudenį bus doh.gif Ir be to pirkau EuroVaistinės Bazėj, tai jau galvoju tikrai nepadirbtas, nes ten tikrai jau tokių neblogų firmų produkcija prekiaujama..... schmoll.gif nu ir vėl likau be lako plaukams, o jau galvoju va kokį gerą įsigijau, širdelę pamaloninau.....ach.... doh.gif Nu ką dabar daryt man??? gal kas kokį patarimą duosit? mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzuojauta del lako... Buna taip su naujais produktais, kuriuos isigyji pagal rekomendacijas...
Gal pabandyk daryti viska atidziai pagal nurodymus ant lako etiketes.. Ar panaudoti mazesni kieki. Bent jau man kartais padeda.
Atsakyti
Beje, dar mintis kilo... Gal kas zinot, kur KEUNE priemoniu galima isigyti pigiau, jei tai apskritai imanoma.. Pvz., mano sampunas+emulsija (balzamas) FB kainuoja berods 74 litus, butu faina nusipirkti pigiau, jei kazkur parduodama be antkainiu ar pan. 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo yra galimybe tik didmeninei prekybai isigyti is firmos, kuri ir kirpykloms tiekia...reikia pasidometi
Atsakyti
"FEMINA BONA" DIDMENINĖ PREKYBA IR MOKYMO CENTRAS

Vilniuje:

Adresas J. Jasinskio g. 4, LT-01112, Vilnius

Tel. (8~5) 249 74 93

El. paštas vilnius@feminabona.lt

Va radau kazkoki adresiuka, telefona, galima tiesiog pasiskambinti ir paklusti.
Atsakyti
nusipirkau ta isgirtaji keune reconstructor biggrin.gif kol kas patenkinta, nors dar tik karta bandziau, ziuresim kaip rezultatai toliau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2005 10 14, 17:49)
nusipirkau ta isgirtaji keune reconstructor  biggrin.gif  kol kas patenkinta, nors dar tik karta bandziau, ziuresim kaip rezultatai toliau bus rolleyes.gif



Aš jį naudoju, kartu su šampūnų sausiems ir silpniems plaukams, man labai gerai thumbup.gif .

ir beje, man to rekonstruktoriaus ilgai užteko - daugiau negu pusę metų naudojau, nors plaukai - smarkiai žemiau pečių, o plaunu - kas antrą dieną.

Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 10 08, 19:01)
Gal galit parasyti mazdaug kiek kainuoti nusidazyti su Keune dazais plaukus, tokius mazdaug zemiau peciu. Noriu dazytis, bet bijau, kad teks pakloti simtus smile.gif)



Šimtų nekainuos tikrai. Dar priklauso, kur dažysies. Aš kai lankiausi Feminoj bonoj, kirpdavausi, dažydavausi natūraliais dažnais (jie brangesni) visą galvą plius dviejų spalvų sruogeles, plius šukavimas su putom - sumokėdavau apie 110 Lt. o dabar žinau kur Kaune viena Feminos bonos kirpėja, tikrai profesionali, dirba ir pigiau kainuoja - visas malonumas kainuos apie 70-80 Lt. jei nori, parašyk až , nes į kosmetikos rubriką retai užsuku biggrin.gif .
Atsakyti
o dabar dar parekomenduokit man sampuna keune mergaites ax.gif pagal patarimus nusipirkau balzama ir esu patenkinta thumbup.gif koki jus pacios renkates ir nepamirskit parasyt kainos nail.gif megalol.gif
Atsakyti