Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(winter @ 2005 10 05, 17:02)
o kokios maždaug kainos būtų kaukės ar balzamo  ax.gif

balzamas apie 30 lt kainuoja, o kauke apie 50 lt
Atsakyti
o yra kazkoks reconstructor smile.gif ka apie ji gero galit pasakyti ir kiek kainuoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2005 07 19, 10:53)
Nu, nžn  g.gif Teko kartą ekstra atveju dažyti plaukus, mano kirpėjos nebuvo, tai nulėkiau kitur. Na, ir dažė man plaukus Keune dažais, tiklsiau šviesino šaknis, nes buvo ataugę. Ir kaip manot koks rezultatas? Visiškai nenuėmė spalvos, tai dažė antrą kartą ir dėjo miltelius  mad.gif Patikkirpėja buvo išsigandus, kad čia taip darosi, tai paėmė pinigų per pus mažiau. Nežinau, daugiau aš jais nedažysiu  schmoll.gif
O apie plaukų priežiūros priemones, tai galiu pasakyt tik gerus atsiliepimus  biggrin.gif

smile.gif o as eilini karta isitikinau kad man keune dazai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pries dvi savaites sviesino saknis ir dar ryskinino sruogeles rezultatas - thumbup.gif Plaukai svelnus paslankus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2005 10 05, 21:19)
o yra kazkoks reconstructor smile.gif  ka apie ji gero galit pasakyti ir kiek kainuoja? mirksiukas.gif

reconstruktor jis yra naudojamas kaip balzamas po plauku plovimo kaina apie 30-35 geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje dazo su sitais dazais??? Labai noriu sviesinti plaukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 10 05, 22:09)
smile.gif o as eilini karta isitikinau kad man keune dazai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Pries dvi savaites sviesino saknis ir dar ryskinino sruogeles rezultatas -  thumbup.gif Plaukai svelnus paslankus  rolleyes.gif


Keune dazai is tikruju thumbup.gif ..pavyzdziui, vokietijoje si linija uzima vos ne pirma vieta!man ji thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 06 spalio 2005 - 11:47
Turiu KEUNE serijos SO PURE drekinanti sampuna ir emulsija, man visai nieko. Lygtai plaukai labiau blizga.
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 10 06, 09:10)
O kur Vilniuje dazo su sitais dazais??? Labai noriu sviesinti plaukus wub.gif

Vilniuje taip pat salone femina bona kaip ir kaune
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 10 05, 22:32)
reconstruktor jis yra naudojamas kaip balzamas po plauku plovimo kaina apie 30-35 geras daiktas thumbup.gif

reikes nusipirkti pabandyti ax.gif
Atsakyti
Pats geriausias dalykas iš Keunes produkcijos man yra "Sculpting" thumbup.gif - vienintelė priemonė, su kuria sugebu sutvarkyt savo garbanas. O šampūnai tai kažkaip man nelabai nelabai- plaukai kažkokie kaip neplauti atrodo ir šiaip greitai labai riebaluotis pradeda (nors visas priemones pirkau, patarus kirpykloj)
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2005 10 08, 12:29)
Pats geriausias dalykas iš Keunes produkcijos man yra "Sculpting" thumbup.gif - vienintelė priemonė, su kuria sugebu sutvarkyt savo garbanas. O šampūnai tai kažkaip man nelabai nelabai- plaukai kažkokie kaip neplauti atrodo ir šiaip greitai labai riebaluotis pradeda (nors visas priemones pirkau, patarus kirpykloj)

O kas ten per priemone?as irgi garbane,tai vargstu ziauriai
Atsakyti
[quote=malyna,2005 10 08, 14:42]
O kas ten per priemone?as irgi garbane,tai vargstu ziauriai


Čia toks losjonas plaukų modeliavimui. Man jį patarė naudot kirpėjas, kai padejavau, kad neina man su tais plaukais susitvarkyt: su želė sulipę, o be jokios priemonės- netvarkingai garbanos atrodo. Tai va, parekomendavo man jis šitą dalyką- ir iš tikrųjų nesulipina plaukų, o viskas taip natūraliai tvarkingai išrodo (ir dar plaukai labai žvilga). O tas kirpėjas, tai Sculptingą tiek tiesiaplaukėms garbanojant, tiek garbanėms tiesinant plaukus jį irgi naudoja. Tai va, svarbiausia, kad modeliuojant bet kokią šukuoseną nesulipina plaukų (nes sulipusios ir kietos nuo želės garbanos man kažkaip schmoll.gif atrodo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 08 spalio 2005 - 14:09