Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Lina077 @ 2008 12 10, 12:56)
Burzua> noriu paklaust del tu 1517 plius 9 proc. Pati noriu juos isbandyt namie. Kaip manai, ar verta pabandyt nusidazyt tik saknis jais (galva sviesinta sruogelem, bet ju daug ir gaunasi kaip ir visa galva), bijau, kad nesigautu ryzai.. naturali spalva, tokia tamsoka, bet tikai nelabai tamsi.. Kiek juos laikai, ir kaip skiedi, ar uztenka keliem kartams? aciuu 4u.gif


Nusipirkau vieną dėžutę dažų ir 1 indelį oksidatoriaus. Dažų ir oksidatoriaus užtenką dviem kartam (santykis 1:1). Dažų tikrai pakankamai, nors mano plaukai nėra labai ilgi, tik vos siekia pečius. Spalva gaunasi tikrai graži. Aš dažiau jau du kartus, tai pirmą kartą dažant dar taip šviesiai nebuvo paėmę, o vat antras kartas gavosi gerokai šviesesnis (bet tikrai gražiai). Tik ten ku pas mane žili plaukai ir į galiukus truputį nusipilkino. Bet tas pilkumas greit atsiplovė.

Tai va, manau, kad šaknis jie tikrai gerai turėtų nudažyti. Tik aš gal dar ir palaikius ant šaknų, jau ant pabaigos ir visus plaukus padažyčiau, kad kažkiek susilygintų spalva.

Dabar tikriausiai dažysiu su 6% oksidatoriumi. Reikės dar paklausti pas ingridatita, ar tas pilkumas nuo oksidatoriaus stiprumo, ar nuo ko atsiranda. Ir turbūt bandysiu šaknis ir žilus plaukus su milteliais padažyti, jei gausiu miltelių...
Atsakyti
QUOTE(Buržua @ 2008 12 10, 13:08)
Nusipirkau vieną dėžutę dažų ir 1 indelį oksidatoriaus. Dažų ir oksidatoriaus užtenką dviem kartam (santykis 1:1). Dažų tikrai pakankamai, nors mano plaukai nėra labai ilgi, tik vos siekia pečius. Spalva gaunasi tikrai graži. Aš dažiau jau du kartus, tai pirmą kartą dažant dar taip šviesiai nebuvo paėmę, o vat antras kartas gavosi gerokai šviesesnis (bet tikrai gražiai). Tik ten ku pas mane žili plaukai ir į galiukus truputį nusipilkino. Bet tas pilkumas greit atsiplovė.

Tai va, manau, kad šaknis jie tikrai gerai turėtų nudažyti. Tik aš gal dar ir palaikius ant šaknų, jau ant pabaigos ir visus plaukus padažyčiau, kad kažkiek susilygintų spalva.

Dabar tikriausiai dažysiu su 6% oksidatoriumi. Reikės dar paklausti pas ingridatita, ar tas pilkumas nuo oksidatoriaus stiprumo, ar nuo ko atsiranda. Ir turbūt bandysiu šaknis ir žilus plaukus su milteliais padažyti, jei gausiu miltelių...


Visus likusius bijociau dazyti, butent del to, kad ar nesigaus kokia pilka ar violetine spalva, ant ju dar uzdazius? O kartais santykiu ne 1:2 reikia skiesti, cia anksciau merginos rase..? O idomu, ar imanoma sruogelem taip pasidazyt (na jei kas padetu)..
O kur tu perki tuos dazus? Jei kaune, tai gal tiksliau gali adresa parasyt, nes ne kauniete..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina077: 10 gruodžio 2008 - 12:26
QUOTE(Lina077 @ 2008 12 10, 13:25)
Visus likusius bijociau dazyti, butent del to, kad ar nesigaus kokia pilka ar violetine spalva, ant ju dar uzdazius? O kartais santykiu ne 1:2 reikia skiesti, cia anksciau merginos rase..? O idomu, ar imanoma sruogelem taip pasidazyt (na jei kas padetu)..
O kur tu perki tuos dazus? Jei kaune, tai gal tiksliau gali adresa parasyt, nes ne kauniete..


