Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 02, 01:14)
Ne, nebent plaukas buvo visas su milteliais blukintas, isimtas pigmentas, tada galima pagyvinti spalvyte siek tiek, bet jokio efekto nesuteikia, nes augaliniai neturi amoniako ir nesimaiso su % oksidatorium, tai jie tinka tamsinimui, tonavimui sviesiu plauku y tamsius, bet sviesinimui tikrai ne schmoll.gif  Beje, radau kur dar yra Alfaparf dazu tongue.gif  Brome prie Urpejos yra kirpeju prekiu parduotuve, sia savaite maciau tikrai ten Alfaparf yra thumbup.gif
Papildyta:
Tonavimas labai panasu y spalvos atgaivinima. Tiesiog jis skirtas plauku spalvai suvienodinti, isblukintiems plaukams tamsinti, yvesti tamsesny pigmenta y plauka. O tonuoti reikia pasirinkus artimiausia spalva tik norimas vietas, o jeigu netenkina rezultatas, skiriasi spalva nuo naturaliu, tai galima perbraukti dar karta visa plauka, kad susilygintu. Sudetis tikrai gera - augaliniu pagrindu, be amoniako, laaaabai maloniai kvepia thumbup.gif

Aprasymas:

Tai novatoriški ir švelnūs dažai, savo sudėtyje turintys tiesioginio pigmento. Šie dažai naudojami lengvam, trumpai išliekančiam aukštos kokybės efektui gauti. Patogūs naudoti ir klientėms namuose. Šių dažų pagalba galima išspręsti daug techninių dažymo situacijų.
Pasirinkimas:
20 maišomų atspalvių neribotoms dažymo kombinacijoms.
�� suteikia trumpalaikę spalvą natūraliems ir dažytiems plaukams;
�� suteikia trumpalaikę spalvą žiliems plaukams (virš 30 %);
�� siūloma klientėms naudojimui namuose;
�� leidžia kirpėjams keisti ir išspręsti visas dažymo technikos situacijas;
�� intensyvūs atspalviai;
�� suteikia plaukams daug blizgesio;
�� galima naudoti pre-pigmentacijai arba re-pigmentacijai;
�� panaikina nepageidaujamus atspalvius;
�� sugrąžina (baseino vandens, saulės, jūros, cheminio sušukavimo) išblukintas spalvas;
�� patogu naudoti namuose.
milk_shake trumpalaikiai plaukų dažai savo sudėtyje neturi amoniako ir peroksido, apsaugo plauko struktūrą.


o dekoju kad pasakei kur ju yra, reiks begti pirkti ju, taciau gal gali pasakyti kas ta urpeja, nu zinok nezinau kas cia per parduotuve:)
Atsakyti
AS VISADA NAUDOJAU PLAUKU DAZUS IRIDA,SPAVOS PAVADINIMAS RUZAVASIS PERLAS.BET DABAR JU NEBERANDU.GAL ZINOT KUR JU GAUT,AR GAL GALIT PASIULYT KOKIUS KITUS
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 06 02, 12:50)
o dekoju kad pasakei kur ju yra, reiks begti pirkti ju, taciau gal gali pasakyti kas ta urpeja, nu zinok nezinau kas cia per parduotuve:)



Parduotuve salia buvusios Skalsos, anksciau ten buvo batu parduotuve FanClub blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 06 02, 11:50)
o dekoju kad pasakei kur ju yra, reiks begti pirkti ju, taciau gal gali pasakyti kas ta urpeja, nu zinok nezinau kas cia per parduotuve:)

Jei gerai atsimenu, adresas Laisvės al. 99c, jei dar aktualu smile.gif

Vakar ten pasiemiau pameginimui dažytiem plaukam šampūno, kuris užfiksuoja spalvą. Blondinei spalvos užfiksavimas kaip ir nereikalingas, bet sakė, nėr kitokio dažytiem plaukam biggrin.gif Permečiau greit visa temą dabar, bet lyg neužkliuvo atsiliepimai apie jį blush2.gif

Jau antra kartą dažiau su Keune dažais plaukus, berods 1517 spalvytė, tai plaukai visai be geltonumo, nes man labai sunku išgaut negeltoną atspalvį thumbup.gif
kaip supratau, kirpėjom viena dažų pakuotė kainuoja 20 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2008 06 12, 13:49)
Jei gerai atsimenu, adresas Laisvės al. 99c, jei dar aktualu  smile.gif

Vakar ten pasiemiau pameginimui dažytiem plaukam šampūno, kuris užfiksuoja spalvą. Blondinei spalvos užfiksavimas kaip ir nereikalingas, bet sakė, nėr kitokio dažytiem plaukam  biggrin.gif  Permečiau greit visa temą dabar, bet lyg neužkliuvo atsiliepimai apie jį  blush2.gif 

Jau antra kartą dažiau su Keune dažais plaukus, berods 1517 spalvytė, tai plaukai visai be geltonumo, nes man labai sunku išgaut negeltoną atspalvį  thumbup.gif 
kaip supratau, kirpėjom viena dažų pakuotė kainuoja 20 Lt  mirksiukas.gif



O gal galetum man paslauga padaryti? 4u.gif Gal galetum ymesti internete suradus toky atspalvy plauku, kokie buvo iki dazymo su 1517 ir kokio atspalvio jie yra po dazymo su siais dazais? Nuotraukyciu neprasau, nes dauguma nenori deti 4u.gif blush2.gif Nes man labai ydomu, kaip ant plauku atrodo tie dazai, neysivaizduoju niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 03, 14:16)
Parduotuve salia buvusios Skalsos, anksciau ten buvo batu parduotuve FanClub blush2.gif



biggrin.gif nu geras zinok tai as ana karta ten juos ir pirkau, tik nezinojau kad ji vadinasi urpeja, o aciu tau labai:)
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 13, 14:08)
O gal galetum man paslauga padaryti? 4u.gif  Gal galetum ymesti internete suradus toky atspalvy plauku, kokie buvo iki dazymo su 1517 ir kokio atspalvio jie yra po dazymo su siais dazais? Nuotraukyciu neprasau, nes dauguma nenori deti 4u.gif  blush2.gif  Nes man labai ydomu, kaip ant plauku atrodo tie dazai, neysivaizduoju niekaip g.gif

ir man labai smalsu blush2.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nežino kur galima nusipirkti "Keune" dažų Vilniuje? verysad.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kokios rusies keune sampunas papurina plaukus, ju nepriploja?smile.gif
Atsakyti
Sveikos SM
turiu tokia beda...plaukuss viesinu milteliais, spalva labaiu gera gaunasi, tik labai dirginasi galvos oda, po dazymo, kazkur tik po 5 plovimu o tai ir toliau, galiu normalej galva det ant pagalves, nes ziauriai skauda ir niezti oda doh.gif reikia man kesiti dazus,m pagalvojau apie keune. gal nuo jos atsigautu viskas, ir plaukai taip nesizalotu,
gal kas nors dazotes baltai su Keune, labai noreciau suzinti kokiais daziukais,kur perkate Vilniuje(ar kur dazote),ir kainyte , bei asiku atsiliepimus,
man reik kad butu balta spalvyte,o mano naturalus labai tamsus
lauskiu atsiliepimu thumbup.gif , o gal kas kitus daziukus pasiulys
Atsakyti
Gal galite patarti kokie geri dazai tamsiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 06 16, 10:09)
Gal galite patarti kokie geri dazai tamsiems plaukams  ax.gif



Tamsiems tinka ir augaliniai, bet augaliniai man labiau patinka Milkshake mirksiukas.gif
Atsakyti