Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(MĖTINĖ @ 2008 12 20, 19:31)
norėčiau ir aš sužinoti, labai reikia plaukų kaukės.


Nezinau gatves ir neatsimenu pavadinimo kirpyklos blush2.gif Nes tik pirma karta ejau i ta kirpykla. blush2.gif Bet ja labai lengva rasti. Randasi prie New York klubo. Jeigu stovit veidu i New York kluba, tai desinej puseje yra ta kirpykla prie pat stomotologijos klinikos, turi keunes produktu mirksiukas.gif Tik nezinau, ar tik klientams parduoda produkcija, ar kaip... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiva: 20 gruodžio 2008 - 21:05
QUOTE(Germina @ 2008 12 19, 13:21)
ingridatita, noriu pasiklausti ne apie Keune, bet apskritai, ar galima dažant į plaukų dažus, truputį įmaišyti balzamo? Kažkur skaičiau, ar girdėjau, kad tada plaukai ne taip būna alinami.

pirma kart tai girdziu....buna tik balzaminai dazai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 21, 12:22)
pirma kart tai girdziu....buna tik balzaminai dazai 4u.gif


Man yra sakiusi taip pat kirpeja, kad taip daro dazant plaukus, ideda kad neva netaip pazeistu.

Ingridatita, dar noriu taves paklausti mirksiukas.gif
Kaip rasiau, n metu balinuose kirpyklose plaukus milteliais sviesiom sruogelem, jau gaunasi kirpejoms kaip ir sunku pataikyti, kad nebedazyti jau nubalintu plauku, t.y. isrankioti tuos rudus plaukus, todel bijau, kad visai nutrupes kai jau pakliuna i sruogeles ir balinti plaukai. Dazo mane su keune milteliais, 6, 9 ir 12, bet laikydavo trumpai, turbut nereikia sakyt, kad plaukai tapo siaudais;)
Trumpiau: noriu namie pati pasidazyti tik ataugusias saknis, dar nezinau ar kas padetu folija irgi sruogelem nusidazyti, nes juk iki siol sruogelem dazyta, tai nudazius vientisai saknis, gali labai skirtis..Ar taip suprantu?
Ka patartum man pirkti - keune miltelius (jei taip, ka su kuo maisyt reik) ar daugelio cia isgirtus 1517 dazus? Bijau tik kad ryzai nesigautu, ar kaip nors pilkai.. kaip to isvengti? Dekui labaai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avaliuko @ 2008 12 20, 14:24)
Klaipedoje yra parduotuve prekiaujanti keune dazais prie buvusio Vaiku pasaulio. Reikia eiti pro RIMI parduotuve (RIMI lieka kaireje puseje) link Balticum televizijos,  ta parduotuve yra pastate is desines.




Aciukas 4u.gif
Ryt busiu klp bandysiu ieskot tos parduotuves bigsmile.gif nes siauliuose vakar dazu negavau sad.gif
Atsakyti
Kas dazote su keune sviesiu atspalviu dazais?
kaip nudaza ar esat patenkintos, keliu procentu peroksida naudojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 12 21, 19:00)
Aciukas  4u.gif 
Ryt busiu klp bandysiu ieskot tos parduotuves  bigsmile.gif nes siauliuose vakar dazu negavau sad.gif



O ne Klaipedietems gal konkreciau galima, cia prie kurios Rimi? Debreceno?
O dar yra kazkokia parduotuve Gabija Naujakiemio g., ar ten gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Avaliuko @ 2008 12 20, 14:24)
Klaipedoje yra parduotuve prekiaujanti keune dazais prie buvusio Vaiku pasaulio. Reikia eiti pro RIMI parduotuve (RIMI lieka kaireje puseje) link Balticum televizijos,  ta parduotuve yra pastate is desines.

Aciukas dar karta parduotuve radau, dazu taip pat 4u.gif

QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 02:33)
O ne Klaipedietems gal konkreciau galima, cia prie kurios Rimi? Debreceno?
O dar yra kazkokia parduotuve Gabija Naujakiemio g., ar ten gali buti?


Na galiu papasakot, nes vakar kaip tik ten buvau ir nusipirkau ne tik dažų bet ir priemoniu plaukams thumbup.gif


Rimi randasi Taikos pr. 101, tuoj pat uz debreceno g-ves, tai turbut, kad ta pati debreceno rimi. Ir ji butent ten kur parase Avaliuko smile.gif Tikrai rasti paprasta ir lengva mirksiukas.gif
Keunes dazai Nr. 1517 26 lt o oksidatorius buteliukas 8 lt, vienai dazu tubelei reikia 2 buteliuku oksidatoriu. Aisku oksidatoriu 1 l talpos labiau apsimoka pirkt jei pastoviai tai dazais dazai, bet vakar 1 l talpos neturejo.

