Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Cherry_ @ 2008 11 13, 21:19)
doovka o naturalus tavo kokie ? nes maniskiai labai tamsus tai ar paimtu mane g.gif


pas mane tokie lietuviski lininiai, gal tu pirmam kartui nueik i kirpykla namie neeks[erimentuok geriau o paskui kai jau nuims viska susizinosi koki tau aktyvatoriu naudot tada jau galesi namie pasidazyt...
Atsakyti
aš irgi pradėjau dažyt su Keune dažais ,kol kas visai patinka ,plaukučiai mažiau slinkti pradėjo ,dabar dar nusipirkau šampūną nuo slinkimo su imbieru ir citrina ir losjoną tokį pat .Šian tik pirmą kartą juos naudojau ,tai dar negaliu daug ko pasakyt ,bet šiaip patiko,plaukučiai gražūs ,purūs ,švelnūs wub.gif ,šampūnas labai gerai putoja ,čia man kilo įtarimas ,juk pirkau iš Pure [tipo augalinės linijos ] ,tai turėtų būt natūralus ir kaip tik mažai putot, ar ne ?
Dar galvoju apie purškiamą keratiną plaukams ,kaukę atstatančią ir tokias aliejines kapsulytes plaukų galiukams,gal kas turit ,ar patenkintos? Viena ta kapsulytė vienam kartui kainuoja 4 LT ,tai brangokai gaunasi jei nuolat naudoji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 25 lapkričio 2008 - 14:43
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 25, 13:42)

Dar galvoju apie purškiamą keratiną plaukams ,kaukę atstatančią  ir tokias aliejines kapsulytes plaukų galiukams,gal kas turit ,ar patenkintos? Viena ta kapsulytė vienam kartui kainuoja 4 LT ,tai brangokai gaunasi jei nuolat naudoji ax.gif


keratina as turiu tai ypatingo poveikio nepastebejau jau baigiu supurkst visa buteliuka, kauke turiu baltiems plaukams tai gera, padeda issisukuot ir matina kazkiek, turiu ir kapsulytas as perku ne vnt o dezutem pigiau man atrodo iseina, tai naudoju irgi sureguliuoja plaukus taip labiau eina susitvarkyt ir ne taip nusiursta greit, geriausias man pirkinys tai purskiklis nuo karscio kur dziovinantis ar tiesinantis reik pasipurkst,
nusivyliau tokia tiesinimo priemone juodoj pakuotej konsistensija kazkokia fee kad ir laseli naudosi vistiek kazkokia nesamone, paskui man dar patinka plauku blizgiklis pearl shine irgi graziai iseina susireguliuot plaukus, nelabai patinka paliekamas kondicionierius mazoj tutelej, kazkaip nepastebiu jokio efekto ir tik susiklijuoja plaukai labiau...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 11 25, 17:47)
keratina as turiu tai ypatingo poveikio nepastebejau jau baigiu supurkst visa buteliuka, kauke turiu baltiems plaukams tai gera, padeda issisukuot ir matina kazkiek, turiu ir kapsulytas as perku ne vnt o dezutem pigiau man atrodo iseina, tai naudoju irgi sureguliuoja plaukus taip labiau eina susitvarkyt ir ne taip nusiursta greit, geriausias man pirkinys tai purskiklis nuo karscio kur dziovinantis ar tiesinantis reik pasipurkst,
nusivyliau tokia tiesinimo priemone juodoj pakuotej konsistensija kazkokia fee kad ir laseli naudosi vistiek kazkokia nesamone, paskui man dar patinka plauku blizgiklis pearl shine irgi graziai iseina susireguliuot plaukus, nelabai patinka paliekamas kondicionierius mazoj tutelej, kazkaip nepastebiu jokio efekto ir tik susiklijuoja plaukai labiau...

tai gal reiks pabandyt tas aliejines kapsulytes ,dar yra panašus aliejukas ,tik jo šiek teik silpnesnė koncentracija nei tų kapsulyčių ,nors šiaip tai jį pigaiu išeina pirkt ax.gif
O tas blizgiklis nesausina plauko ? Neišdžiovina ? Ant kokių plaukų purški ,baltų ar tamsių ?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 25, 21:14)
tai gal reiks pabandyt tas aliejines kapsulytes ,dar yra panašus aliejukas ,tik jo šiek teik silpnesnė koncentracija nei tų kapsulyčių ,nors šiaip tai jį pigaiu išeina pirkt ax.gif
O tas blizgiklis nesausina plauko ? Neišdžiovina ? Ant kokių plaukų purški ,baltų ar tamsių ?


ne nesausina, ant baltu plauku purskiu...nerekomendavo man per daug to aliejuko, nzn kodel tik kapsules ir per visa plauku ilgi, be saknu...
Atsakyti
Naudoju sios firmos plauku dazus ir esu labai patenkinta vien del spalvytes thumbup.gif
Atsakyti
:
QUOTE(doovka @ 2008 11 26, 00:38)
ne nesausina, ant baltu plauku purskiu...nerekomendavo man per daug to aliejuko, nzn kodel tik kapsules ir per visa plauku ilgi, be saknu...

aišku biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos.as dirbu su sia kosmetika jau 4 metai ir man ji labai patinka,jei kam truksta informacijos galiu patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 11 28, 13:43)
sveikos merginos.as dirbu su sia kosmetika jau 4 metai ir man ji labai patinka,jei kam truksta informacijos galiu patarti 4u.gif

tai prašom patarti kokias priemones naudot ,kad plaukučiai iki vasaros kuo daugiau ataugtų ,kad galiukai nesišakotų ,kad neslinktų biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif na pirmiausia as savo klijentams patariu pakeisti poziuri i pacius plaukus.o paskui viskas vyksta savaime
Papildyta:
kokia jusu plauku spalva ,kas kiek laiko dazote plaukus,kokias priemones naudojat,kiek ilgai slenka plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 11 28, 13:43)
sveikos merginos.as dirbu su sia kosmetika jau 4 metai ir man ji labai patinka,jei kam truksta informacijos galiu patarti 4u.gif


Patark. Plaukaus dažau šviesiai 10nr., nors pačios yra 8nr. Dažau tik kartą per mėnesį, nes paauga tik 1 cm. Naudojau Keune dažus(10nr. naturel) ir labai patiko, bet spalva visai nesilaiko. Esu lengvai pražilus.
Atsakyti
jau ilga laika dazau su keune dazais, taip pat sampunus, kaukes. patinka man sios firmos priemones, esu patenkinta jomis.
Atsakyti