Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(wingless @ 2008 12 23, 16:52)
Ner uz ka  mirksiukas.gif
Na del dazu nesikonsultavau, o del priemoniu si bei ta patare. Ziuresim su sese dabar kas is ju gero smile.gif

atrasiau i AZ  4u.gif
Papildyta:
Dar galiu papasakot kaip man plaukus su kiaune daze pirma k.

istepe tik ataugusias saknis, bet dazu negailejo, tepe storai, nes pasak kirpejo kai truksta dazu yra deginamas plaukas. Plius tipo su kiaune dazant negalima sukuot isteptu dazais plauku, nes gali nelygiai nusidazyti. Tada palaike nepasakysiu tiksliai kiek bet gal apie 50 min , tada sudrekino plaukus, ismasazavo visus dazus per visa plauku ilgi ir dar paliko koki 7 gal minutem, o tada isplove.
Vakar kai buvau pas kt kirpeja (na tas vyriskis pas kuri pirma k daziau jis ne is trg)  tai darem viska taip pat tik palaikem maziau nuo pradzios kai pradejo tepti iki sudrekinimo gal koki 45 ar max 50 min, tada sudrekino ir gal koki 2 min palaikem ir isplove smile.gif

o kaip tiksliai sudrekino?
tu naudoji sesiu procentu? o kokie tavo naturalus plaukuciai? kokia spalvyte iseina? ax.gif
Atsakyti
Nu zinokit as bijau garsiai pasakyt, kad pask. karta man daze su keune milteliais 12 proc., aisku laike labai trumpai, bet.. Ir mano plaukai net ne juodi, ir net ne patys tamsiausi rudi. Tai as visgi gal linkciau labiau prie 9 proc. O jei jau gautusi, tada su 6 bandyciau ilgiau islaukti.. Nes bijau, kad saknys ryzos nesigautu..

O dar- kaip ten juos reikia tiksliai sumaistyti? 1:2? Bet jei tik saknis, tai gal puse reiktu dazu naudoti, tai kaip ten mililitrais gaunasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina077: 23 gruodžio 2008 - 16:16
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 18:15)
Nu zinokit as bijau garsiai pasakyt, kad pask. karta man daze su keune milteliais 12 proc., aisku laike labai trumpai, bet.. Ir mano plaukai net ne juodi, ir net ne patys tamsiausi rudi. Tai as visgi gal linkciau labiau prie 9 proc. O jei jau gautusi, tada su 6 bandyciau ilgiau islaukti.. Nes bijau, kad saknys ryzos nesigautu..

O dar- kaip ten juos reikia tiksliai sumaistyti? 1:2?  Bet jei tik saknis, tai gal puse reiktu dazu naudoti, tai kaip ten mililitrais gaunasi?

na nzn man rodos santykis 1:1, cia manau tikslingiausia perkant konsultantes paklaust jos tikrai zinos. ax.gif

o as galvoju, kad jei turi ta pilka atspalvi, kad neturetu visvien geltonai gautis, na tik jei nenuimtu sviesiai rudai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 23, 15:26)
na nzn man rodos santykis 1:1, cia manau tikslingiausia perkant konsultantes paklaust jos tikrai zinos. ax.gif


o jus nematot ka raso ant dazu dezes kad reik 1:2 skiest? o konsultantes ne visur mandros...ir beleka gali pasakyt...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 23, 18:58)
o jus nematot ka raso ant dazu dezes kad reik 1:2 skiest? o konsultantes ne visur mandros...ir beleka gali pasakyt...

o kaip mes galime matyti jei net dezutes rankose nelaikem, ka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 23, 19:12)
o kaip mes galime matyti jei net dezutes rankose nelaikem, ka?  mirksiukas.gif


aha:) nemate:)
bet ten kaip suprantu yra daugiau dazu nei peroksido, tai dar kazkaip reiks apsiskaiciuot, nes as noreciau ne visa dazu maze maisyt iskart
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 20:41)
aha:) nemate:)
bet ten kaip suprantu yra daugiau dazu nei peroksido, tai dar kazkaip reiks apsiskaiciuot, nes as noreciau ne visa dazu maze maisyt iskart

o kodel ne visa? sakai uzteks tau puse tiubeles saknims nudazyti?
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 23, 20:06)
o kodel ne visa? sakai uzteks tau puse tiubeles saknims nudazyti?


As aisku tikriausiai nelabai isivaizduoju kiek ten sumaisius gautusi, bet cia prisiskaiciau, kad sunaudoja per kelis kartus merginos..
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 23, 15:55)
o kaip tiksliai sudrekino?
tu naudoji sesiu procentu? o kokie tavo naturalus plaukuciai? kokia spalvyte iseina?  ax.gif


Aha 6 proc. Mano naturalus plaukai pilkai rudi, na o spalva kuri gaunasi sunku nusakyt... tik jau rasiau turbut kad ties smilkiniais ir kirpciukai, bei sruogos kurios dazant sruogom milteliais buvo matyt ne 1 k nudazytos, tai nutrauke pilkai, bet bent jau praejusi k tas pilkumas po keletos plovimu nusiplove ir liko grazi spalvyte thumbup.gif Na imesiu as jums fotkes tik ne sian ax.gif per kaledas bus nauju tai imesiu jums smile.gif
O sudrekino tai - su pasodino plaut galva truputi uzpyle vandens ant galvos ir kaip galva kad plautu ismasazavo visus dazus per visaplauku ilgi ir palaike truputi, tik tada galva pilnai isplove.

QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 17:15)
Nu zinokit as bijau garsiai pasakyt, kad pask. karta man daze su keune milteliais 12 proc., aisku laike labai trumpai, bet.. Ir mano plaukai net ne juodi, ir net ne patys tamsiausi rudi. Tai as visgi gal linkciau labiau prie 9 proc. O jei jau gautusi, tada su 6 bandyciau ilgiau islaukti.. Nes bijau, kad saknys ryzos nesigautu..

O dar- kaip ten juos reikia tiksliai sumaistyti? 1:2?  Bet jei tik saknis, tai gal puse reiktu dazu naudoti, tai kaip ten mililitrais gaunasi?



Na nezinau kaip kt dazai bet butent 1517 nr ant dezutes taip ir raso, kad 1:2 tai reiskia 1 tubele dazu ir 2 buteliukai oksidatoriaus. Ta pati ir konsultante sake. Man kadangi tepe tik saknis tai kirpeja sumaise puse tubeles dazu ir supyle 1 but. oksid. Dazu pilnumoj uzteko nors tepe tikrai netaupiai. Sakiau tepk negailej, jei pritruks antra puse sumaisysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 23 gruodžio 2008 - 19:46
QUOTE(wingless @ 2008 12 23, 21:42)
Aha 6 proc. Mano naturalus plaukai pilkai rudi, na o spalva kuri gaunasi sunku nusakyt... tik jau rasiau turbut kad ties smilkiniais ir kirpciukai, bei sruogos kurios dazant sruogom milteliais buvo matyt ne 1 k nudazytos, tai nutrauke pilkai, bet bent jau praejusi k tas pilkumas po keletos plovimu nusiplove ir liko grazi spalvyte  thumbup.gif  Na imesiu as jums fotkes tik ne sian  ax.gif per kaledas bus nauju tai imesiu jums smile.gif
O sudrekino tai - su pasodino plaut galva truputi uzpyle vandens ant galvos ir kaip galva kad plautu ismasazavo visus dazus per visaplauku  ilgi ir palaike truputi, tik tada galva pilnai isplove.
Na nezinau kaip kt dazai bet butent 1517 nr ant dezutes taip ir raso, kad 1:2 tai reiskia 1 tubele dazu ir 2 buteliukai oksidatoriaus. Ta pati ir konsultante sake. Man kadangi tepe tik saknis tai kirpeja sumaise puse tubeles dazu ir supyle 1 but. oksid. Dazu pilnumoj uzteko nors tepe tikrai netaupiai. Sakiau tepk negailej, jei pritruks antra puse sumaisysim smile.gif

oi faina, butinai kai galesi idek foto, paziuresim kaip ta spalvike gaunasi.

o kaip laikai neisnaudota tubele? kas kiek laiko dazai saknis?
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 24, 00:49)
oi faina, butinai kai galesi idek foto, paziuresim kaip ta spalvike gaunasi.

o kaip laikai neisnaudota tubele? kas kiek laiko dazai saknis?



Na su savo dazais tai tik 1 k dazau, tai tubele paprastai uzsuko kirpeja ir viskas. O dazau saknis kas 2 men panasiai + -
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 21, 16:00)
Man yra sakiusi taip pat kirpeja, kad taip daro dazant plaukus, ideda kad neva netaip pazeistu.

Ingridatita, dar noriu taves paklausti  mirksiukas.gif
Kaip rasiau, n metu balinuose kirpyklose plaukus milteliais sviesiom sruogelem,  jau gaunasi kirpejoms kaip ir sunku pataikyti, kad nebedazyti jau nubalintu plauku, t.y. isrankioti tuos rudus plaukus, todel bijau, kad visai nutrupes kai jau pakliuna i sruogeles ir balinti plaukai. Dazo mane su keune milteliais, 6, 9 ir 12, bet laikydavo trumpai, turbut nereikia sakyt, kad plaukai tapo siaudais;)
Trumpiau: noriu namie pati pasidazyti tik ataugusias saknis, dar nezinau ar kas padetu folija irgi sruogelem nusidazyti, nes juk iki siol sruogelem dazyta, tai nudazius vientisai saknis, gali labai skirtis..Ar taip suprantu?
Ka patartum man pirkti - keune miltelius (jei taip, ka su kuo maisyt reik) ar daugelio cia isgirtus 1517 dazus? Bijau tik kad ryzai nesigautu, ar kaip nors pilkai.. kaip to isvengti? Dekui labaai 4u.gif

na nzn,as tikrai tau nepatarciau dazytis namie ,nes ilgai rinksi sruogas,tad pirmoms jau bus per daug laiko.
Papildyta:
dazais 1517 ir nesigaus vienodai is pirmo karto,nes skirsis atspaviai.saknys bus kitokios,nes galai bus balinti su milteliais.bet oksidantai naudojami jusu kirpyklose nerealus g.gif
Atsakyti