Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(doovka @ 2008 05 14, 17:27)
daug kur kaune dirba su keune, as pvz einu silainiu maximoj o blondiniska spalva bet ne geltona yra 1517. isbandyta milijona kartu, nepastebejau is savo asmenines patirties kad sie dazai sausintu plaukus...


Žinau, kad Kaune daug kur yra. O vat Vilniuj, matyt, problema. Jaučiu teks i Kauną užsukt...
Atsakyti
O as vakar vel saknis atsviezinau su 9.43, tai dabar tokie grazus karameliniai ( irisiniai ) plaukuciai atrodo, kaip vyras sako " ryzavota " blondine, bet man super spalva tinka ir labai plaukai blizgantys, kol kas esu patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
merginos,gal kuri patarsit??

Jau kuri laika auginu naturalius plaukus (matosi foto spalvyte) dabar jie tokie nemazai atauge,mano plaukai kazkur iki vidurio nugarytes,gal net ilgesni kai istiesinu (naturaliai banguojasi jie pas mane).Dalykas tame,kad po 2menesiu mano vestuves,ir kuo toliau tuo labiau knieti nusidazyt nors tiek auginta doh.gif bet ta nelygi plauku spalva mane i nevilti varo doh.gif (anksciau tamsinau,tai tie sprindzio ilgio atsiplove ir galai ryzoki blink.gif ).O ataugineja pas mane pilsvai rudi tamsus plaukuciai,realiai noreciau ir patiktu man naturali spalvyte.Kokiom putom dazyt nenoriu,atsiplaus ir busiu ryyyza..Noreciau panasia spalva i ssavo naturalius isgaut su keune dazais pabandyt.. Pagal keune palete lyg ir yra panasiu spalvyciu (uz viska labiausiai nekenciu ryzu ir bordo visokiu atspalviu (atsiprasau jei kam patinka 4u.gif ) ir bijau tokia nelikti..o juolan pries vestuves doh.gif Gal kas panasia spalva dazet ir galit patart??
dazysiu aisku salone,bet pries ten eidama noriu truputi apsisviesti,nes kaip padarys ka doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2008 05 16, 13:51)
merginos,gal kuri patarsit??

Jau kuri laika auginu naturalius plaukus (matosi foto spalvyte) dabar jie tokie nemazai atauge,mano plaukai kazkur iki vidurio nugarytes,gal net ilgesni kai istiesinu (naturaliai banguojasi jie pas mane).Dalykas tame,kad po 2menesiu mano vestuves,ir kuo toliau tuo labiau knieti nusidazyt nors tiek auginta  doh.gif  bet ta nelygi plauku spalva mane i nevilti varo  doh.gif (anksciau tamsinau,tai tie sprindzio ilgio atsiplove ir galai ryzoki blink.gif ).O ataugineja pas mane pilsvai rudi tamsus plaukuciai,realiai noreciau ir patiktu man naturali spalvyte.Kokiom putom dazyt nenoriu,atsiplaus ir busiu ryyyza..Noreciau panasia spalva i ssavo naturalius isgaut su keune dazais pabandyt.. Pagal keune palete lyg ir yra panasiu spalvyciu (uz viska labiausiai nekenciu ryzu ir bordo visokiu atspalviu (atsiprasau jei kam patinka  4u.gif ) ir bijau tokia nelikti..o juolan pries vestuves  doh.gif Gal kas panasia spalva dazet ir galit patart??
dazysiu aisku salone,bet pries ten eidama noriu truputi apsisviesti,nes kaip padarys ka  doh.gif

user posted image



As tai tau geriau siulau tonuoti plauka su kokiais nors augaliniais, pvz. Milkshake daziukais. Labai graziu spalvyciu yra, jei nepatiks nusiplaus, plaukui nekenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 05 17, 10:24)
As tai tau geriau siulau tonuoti plauka su kokiais nors augaliniais, pvz. Milkshake daziukais. Labai graziu spalvyciu yra, jei nepatiks nusiplaus, plaukui nekenkia mirksiukas.gif



o tai ir blondiniskai galima tonuot? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 05 17, 11:24)
As tai tau geriau siulau tonuoti plauka su kokiais nors augaliniais, pvz. Milkshake daziukais. Labai graziu spalvyciu yra, jei nepatiks nusiplaus, plaukui nekenkia mirksiukas.gif


