Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(ingridatita @ 2008 12 27, 07:48)
na nzn,as tikrai tau nepatarciau dazytis namie ,nes ilgai rinksi sruogas,tad pirmoms jau bus per daug laiko.
Papildyta:
dazais 1517 ir nesigaus vienodai is pirmo karto,nes skirsis atspaviai.saknys bus kitokios,nes galai bus balinti su milteliais.bet oksidantai naudojami jusu kirpyklose nerealus g.gif



As galvojau neberankioti tu sruogu, o tiesiog uzsitepti tik saknis, o jei per kelis kartus padazyciau, vistiek nesusilygintu spalva? Gal tada geriau keunes miltelius nusipirkt, kad spalva tokia pati gautusi?
Labai atsibodo jau vaiksciot i kirpyklas, koki dar varianta galeciau susigalvot, kad pati galeciau nusidazyt sviesiai ir spalva viena gautusi?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 27, 15:50)
As galvojau neberankioti tu sruogu, o tiesiog uzsitepti tik saknis, o jei per kelis kartus padazyciau, vistiek nesusilygintu spalva? Gal tada geriau keunes miltelius nusipirkt, kad spalva tokia pati gautusi?
Labai atsibodo jau vaiksciot i kirpyklas, koki dar varianta galeciau susigalvot, kad pati galeciau nusidazyt sviesiai ir spalva viena gautusi?

mane irgi erzina i tas kirpyklas sruogotis eiti, todel dazau dabar visa galva ir kolkas esu labai patenkinta thumbup.gif

na spalva viedonada gausis tik palaipsniui ir su laiku....as kazkaip del to maziasiai pergyvenu, man svarbiausia kad gera spalva iseitu ir galeciau su siais dazais nuolat dazyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 27, 21:45)
mane irgi erzina i tas kirpyklas sruogotis eiti, todel dazau dabar visa galva ir kolkas esu labai patenkinta  thumbup.gif

na spalva viedonada gausis tik palaipsniui ir su laiku....as kazkaip del to maziasiai pergyvenu, man svarbiausia kad gera spalva iseitu ir galeciau su siais dazais nuolat dazyti  mirksiukas.gif



Man irgi atsibodo.. Man tai spalva svarbu, kad vienoda gautusi, kad nesigautu kaip papuga biggrin.gif O siaip kai visiskai vientisai mano sviesi galva, tai blankokas veidas.. Tai dabar nezinau, tai gal man miltelius pirkt ir bandyt miksuot? Ar dazosi kas namie su tais milteliais? Tada logiskai turetu gautis ta pati spalva, nes su jais kirpykloj visada daze..
Atsakyti
nzn mergaites jus priimat sprendimus.bet jai nuspresite tai daryti namie,nenaudokite aukstu oksidantu
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 28, 00:45)
nzn mergaites jus priimat sprendimus.bet jai nuspresite tai daryti namie,nenaudokite aukstu oksidantu

o tai koks skirtumas namie ar kirpykloje jei ten ir ten su taispaciais daziukais dazaisi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 27, 23:11)
Man irgi atsibodo.. Man tai spalva svarbu, kad vienoda gautusi, kad nesigautu kaip papuga biggrin.gif  O siaip kai visiskai vientisai mano sviesi galva, tai blankokas veidas.. Tai dabar nezinau, tai gal man miltelius pirkt ir bandyt miksuot? Ar dazosi kas namie su tais milteliais? Tada logiskai turetu gautis ta pati spalva, nes su jais kirpykloj visada daze..

o tai tie milteliai vietoje ko, to oksidatoriaus?

niu tau spresti, as nzn manes miltukai netraukia, geriau biski kitokia spalva, na bent man... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati dabar nezinau, vietoj ko tie milteliai, zinau tik, kad mane su jais dazydavo, tai as isivaizduoju, kad vietoj dazu. Tuos miltelius reikia su oksidatorium maisyti.. Gal ir klystu.
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 28, 01:57)
Pati dabar nezinau, vietoj ko tie milteliai, zinau tik, kad mane su jais dazydavo, tai as isivaizduoju, kad vietoj dazu. Tuos miltelius reikia su oksidatorium maisyti.. Gal ir klystu.

kiek pamenuman sruoguodavo irgi milteliai ir oksidatorius.
bet tai cia didelis brudas, o juk sroguojant nuo saknu nedazo...
zinok gal geraiu tu nedazyk su tais milteliais, cia teisingai sako ingridatita, o poto dar ku prisidirbsi ax.gif geriau bandyk su keunes daziukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 28, 12:29)
kiek pamenuman sruoguodavo irgi milteliai ir oksidatorius.
bet tai cia didelis brudas, o juk sroguojant nuo saknu nedazo...
zinok gal geraiu tu nedazyk su tais milteliais, cia teisingai sako ingridatita, o poto dar ku prisidirbsi  ax.gif geriau bandyk su keunes daziukais  mirksiukas.gif


