Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

Na iš Keune'ės kol kas esu naudojus tik skulpturinį losjoną sculpting lotion plaukams formuoti, nuo pavasario jau su juo. Pradžioj kirpėja kirpykloj plaukus su juo pagarbanavo, patiko,tai nusipirkau. Gerai laikosi, daugiau patepi ilgiau išsilaiko ryškesnė forma šukuosenos, nelabai ir drėgmės bijo, neriebina plaukų, ir prisiliest prie jų malonų.

O gal kas bandė garbanų aktyvatorių curl activator ar losjoną steel glaze? Kokie atsiliepimai? Ir kokios jų kainos paytiksliai?
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2008 10 13, 15:46)
o kiek uz sampuna mokejai?  ax.gif


Už šampūną riebiems plaukams esu mokėjus 24 lt.
Atsakyti
Turiu keune saknu pakeleja (kaip putos)...bet kol kas nlb patinka... bet tik pora kartu naudojau... gal kuri laika nenaudosiu, tada vel pradesiu.
Nes man daznai buna, nusiperku kokia kosmetika - nepatinka rpadzioj...paskui po kurio laiko prisimeni, pradedi naudot ir super smile.gif

Atsakyti
Mano plaukams labai patinka visos keune priemones ax.gif Ir sampunas nuo slenkimo (tikrai maziau slenka mirksiukas.gif ) ir kauke ir ampules. Esu labai patenkinta visomis priemonemis wub.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite pasakyti kiek sie dazai kainuoja ? cia arba i AZ, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Man sampunas irgi super is kiaunes kasdieninis, tikrai nustojo slinkti plaukai, naudoju trecia buteli.O losjonas tai ne nepatiko, stovi tik ir vieta uzima.
Atsakyti
As naudojau sampuna nuo saules, chlorkalkiu, tai is pradziu pasirode toks vidutiniskas.. bet sunaudojus apie puse buteliuko pastebejau, kad plaukai pradejo zvilgeti ir tapo daug svelnesniais smile.gif dbr dziaugiuos, kad siuo sampunu atsigaivinau plaukus.. mano kirpeja dirba su sia produkcija, su keunes dazais dazausi plaukus smile.gif gaila, kad bent man spalvyte greit atsiplauna.. bet iki tol plaukai buna be galo blizgus:))
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 11 11, 20:01)
Sveiki, gal kas galite pasakyti kiek sie dazai kainuoja ? cia arba i AZ, busiu labai dekinga  4u.gif

27 LT wink.gif( Cia be peroksido ) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 10 28, 23:05)
gal kas gali ideti nuotraukyte su keune 1517, o su ja dazoma kaip pigmentacija, ar ji iskarto is tamsiu tokia padaro ?

Na aš šviesinti nelabai leisčiau bet kam wink.gif
O tuo labiau su 1517 wink.gif
Plius 1517 eina ne kaip visi 1:1, o 1:2. (Nepamirskite to).
Jei uztepsi jau ant sviesintu, gali gautis fioletiniai galiukai smile.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Keune sampuna ir balzama , pazeistiems, sausiems plaukams,nusipirkau po 1l., esu labai patenkinta rezultatu, plaukai blizga ir tokie slidus thumbup.gif Dazai man nepatiko, labai greitai spalva nusiplauna ir siaip mano pats plaukas storas, tai spalva neryski gaunasi schmoll.gif
Atsakyti
Kiekvienam plaukui individualiai smile.gif
Man labai patinka, jau gal ilga laika dazau su Keune dazais ir naudoju produkcija smile.gif
Atsakyti
siaip as 1517 ketinau deti ant baltu plauku kad suvienodinti spalva ir nuimti sioki toki geltonuma , galvojau geriau laikysis sie dazai nei visokie Londa,Loreal, Palette. ir kai darau spalva dedu, nedarau misinuko kaip reikia, peroksija idedu 0,5 dalies kiek reikia kita 0,5 dedu vandenuka, kad plaukams nepakenkti smile.gif
Atsakyti