Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(ingridatita @ 2008 11 28, 14:08)
ax.gif na pirmiausia as savo klijentams patariu pakeisti poziuri i pacius plaukus.o paskui viskas vyksta savaime
Papildyta:
kokia jusu plauku spalva ,kas kiek laiko dazote plaukus,kokias priemones naudojat,kiek ilgai slenka plaukai bigsmile.gif

iš prigimties pats plaukas yra plonas ,švelnus ,tiesus , bet anksčiau jų būdavo daug ,dabar beliko uodegėlė pelytės .Maždaug 15 metų juos šviesinau verysad.gif ,kartais sruogelėm ,kartais visus ,priemones naudoju įvairias ,ir Keune ,ir Loreal prof liniją ,ir SP Wela ,ir Dzintars aliejuką šaknims ,nesenai į šaknis sutepaiu 18 ampulių [visą rekomenduojamą kursą ] Vichy .
Sruogelėm dažydavau maždaug kartą per 2 mėnesius ,dažydavo tik šaknis ,tų jau nudažytų neliesdavo ,visad dažau tik kirpykloje ,esu dažius Kadus ,Alfa Parf dažais ,šiuo metu esu nusitamsinus tamsiais Keune Jaunimo linijos augaliniais dažiukais .Esu išgėrus kelias pakuotes Pantogar ,šiuo metu geriu Merz Vit plaukams .Esu gėrus Sicilea balzamą ,nakvišų aliejų .
Plaukai slenka kokie 3 mėn ,dabar jau apmažėjo slinkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 01 gruodžio 2008 - 13:43
QUOTE(Kobė @ 2008 11 28, 15:13)
Patark. Plaukaus dažau šviesiai 10nr., nors pačios yra 8nr. Dažau tik kartą per mėnesį, nes paauga tik 1 cm. Naudojau Keune dažus(10nr. naturel)  ir labai patiko, bet spalva visai nesilaiko. Esu lengvai pražilus.


Aš irgi norėčiau patarimo beveik tuo pačiu klausimu. Pas mane taip pat labai nemažai žilų plaukų. Dažau su Keune 1517 + (9%). Tačiau žilų plaukų nenudažo, ir labai stipriai nupilkino paskutinį kartą. Po kiek laiko tas pilkumas atsiplauna, bet gi norisi gražios spalvytės iškarto ir kad žilė nusidažytų ax.gif Ką daryti? Gal imti didesnį procentą to skiedalo (sorry, pamiršau kaip jį taisyklingai pavadinti, nu bet tikiuosi suprantate apie ką aš čia), o gal mažesnį? gal kokiu kitu santykiu dažus maišyti, nes dabar maišau 1:1. Ir dėkui už būsimus patarimus iš anksto 4u.gif
Atsakyti
sakykit o keune sampunai neputoja?? g.gif anyta per vyra dave man pabandyt keune sampuno,tai dabar galvoju ar ne balzama vietoj sampuno naudojau lotuliukas.gif taigi ar keune is tu sampunu kur neputoja?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buržua @ 2008 12 01, 14:56)
Aš irgi norėčiau patarimo beveik tuo pačiu klausimu. Pas mane taip pat labai nemažai žilų plaukų. Dažau su Keune 1517 + (9%). Tačiau žilų plaukų nenudažo, ir labai stipriai nupilkino paskutinį kartą. Po kiek laiko tas pilkumas atsiplauna, bet gi norisi gražios spalvytės iškarto ir kad žilė nusidažytų  ax.gif  Ką daryti? Gal imti didesnį procentą to skiedalo (sorry, pamiršau kaip jį taisyklingai pavadinti, nu bet tikiuosi suprantate apie ką aš čia), o gal mažesnį? gal kokiu kitu santykiu dažus maišyti, nes dabar maišau 1:1. Ir dėkui už būsimus patarimus iš anksto  4u.gif