Ir as labiau linkus su dazais, tik bijau, kad "nepaims" (bet juk jei 9 proc. peroksida imsiu, gal jau turetu..) ir kad spalva neaisku kokia gausis - saknu viena, visu plauku kita.. nu reiks dar gal pardaveju pasiklaust, nors jos nevisada irgi zinancios ar megstancios bendrauti:)
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 28, 14:17)
Ir as labiau linkus su dazais, tik bijau, kad "nepaims" (bet juk jei 9 proc. peroksida imsiu, gal jau turetu..) ir kad spalva neaisku kokia gausis - saknu viena, visu plauku kita.. nu reiks dar gal pardaveju pasiklaust, nors jos nevisada irgi zinancios ar megstancios bendrauti:)

manau tu dazyk su daziukais 9 proc. gausis biski kitokia spalva nu ir ka su laiku gi susilygins, as kazkodel del to visai nepergyvenu, man svarbaiusias rodiklis, kad tik geltonas visciukas nesigautu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Lina077,2008 12 28, 13:17]
Ir as labiau linkus su dazais, tik bijau, kad "nepaims" (bet juk jei 9 proc. peroksida imsiu, gal jau turetu..) ir kad spalva neaisku kokia gausis - saknu viena, visu plauku kita.. nu reiks dar gal pardaveju pasiklaust, nors jos nevisada irgi zinancios ar megstancios bendrauti:)



jei storesnis plaukas, saknys gausis ryzai pilksvos tokiu plieninio atspalvio ryzumu (su devyniais procentais, jei sviesiai norisi tai tikrai dvylikos reiktu, nes dazniausiai pas tamsesnio plauko zmones pats plaukas storesnis nei naturaliu sviesiaplaukiu., o kur pateks dazu ant jau nusruoguotu plauku, uznes pilkuma, siaip is esmes saknys turetu tikrai skirtis nei sruoguoti, nes pas mane yra dazoma sruogom milteliais, dabar paskutini karta nusinesiau i kirpykla siuos daziukus su devyniais procentais tai sruogas daze su siais dazais (folijoj, folijoj geriau nuima spalva) tai nelabai matosi kad dazyta, tamsiai ryzokai nueme... be milteliu sviesumo neisgausiu, nebent su dvylika procentu, bet bijau saknis pazeist, per viena karta nenudegins plauku, bet saknis tikrai pazeis, slinkt prades stipriai...
isvada padariau, geriau kai sruogelem pradedi dazyt tai nebelygint spalvos, nebent nutamsint visus, kitaip nera prasmes... jovalas ant galvos bus
Atsakyti
[quote=ngute,2008 12 28, 18:34]
[quote=Lina077,2008 12 28, 13:17]
Ir as labiau linkus su dazais, tik bijau, kad "nepaims" (bet juk jei 9 proc. peroksida imsiu, gal jau turetu..) ir kad spalva neaisku kokia gausis - saknu viena, visu plauku kita.. nu reiks dar gal pardaveju pasiklaust, nors jos nevisada irgi zinancios ar megstancios bendrauti:)
jei storesnis plaukas, saknys gausis ryzai pilksvos tokiu plieninio atspalvio ryzumu (su devyniais procentais, jei sviesiai norisi tai tikrai dvylikos reiktu, nes dazniausiai pas tamsesnio plauko zmones pats plaukas storesnis nei naturaliu sviesiaplaukiu., o kur pateks dazu ant jau nusruoguotu plauku, uznes pilkuma, siaip is esmes saknys turetu tikrai skirtis nei sruoguoti, nes pas mane yra dazoma sruogom milteliais, dabar paskutini karta nusinesiau i kirpykla siuos daziukus su devyniais procentais tai sruogas daze su siais dazais (folijoj, folijoj geriau nuima spalva) tai nelabai matosi kad dazyta, tamsiai ryzokai nueme... be milteliu sviesumo neisgausiu, nebent su dvylika procentu, bet bijau saknis pazeist, per viena karta nenudegins plauku, bet saknis tikrai pazeis, slinkt prades stipriai...
isvada padariau, geriau kai sruogelem pradedi dazyt tai nebelygint spalvos, nebent nutamsint visus, kitaip nera prasmes... jovalas ant galvos bus
[/quote]


Nelabai supratau - kokia isvada? Dazyt milteliais arba dazais su 12 proc? g.gif Man jau kirpykloj milteliais su 12 pridaze.. doh.gif Siaip mano plaukai nera patys tamsiausi rudi, as manau jau juodaplaukem reiktu 12 proc. deti..
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 28, 19:32)
Nelabai supratau - kokia isvada? Dazyt milteliais arba dazais su 12 proc?  g.gif Man jau kirpykloj milteliais su 12 pridaze.. doh.gif  Siaip mano plaukai nera patys tamsiausi rudi, as manau jau juodaplaukem reiktu 12 proc. deti..




na mano taip pat ne tamsiausi rudi, bet stori... isvada, reikia apsisprest (pati noreciau labai, bet vis noriu pries gamta...) jei nori nekenkt plaukui, tai rinktis kuo mazesni proc peroksido, tai ir mazesni nukrypimai nuo naturalios spalvos, o jei konkreti spalva, tai pasiruost reikia rezultatui, ner ko noret plauku issaugojimo tada, nes kitaip nebus, turiu plaukus iki uzpakalio, prieziuros priemonems isleidziu gal keturis kartus daugiau nei turedama naturalius, ir naturalus visvien sveikesni nepalyginamai buvo... pvz as svajoju apie salta, pilka blond, bet taip nesigauna, su miltais nenoriu ( o su miltais nededa tokio procento peroksido, nesuvokiu kokia cia kirpeja taip galetu.. arba stiprus miltai arba silpni yra, o peroksido mazai, bet jie paciam plaukui kenkia labiau nei peroksidas...)


a, nukrypau nuo temos, drauge su dvylikos dazo, jos tamsus ruudi, grazi spalva gaunasi, namie dazo, plaukai iki peciu, bet as nedrysciau, bailys esu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ngute: 28 gruodžio 2008 - 18:52