Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 16, 10:28)
Tamsiems tinka ir augaliniai, bet augaliniai man labiau patinka Milkshake mirksiukas.gif

galeciau issiklausineti apie augalinius dazus? mano kirpejau sako kad cia briedas su taip augaliniais, ne augaliniai cia tik chna ir basma, ir viskas, o kiti sako cia ta pati chemija tik graziau skamba.kokia sudetis tu augaliniu, kokius dar augalus surado is kuriu daziukus daro?
P>S> cia as nepiktybiskai, tiesiog perteikiu kirpejos mintis 4u.gif
Atsakyti
O gal zinot kur dar apart centro prekiauja gerais dazais,gal yra parduotuveles zaliakalnyje ar kalnieciuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 06 20, 07:14)
O gal zinot kur dar apart centro prekiauja gerais dazais,gal yra parduotuveles zaliakalnyje ar kalnieciuose  g.gif



zaliakalny prie turgaus kur yra stotele link centro vaziuot ten yra gabija...
Atsakyti
mano buvusi kirpeja naudojo keune kosmetika. rekomenduodavo sampunus, balzamus, kaukes. vienintelis dalykas, kurio poveiki jauciau- tai nenuskalaujamas balzamas sausiem plaukam, ju galiukam. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 13, 13:08)
O gal galetum man paslauga padaryti? 4u.gif  Gal galetum ymesti internete suradus toky atspalvy plauku, kokie buvo iki dazymo su 1517 ir kokio atspalvio jie yra po dazymo su siais dazais? Nuotraukyciu neprasau, nes dauguma nenori deti 4u.gif  blush2.gif  Nes man labai ydomu, kaip ant plauku atrodo tie dazai, neysivaizduoju niekaip g.gif



QUOTE(etynsur @ 2008 06 14, 09:15)
ir man labai smalsu blush2.gif


Bet dėl dažų numerio apgavau anksčiau, nes namie pažiūrėjus pamačiau, kad Tinta kažkaip parašyta (dar reiks pasitikslint, nes nesu tikra, ar būtent taip ir atsimenu dabar).

Žodžiu, neišeina apkarpytų foto įdėt, tai trumpam įmesiu šitas foto, kurias radau:

natūrali spalva (dar tais laikais kai nebuvo dažyti)
user posted image

dažyti su Londa (atrodo "perlo" spalva)
user posted image

dažyti su Keune:
user posted image


QUOTE(guzel @ 2008 06 15, 12:56)
Nejaugi niekas nežino kur galima nusipirkti "Keune" dažų Vilniuje?  verysad.gif

Aš tai mėginčiau perskambint kirpyklas tavo vietoj ir paklaust, jei niekas čia neatsako... smile.gif Aš pati iš kirpėjos ir gavau bigsmile.gif
Atsakyti
labai jau ta 1517 tavo spalva nepanasi gal atsilieptu ta panele kuriai buvau imetus savo fotke su sia spalva del aiskumo kaip atrodo nes labai jau neaskiai gavosi pas tave...
Atsakyti
QUOTE(guzel @ 2008 06 15, 13:56)
Nejaugi niekas nežino kur galima nusipirkti "Keune" dažų Vilniuje?  verysad.gif


guzel yra grozio salone Merlina
as ten perku
cia priesais rimi zirmunuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olichka @ 2008 06 20, 21:28)
guzel yra grozio salone Merlina
as ten perku
cia priesais rimi zirmunuose mirksiukas.gif



Ačiū! Bėgsiu pirkti smile.gif
Atsakyti
Turejau Keune regeneruojanti balzama,nu labai patiko,plaukuciai tokie svelnus pasidrydavo ax.gif ,o dabar neseniai nusipirkau kauke su lecitoliu,nezinau ar as nemoku naudotis ta kauke,bet plaukai stagarai nuo jos tampa,nei kiek ju nesusvelnina,tikriausiai nei drekina,nei atstato ta kauke,vnz kazkoks nesusipratimas blink.gif Gal kas naudoja sita kauke,gal kitokie visai apie ja atsiliepimai butu,gal tik mano plaukui ji visai netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 06 20, 13:24)
mano buvusi kirpeja naudojo keune kosmetika. rekomenduodavo sampunus, balzamus, kaukes. vienintelis dalykas, kurio poveiki jauciau- tai nenuskalaujamas balzamas sausiem plaukam, ju galiukam. ax.gif


g.gif reikia pabandyti gal...
Atsakyti
QUOTE(manx @ 2008 07 23, 11:03)
Turejau Keune regeneruojanti balzama,nu labai patiko,plaukuciai tokie svelnus pasidrydavo  ax.gif ,o dabar neseniai nusipirkau kauke su lecitoliu,nezinau ar as nemoku naudotis ta kauke,bet plaukai stagarai nuo jos tampa,nei kiek ju nesusvelnina,tikriausiai nei drekina,nei atstato ta kauke,vnz kazkoks nesusipratimas  blink.gif Gal kas naudoja sita kauke,gal kitokie visai apie ja atsiliepimai butu,gal tik mano plaukui ji visai netinka? g.gif



As ir turejau, lygiai taip pat kaip ir tau - nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
ar turiu Keune daziukus kurie is labai tamsiu , vos ne juosu ( naturaliu ) plaukuciu nudazo baltai, blondiniskai ?
labai lauksiu komentaru , nes kaip tik atejo laikas dazyti plaukus , o milteliais nenoriu,
Atsakyti