Papildyta:
QUOTE(Deissy @ 2008 12 22, 22:37)
Kas dazote su keune sviesiu atspalviu dazais?
kaip nudaza ar esat patenkintos, keliu procentu peroksida naudojat?  g.gif



As jau 2 k dazau su 1517 ir 6 % oksidatorium. Ir esu labai patenkinta, maziau to geltonumo, o kur pries beveik metus laiko plaukai buvo dazomi sruogelemis ir milteliais, tai tos sruogos tokios i pilkuma. Nezinau kaip bus dabar, bet pirma k, po kokiu 2 savaiciu dazymo tas pilkumas apsiplove. Zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Wingless> dekui, reiks apsilankyt, o ten pardavejos pakonsultuoja?smile.gif 4u.gif
As butent noriu pirkti toki varianta, ka pirkai tu, tik neapsisprendziu 6 ar 9 proc. Rasei, kad anksciau dazeisi sruogelem su milteliais (as dabar taip dazausi, bet noriu jau namie terliotis pati bent saknis), ar tu dazai visa galva ar tik saknis, kaip skiedi? Kokia tavo naturali spalva, bijau, kad mano plaukas turi siek tiek raudono pigmento (siaip spalva ruda), kad nesigautu ryzai arba kaip tik pilkai (man labai negrazu)..
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 14:11)
Wingless> dekui, reiks apsilankyt, o ten pardavejos pakonsultuoja?smile.gif  4u.gif
As butent noriu pirkti toki varianta, ka pirkai tu, tik neapsisprendziu 6 ar 9 proc. Rasei, kad anksciau dazeisi sruogelem su milteliais (as dabar taip dazausi, bet noriu jau namie terliotis pati bent saknis), ar tu dazai visa galva ar tik saknis, kaip skiedi? Kokia tavo naturali spalva, bijau, kad mano plaukas turi siek tiek raudono pigmento (siaip spalva ruda), kad nesigautu ryzai arba kaip tik pilkai (man labai negrazu)..

norejau paklaust o ziuriu mano klausima jau paklause lotuliukas.gif

as irgi neapsisprendziu, as manau sesis, ten man pardaveja, kad devynis, taip ir isejau nenusipirkus. doh.gif

as irgi sruoginausi, bet jau nusibodo, man graziau visa galva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2008 12 23, 13:47)
norejau paklaust o ziuriu mano klausima jau paklause  lotuliukas.gif

as irgi neapsisprendziu, as manau sesis, ten man pardaveja, kad devynis, taip ir isejau nenusipirkus. doh.gif

as irgi sruoginausi, bet jau nusibodo, man graziau visa galva  ax.gif



Deissy> o tu saknis tik dazyti nori ar per visus plaukus (ir ten kur jau nusruogintos sviesiai), as truputi bijau, kad nesigaus vienoda (saknu ir visu plauku) spalva. Kad tie, kur jau buvo sviesinti gausis kokie pilki ar violetiniai.. Negali taip but? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 16:01)
Deissy> o tu saknis tik dazyti nori ar per visus plaukus (ir ten kur jau nusruogintos sviesiai), as truputi bijau, kad nesigaus vienoda (saknu ir visu plauku) spalva. Kad tie, kur jau buvo sviesinti gausis kokie pilki ar violetiniai.. Negali taip but? g.gif

as zinok dazysiu tik saknis, nes ar taip ar anaip jei dazysiu visus plaukucius nesuvienodysiu su saknimis tikrai. manau jai tiks ir patiks dazai, tai dazysiu su jais visada ir tada palaipsniui ta spalva susivienodys.
Papildyta:
Lina077 o tu apsisprendiai su keliais procentais dazyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 23, 13:11)
Wingless> dekui, reiks apsilankyt, o ten pardavejos pakonsultuoja?smile.gif  4u.gif
As butent noriu pirkti toki varianta, ka pirkai tu, tik neapsisprendziu 6 ar 9 proc. Rasei, kad anksciau dazeisi sruogelem su milteliais (as dabar taip dazausi, bet noriu jau namie terliotis pati bent saknis), ar tu dazai visa galva ar tik saknis, kaip skiedi? Kokia tavo naturali spalva, bijau, kad mano plaukas turi siek tiek raudono pigmento (siaip spalva ruda), kad nesigautu ryzai arba kaip tik pilkai (man labai negrazu)..



Ner uz ka mirksiukas.gif
Na del dazu nesikonsultavau, o del priemoniu si bei ta patare. Ziuresim su sese dabar kas is ju gero smile.gif

atrasiau i AZ 4u.gif
Papildyta:
Dar galiu papasakot kaip man plaukus su kiaune daze pirma k.

istepe tik ataugusias saknis, bet dazu negailejo, tepe storai, nes pasak kirpejo kai truksta dazu yra deginamas plaukas. Plius tipo su kiaune dazant negalima sukuot isteptu dazais plauku, nes gali nelygiai nusidazyti. Tada palaike nepasakysiu tiksliai kiek bet gal apie 50 min , tada sudrekino plaukus, ismasazavo visus dazus per visa plauku ilgi ir dar paliko koki 7 gal minutem, o tada isplove.
Vakar kai buvau pas kt kirpeja (na tas vyriskis pas kuri pirma k daziau jis ne is trg) tai darem viska taip pat tik palaikem maziau nuo pradzios kai pradejo tepti iki sudrekinimo gal koki 45 ar max 50 min, tada sudrekino ir gal koki 2 min palaikem ir isplove smile.gif
Atsakyti