Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(jkrista @ 2008 10 13, 17:36)
o aš šampūnu dažytiems plaukams gana patenkinta likau

o kiek uz sampuna mokejai? ax.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal žinote, kur galima įsigyti KEUNE priemonių Vilniuje, ne kirpyklose? Noriu pirkti putas ir pan. Gal jomis prekiauja ir kokiose parduotuvėse (ar pvz salon+ akropolyje) ar tik kirpyklose? smile.gif
Atsakyti
na as irgi naudoju Keune's atstatomaja kauke, tepasi kaip sviestas smile.gif) bet man labai tinka ir patinka ir galeciau pasakyt kad jos man ilgam uztenka, visada ja perku pilstoma, Kaune Miskeviciaus g. kirpykloje.
Atsakyti
as irgi naudoju Keune sampuna dazytiems plaukams ir kauke, kaip sviestas. sampunas tinka, o kauke irgi nieko, kvepia labai skaniai, plaukai slidesni pasidare, bet turiu problema, kad mano plaukai labai veliasi, tai kauke nepadeda, ir alieju tepu galiukus ir vistiek veliasi. doh.gif
Atsakyti
sveikos,turiu klausimeli...
yra galimybe isbandyti ant saves Keune daziukus (viena panele mokosi tai man tai nekainuotu) zinau ,kad tikrai nesugadintu, o pabandyti visai noretusi 4u.gif

as sviesiaplauke esu ( baltapuke) tuoj jau saknis reikia dazyti, bei noriu spalva sulyginti.ar ryztumetes ? smile.gif
Atsakyti
verysad.gif bukit geros mamytes , patarkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 10 27, 19:58)
verysad.gif  bukit geros mamytes , patarkite  4u.gif


tai eik butinai, tuo labiau kad nereiks moketi, juk nieko neatsitiks, jei nepatiks visada galesi persidazyti mirksiukas.gif

as pries 2 dienas pasidaziau saknis
flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 10 27, 23:48)
tai eik butinai, tuo labiau kad nereiks moketi, juk nieko neatsitiks, jei nepatiks visada galesi persidazyti mirksiukas.gif

as pries 2 dienas pasidaziau saknis
flirt.gif

as irgi taip galvoju nes...
1,labai knieti daziukus pabandyti
2,nemokamai
3,tikrai neperlaikys ar sugadins nes stebes ja,o be to pati moku dazytis ir neleisciau kazko netaip padaryti smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau temą ir supratau, kad labai noriu išbandyti Keune 1517 dažus. Bet kur jų nusipirkti Vilniuje taip ir nesužinojau. Ar kirpyklose, pvz. VCUP trečiam aukšte parduos man dažus? Ar čia reikia ieškoti specializuotose pardėse, kurių pilna tik Kaune? Padėkit, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buržua @ 2008 10 28, 14:13)
Paskaičiau temą ir supratau, kad labai noriu išbandyti Keune 1517 dažus. Bet kur jų nusipirkti Vilniuje taip ir nesužinojau. Ar kirpyklose, pvz. VCUP trečiam aukšte parduos man dažus? Ar čia reikia ieškoti specializuotose pardėse, kurių pilna tik Kaune? Padėkit, mergaitės  4u.gif


1517 mano pati geriausia spalva thumbup.gif kur vln papirkt tai as nzn, as is kns bet gal panakdyk kad ir sarmoj style turetu but ar femina bonoj...
Atsakyti
gal kas gali ideti nuotraukyte su keune 1517, o su ja dazoma kaip pigmentacija, ar ji iskarto is tamsiu tokia padaro ?
Atsakyti
Gal kas nors yra bandes keune naturia produktu linija? http://www.sopurenaturalbalance.com/
Galvoju apie kauke plaukams, bet svarstau ar verta g.gif
Atsakyti