Siaip tai ju santykis turi buti 1:2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 01, 14:40)
iš prigimties pats plaukas yra plonas ,švelnus ,tiesus , bet anksčiau jų būdavo daug ,dabar beliko uodegėlė pelytės .Maždaug 15 metų juos šviesinau verysad.gif  ,kartais sruogelėm ,kartais visus ,priemones naudoju įvairias ,ir Keune ,ir Loreal prof liniją ,ir SP Wela ,ir Dzintars aliejuką šaknims ,nesenai į šaknis sutepaiu 18 ampulių [visą rekomenduojamą kursą ] Vichy .
Sruogelėm dažydavau maždaug kartą per 2 mėnesius ,dažydavo tik šaknis ,tų jau nudažytų neliesdavo ,visad dažau tik kirpykloje ,esu dažius Kadus ,Alfa Parf dažais ,šiuo metu esu nusitamsinus tamsiais Keune Jaunimo linijos augaliniais dažiukais .Esu išgėrus kelias pakuotes Pantogar ,šiuo metu geriu Merz Vit plaukams .Esu gėrus Sicilea balzamą ,nakvišų aliejų .
Plaukai slenka kokie 3 mėn ,dabar jau apmažėjo slinkimas

atsiprasau kad tik dabar atrasau,nebuvo laiko prisest.na manau kad jusu problema gal yra sviesinimas,nes sviesinant yra plaukas pazeidzimas labiausiai,tiesiog jis po kiekvieno dazymo dar ploneja,tad sausedamas plaukas is vidaus pradeda veltis,luzti,skylineti ir netenka blizgesio.kaip supratau jus labai savo plaukucius priziurite ,na jusu pasirinkimas pakeisti spalva tamsesne butu kol kas geriausia iseitis.ir rekomenduociau panaudoti keunes losijona nuo slinkimo,mano klijentes labai ji giria ir naudoja nuolat,tai pat jis skatina plauku augima.sekmes.svarbu neprarast kantrybes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Buržua @ 2008 12 01, 14:56)
Aš irgi norėčiau patarimo beveik tuo pačiu klausimu. Pas mane taip pat labai nemažai žilų plaukų. Dažau su Keune 1517 + (9%). Tačiau žilų plaukų nenudažo, ir labai stipriai nupilkino paskutinį kartą. Po kiek laiko tas pilkumas atsiplauna, bet gi norisi gražios spalvytės iškarto ir kad žilė nusidažytų  ax.gif  Ką daryti? Gal imti didesnį procentą to skiedalo (sorry, pamiršau kaip jį taisyklingai pavadinti, nu bet tikiuosi suprantate apie ką aš čia), o gal mažesnį? gal kokiu kitu santykiu dažus maišyti, nes dabar maišau 1:1. Ir dėkui už būsimus patarimus iš anksto  4u.gif

na zili plaukai ,kaip nebutu keista nesisviesina,sviesinasi tik naturalus plaukai.tad jums nenusiviesina iki jusu pageidaujamos spalvos naturalus ,o zili tik uzsinesa atspalviu,kuris po kazkiek laiko nusiplauna.o oksidantas 9 % yra labai didelis priesas bet kokiems plaukams tai tik laiko klausimas.rekomenduociau dazyti saknis su su milteliais paciu maziausiu oksidantu,netgi semi aktivatorium,o po to uzdazyti plaukiukus balzaminiais semi keunes dazais nr 9.32( man ji labai grazi)arba kita spalva kuri jums patiks.svarbu kad saknys nusisviesintu,o atspalviai visi jums tiks.sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pokahonta @ 2008 12 01, 16:55)
sakykit o keune sampunai neputoja??  g.gif  anyta per vyra dave man pabandyt keune sampuno,tai dabar galvoju ar ne balzama vietoj sampuno naudojau  lotuliukas.gif taigi ar keune is tu sampunu kur neputoja?
4u.gif
na gal pasakytumet pavadinima.esu nebandziu tik juodosios linijos,o visa sidabrine yra labai nustabi.geleciau rekomenduoti keunes dazytiems plaukams skirta sampuna(sidabrine linija)super su keliais laseliais isplauni ilgiausius plaukus ir jie tampa minksti ir labai blizgus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2008 12 01, 14:55)
sakykit o keune sampunai neputoja??  g.gif  anyta per vyra dave man pabandyt keune sampuno,tai dabar galvoju ar ne balzama vietoj sampuno naudojau  lotuliukas.gif taigi ar keune is tu sampunu kur neputoja?
4u.gif



