Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(manx @ 2008 07 23, 12:03)
Turejau Keune regeneruojanti balzama,nu labai patiko,plaukuciai tokie svelnus pasidrydavo  ax.gif ,o dabar neseniai nusipirkau kauke su lecitoliu,nezinau ar as nemoku naudotis ta kauke,bet plaukai stagarai nuo jos tampa,nei kiek ju nesusvelnina,tikriausiai nei drekina,nei atstato ta kauke,vnz kazkoks nesusipratimas  blink.gif Gal kas naudoja sita kauke,gal kitokie visai apie ja atsiliepimai butu,gal tik mano plaukui ji visai netinka? g.gif


As irgi sia kauke naudojau, buvau is kirpejos nuspirkus siek tiek (ne visa pakuote), tai aciu dievui, kad visos nepirkau doh.gif , mano plaukai irgi kaip stagarai buvo. Be to, turejau ir sampuna.... Nieko gero verysad.gif
Tiesiog man nei Kadus firmos, nei Keunes priemones netiko. Plaukai mano gana sveiki, stori, siek tiek sviesinti. Naudoju dabar Elvital, o Keunes sampunas tik del grozioi stovi....
Papildyta:
QUOTE(arpos @ 2004 12 02, 21:08)
Gal kas esate šviesinę plaukus Keune dažais?Krpėjos, dirbančios su šia kosmetika, ją giria, bet ar gali būt kitaip, nes visos siūlo kosmetiką, kur jų salone.Teko girdėt, kad šie dažai labai sausina plauką.Įdomu būtų išgirst komentarus kas jau dažėt ir galit patvirtinti kaip ten yra.O gal žinote gerą kirpėją, dirbančią su šiais dažais Kaune?Norisi kad pataikytų atspalvį, būčiau ne geltona, o atspalvis į pilkumą



As irgi esu girdejusi, kad sausina plauka....
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 24, 12:55)
Sveikos wink.gif
ar turiu Keune daziukus kurie is labai tamsiu , vos ne juosu ( naturaliu ) plaukuciu nudazo baltai, blondiniskai ?
labai lauksiu komentaru , nes kaip tik atejo laikas dazyti plaukus , o milteliais nenoriu,



Nera tokiu stebuklu Keune linijoj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 24, 10:55)
Sveikos wink.gif
ar turiu Keune daziukus kurie is labai tamsiu , vos ne juosu ( naturaliu ) plaukuciu nudazo baltai, blondiniskai ?
labai lauksiu komentaru , nes kaip tik atejo laikas dazyti plaukus , o milteliais nenoriu,


nu mano viena drauge kai man daze baltai saknis ji juodaplauke tai nutarem jai viena sruoga padaryt ir nieko net nepaeme schmoll.gif taip kad reik turbut profesionalios pagalbos ir tonuot ar dar koki reikala nu bet kad ne milteliais... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš visad dažausi su šiais dažais,man tai labai patinka,ir ypač šampūnai,balzamai,labai kvepia,ir poveikis geras thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju keunes kauke ir esu labai patenkinta. mano plaukams ji tinka smile.gif
Atsakyti
Naudoju nuplaunama Keune kondicionieriu, labai patiko, plaukai pasidaro minksti, slidus, blizga thumbup.gif
Atsakyti
Kondic.kvapas labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 08 01, 16:49)
Kondic.kvapas labai thumbup.gif

Man ir labai kvapas patinka, dar planuoju nusipirkti vaska formavimui, kirpeja rode, tokia minksta tasi konsistencija, truputi man jo patepliojo ir plaukai igavo norima forma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 08 01, 19:03)
Man ir labai kvapas patinka, dar planuoju nusipirkti vaska formavimui, kirpeja rode, tokia minksta tasi konsistencija, truputi man jo patepliojo ir plaukai igavo norima forma  ax.gif

Reiks pasidomėti g.gif
Atsakyti
Esu turejus sampna nuo pleiskanu, kauke sausiems plaukams, bei dabar turiu purskiama kond. su keratinu, tai kazin ar ka nors pirksiu vel...puse velnio, bet savo kainos nevertos schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Vakar kirpykloje nusipirkau Keune priemonių sausiems plaukams - šampūną, balzamą ir grožio kapsules. Šiandien viską išbandžiau wub.gif patiko, žiurėsiu kaip toliau bus, prieš tai visad naudodavau Klorane priemones, bet jau norėjosi naujovių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as Kiaunes sampuna ir pora balzamuk kauke tai ismeciau netiko, rimtai plaukai tai kazkokie stagarai, o purskiamas losjonas Keratin Volumizer nu nera blogas bet ir nera kad geras, paskui balzamus turiu vienas tai Care Line Conditioner Vital Nutrition man jis super plaukai minksti, blizga, tokie atsigave, o antras Belcrin irgi super. ax.gif
Atsakyti