o tas tonavimas,tai cia spalvos "atgaivinimas" t.y.pastebejau,kad salonu psl daznai isskiriamas dazymas ir atgaivinimas?Nes man minejo kirpeja,kad reiktu pirma plauku spalva atgaivint.O tonuotu tik tuos dazytus galus,ar ir visa galva? blush2.gif ir dar,ar visiskai atsiplauna,kokiu pagrindu sudetis?
labai aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
koks sampunas geras sviesiems plaukams?
Atsakyti
Noriu tarti pagiriamąjį žodį keune sleek and shine kondicionieriui - po cheminių tiesinimų ir garbanojimų super gaivinamoji priemonė plaukams. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 05 30, 20:20)
Noriu tarti pagiriamąjį žodį keune sleek and shine kondicionieriui - po cheminių tiesinimų ir garbanojimų super gaivinamoji priemonė plaukams. bigsmile.gif


Kur pirkai sita geri? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetke @ 2008 05 30, 20:25)
Kur pirkai sita geri?  smile.gif

Pirkau Sarma Style, bet paieškojus gal ir kituose salonuose ar kirpyklose butų galima rasti ax.gif
Atsakyti
Aciu uz info, bandysim ieskoti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 18, 17:47)
o tai ir blondiniskai galima tonuot? doh.gif



Ne, nebent plaukas buvo visas su milteliais blukintas, isimtas pigmentas, tada galima pagyvinti spalvyte siek tiek, bet jokio efekto nesuteikia, nes augaliniai neturi amoniako ir nesimaiso su % oksidatorium, tai jie tinka tamsinimui, tonavimui sviesiu plauku y tamsius, bet sviesinimui tikrai ne schmoll.gif Beje, radau kur dar yra Alfaparf dazu tongue.gif Brome prie Urpejos yra kirpeju prekiu parduotuve, sia savaite maciau tikrai ten Alfaparf yra thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pokahonta @ 2008 05 19, 11:24)
o tas tonavimas,tai cia spalvos "atgaivinimas" t.y.pastebejau,kad salonu psl daznai isskiriamas dazymas ir atgaivinimas?Nes man minejo kirpeja,kad reiktu pirma plauku spalva atgaivint.O tonuotu tik tuos dazytus galus,ar ir visa galva? blush2.gif ir dar,ar visiskai atsiplauna,kokiu pagrindu sudetis?
labai aciu uz patarimus  4u.gif


Tonavimas labai panasu y spalvos atgaivinima. Tiesiog jis skirtas plauku spalvai suvienodinti, isblukintiems plaukams tamsinti, yvesti tamsesny pigmenta y plauka. O tonuoti reikia pasirinkus artimiausia spalva tik norimas vietas, o jeigu netenkina rezultatas, skiriasi spalva nuo naturaliu, tai galima perbraukti dar karta visa plauka, kad susilygintu. Sudetis tikrai gera - augaliniu pagrindu, be amoniako, laaaabai maloniai kvepia thumbup.gif

Aprasymas:

Tai novatoriški ir švelnūs dažai, savo sudėtyje turintys tiesioginio pigmento. Šie dažai naudojami lengvam, trumpai išliekančiam aukštos kokybės efektui gauti. Patogūs naudoti ir klientėms namuose. Šių dažų pagalba galima išspręsti daug techninių dažymo situacijų.
Pasirinkimas:
20 maišomų atspalvių neribotoms dažymo kombinacijoms.
�� suteikia trumpalaikę spalvą natūraliems ir dažytiems plaukams;
�� suteikia trumpalaikę spalvą žiliems plaukams (virš 30 %);
�� siūloma klientėms naudojimui namuose;
�� leidžia kirpėjams keisti ir išspręsti visas dažymo technikos situacijas;
�� intensyvūs atspalviai;
�� suteikia plaukams daug blizgesio;
�� galima naudoti pre-pigmentacijai arba re-pigmentacijai;
�� panaikina nepageidaujamus atspalvius;
�� sugrąžina (baseino vandens, saulės, jūros, cheminio sušukavimo) išblukintas spalvas;
�� patogu naudoti namuose.
milk_shake trumpalaikiai plaukų dažai savo sudėtyje neturi amoniako ir peroksido, apsaugo plauko struktūrą.

Atsakyti