putoja ir dar kaip ir is juodu buteliuku ir sidabriniu taip pat mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Buržua @ 2008 12 01, 12:56)
gal kokiu kitu santykiu dažus maišyti, nes dabar maišau 1:1. Ir dėkui už būsimus patarimus iš anksto  4u.gif



as tai irgi maisau 1 dezyte dazu ir 2 buteliukai 9proc., taip man visada liepe, o man papilkeja, kai ant pries tai dazytu papuola uzdazyt ant virsaus...
Atsakyti
Labas vakaras visoms



keune dazai yra thumbup.gif kosmetika tai pat thumbup.gif pati dazau plaukus jau 3metus
plaukai blizga,labai grazus, ir nera nusausinti,
nors ir pati esu kirpeja bet is kliento puses galiu parekomenduoti dazyti plaukus su keune firmos dazais,
Mano klientai irgi labai patenkinti sia kosmetika thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiusa20: 01 gruodžio 2008 - 22:37
QUOTE(Kobė @ 2008 11 28, 15:13)
Patark. Plaukaus dažau šviesiai 10nr., nors pačios yra 8nr. Dažau tik kartą per mėnesį, nes paauga tik 1 cm. Naudojau Keune dažus(10nr. naturel)  ir labai patiko, bet spalva visai nesilaiko. Esu lengvai pražilus.

panasus varijantas,tiesiog zili plaukai lieka sau, o naturalus nenusisviesina.galima butu sviesint saknis siek tiek ir deti jums patinkanti atspalvi.sis budas nenualina taip plauku ir jie pasilieka grazus, blizgus ir jus jais dziaugiates.
Papildyta:
QUOTE(doovka @ 2008 12 01, 23:34)
putoja ir dar kaip ir is juodu buteliuku ir sidabriniu taip pat mirksiukas.gif

Papildyta:
as tai irgi maisau 1 dezyte dazu ir 2 buteliukai 9proc., taip man visada liepe, o man papilkeja, kai ant pries tai dazytu papuola uzdazyt ant virsaus...

sviesinanti serija dazosi santykiu 1:2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 02, 00:37)
panasus varijantas,tiesiog zili plaukai lieka sau, o naturalus nenusisviesina.galima butu sviesint saknis siek tiek ir deti jums patinkanti atspalvi.sis budas nenualina taip plauku ir jie pasilieka grazus, blizgus ir jus jais dziaugiates.
Papildyta:

sviesinanti serija dazosi santykiu 1:2 4u.gif

jei galma as is savo puses patarciau dar uzdeti koki tona gali but 9.32 4u.gif
dar idomusu kokiu procentu peroksidu jums dazo?
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2008 12 01, 23:40)
jei galma as is savo puses patarciau dar uzdeti koki tona gali but 9.32  4u.gif
dar idomusu kokiu procentu peroksidu jums dazo?

na zilus plaukus neskausmingai nudazau su milteliais ir semi aktivatorium kurio stiprumas 1.3 ir poto isplovus plaukus tik su sampunu ir siek tiek pradziovinus uzdedu atspalvi su semi (augaliniais)dazais.o pasirinkimas sviesiu graziu atspalviu is semi yra daug.mat augaliniai dazai nesviesina tik dazo tonas i tona arba 4u.gif tamsina
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 02, 00:45)
na zilus plaukus neskausmingai nudazau su milteliais ir semi aktivatorium kurio stiprumas 1.3 ir poto isplovus plaukus tik su sampunu ir siek tiek pradziovinus uzdedu atspalvi su semi (augaliniais)dazais.o pasirinkimas sviesiu graziu atspalviu is semi yra daug.mat augaliniai dazai nesviesina tik dazo tonas i tona arba 4u.gif  tamsina

as tai zinau nes pati esu kirpeja ir dirbu su keune dazais labai man patinka ta kosmetika 4u.gif
is kur jus busit jei nepaslaptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2008 12 01, 23:48)
as  tai zinau nes pati esu kirpeja ir dirbu su keune dazais labai man patinka ta kosmetika  4u.gif
is kur jus busit jei nepaslaptis g.gif

is pnv,o jus is kur 4u.gif
Atsakyti