Dėl santykio tai man perkant dažus kirpykloj ta kirpėja-pardavėja sakė, kad tik 1:1. Kodėl nežinau, nes ir instrukcijoj parašyta 1:2. O dėl sruogelių tai kodėl gi ne, jei kas nors padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buržua @ 2008 12 10, 13:28)
Dėl santykio tai man perkant dažus kirpykloj ta kirpėja-pardavėja sakė, kad tik 1:1. Kodėl nežinau, nes ir instrukcijoj parašyta 1:2. O dėl sruogelių tai kodėl gi ne, jei kas nors padės 4u.gif


Na man baisu, kad kaip sakant "nepaims" tu naturaliu, o jau sviesinti pasidarys kokie pilki ar violetiniai, melyni:) cia kalbant apie tuos dazus.. Nes visada dazydavo milteliais..
Atsakyti
keunes dazai 15.17 yra is stipriau sviesinancios serijos ir skiedziasi 1:2.jei dazote saknis su 9% oksidantu tai jokiu budu negalima dazyt visu plauku,nes jau dazytam plaukui sis misinys jau bus per stiprus
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 13:45)
keunes dazai 15.17 yra is stipriau sviesinancios serijos ir skiedziasi 1:2.jei dazote saknis su 9% oksidantu tai jokiu budu negalima dazyt visu plauku,nes jau dazytam plaukui sis misinys jau bus per stiprus



Ingridatita dar šiek tiek noriu jūsų dėmesio blush2.gif
jei šaknis padažau su milteliais, tai su kokio stiprumo oksidatoriumi dažyti visus plaukus. Aj, o gal aš kažką neteisingai suprantu, gal jei dažai šaknis su milteliais, tai jau po to dažų visai nebereikia? Nu atsiprašau už žioplumą ir įkyrumą blush2.gif
Atsakyti
burzua jei nuspresi sviesinti saknytes su milteliais,tai nebereikia tokiu stipriu dazu kaip 15.17.yra dar keunes linija dazu(augaliniu) ir ten gali sau issirinkti patinkancia spalva ir tada drasiai dazyti su augaliniais visus plaukus,spalva susivienodins ir labai grazei blizges plaukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 13:58)
burzua jei nuspresi sviesinti saknytes su milteliais,tai nebereikia tokiu stipriu dazu kaip 15.17.yra dar keunes linija dazu(augaliniu) ir ten gali sau issirinkti patinkancia spalva ir tada drasiai dazyti su augaliniais visus plaukus,spalva susivienodins ir labai grazei blizges plaukas biggrin.gif



Atrodo pagaliau supratau... 4u.gif blush2.gif Ačiū
Atsakyti
merginos visa esme dazymo yra oksidante.kuo stipesnis tuo blogiau.plaukas sausas,galiukai negyvi ir ttt.pacios zinot
klausk kas dar neaisku kad nbutu klaidu
4u.gif
Atsakyti
Ingridatita, anksciau temoje rasiau kad dazai greit nusiplauna,
sakete papasakoti apie savo plauko struktura.
tai va, mano plaukai stori, tankus ir tamsus, bet is saves plaukas siek tiek sausas, ypac esnt dregmei puciasi(siausiasi). spalva - tamsiai ruda, beveik juoda (siek tiek sviesesne ir rudesne nei cigoniska juoda:). plaukus dazau ne tam, kad keisti ju spalva, o tam kad blizgetu ir tam, kad suvienodinti splava, nes nuo saules galai isbluke, sviesesni nei saknys.
bet, kaip jau sakiau dazai labai greit issiplauna. gal tada vertetu dazyti augaliniais, gal pacio plauko taip nesausintu??
Atsakyti
supratau ,gal pamemenat koks dazu nr jus renkates dazymui,nes labai svarbu nustatyti naturalia jusu spalva,tada darysim isvadas ar jus sviesinat savo plauka ar dazot tonas i tona. 4u.gif o del augaliniu tai tikrai pritariu nes plaukas daug geriau pasimaitina labai grazei blizga ir poveikis nuo 3% persoka i 1.3%
Atsakyti
As tai visai susimaisiau, ar geriau man su dazais ar milteliais bandyt.. Noreciau galbut ir keleta sruogu "imesti", ten, kur tikrai plaukai rudi, t.y. ant naturaliu, bet svarbiausia saknys.. Ir dar - saknys visada budavo dazomos irgi sruogelem su folija, tai gal jei taip uztepsiu tiesiai, nelabai koks vaizdas gautusi..
Atsakyti