Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Stichija @ 2008 04 14, 08:22)
Paneles, kaip rasiau, nusidaziau 9.43 ( na tamsi auksine ), o noreciau isimesti sviesiu ,bet ne baltu, o sviesiai ge;tonu sruogu. Kokia patartumet imt spalva, ir kokio procento aktyvatoriu? Jei daziau su 9%, tai sviesiom sruogom gal 12 % imt? O kaip ten su sviesiai geltonom spalvom? I kokia cia man daugiau orentuotis?  ax.gif


blink.gif Juk sita spalvyte gan tamsi, kam su 9% dazet? g.gif Butu uzteke manau 6. O kita karta siulau imti kazka panasaus is sviesesniu pvz 10.43 ar 11.43 ir dazyt su 6% - gausis panasiai, bet patausosit plauka 4u.gif

Tai siulyciau imti is tu paciu sviesiausiu, kur keliais tonais sviesina pvz. is Special Blond 1000

http://www.keune.co....n...AC=4&BC=19#

Atrodo visai grazi spalva. O uztektu joms ir 9%, nes pats dazas jau sviesina keliais tonais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 13, 17:54)
Nu joooooooo, vadinasi tavo kirpejai nelabai gaila tavo plaukuciu, jai turbut svarbiau rezultatas


Aisku kad negaila,nes as ne jos kliente,siaip uzejau tik dazu nusipirkti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2008 04 13, 18:36)
oho, cia gi jau galima ir plaukus su tokiu nudeginti, o tai gal pas tave labai jau stori plaukai:)


Tai vat uztat kad ploni tie plaukeliai.Kai pirkau ,tai net nezinojau ,kad dar yra skirtingu % aktyvatoriu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 13, 19:54)


Su 12?? O tai tavo plaukai dabar kokios spalvos ir kokios bukles? g.gif


Spalva tai tokia gelsva,nera jokio pilkumo,daziau nr.1012 ,nelabai man patinka.O bukle,aciu dievui,nenukrito plaukai ,toks jausmas kaip su Pallete dazais buciau dazius,siurkstoki verysad.gif Teplioju visokiom priemonem.
Na dabar jau gudresne busiu,zinosiu ko paprasyti ir paklausiu kodel ji man dave toki stipru aktyvatoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 13, 19:54)
As visada uz tai, kad visu pirma galima pabandyti silpnesny, gal uzteks ir jo. Jeigu ne, visada gali pereiti prie stipresnio. Man gaila plauku savo, tai stengiuos patausoti blush2.gif

Su 12?? O tai tavo plaukai dabar kokios spalvos ir kokios bukles? g.gif



tai dabar as daziau alfa parf 1000SS atspalviu, padek man dabar panasu is keunes pasirinkti?smile.gif koki patartum imti?smile.gif dekoju:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 14, 22:11)
tai dabar as daziau alfa parf 1000SS atspalviu, padek man dabar panasu is keunes pasirinkti?smile.gif koki patartum imti?smile.gif dekoju:)



Keliais postais auksciau ymeciau keune puslapio nuoroda su atspalviais. Jeigu nori y pilkuma - 1517, jeigu y baltuma tai butu 1000 perplaut su pilkintoju reiketu dar ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
norejau paklausti kiek kainuoja tas isgirtas pilkinamasis sampunas ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 04 15, 11:23)
sveikos smile.gif
norejau paklausti kiek kainuoja tas isgirtas pilkinamasis sampunas ?


Aš mokėjau 32 LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 15, 09:59)
Keliais postais auksciau ymeciau keune puslapio nuoroda su atspalviais. Jeigu nori y pilkuma - 1517, jeigu y baltuma tai butu 1000 perplaut su pilkintoju reiketu dar ax.gif



vajei kokie sviesus, bet gal taip tik atrodo, ant galvos visai kitaip turbut;)
Atsakyti
Nusipirkau siandien 9.32 spalvyte, ziuresim kaip cia mano plaukai atrodys g.gif O sakykit gal zinot ar galima kur nors ta Silver šampuna pilstoma nusipirkti? Pradziai bent jau pabandyti noreciau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! Norėjau jūsų paklausti kur Vilniuje galima nusipirkti "Keune" dažus?

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Kur Vilniuj galima nusipirkti Keune dazomuju putu?
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2004 12 02, 21:08)
Gal kas esate šviesinę plaukus Keune dažais?Krpėjos, dirbančios su šia kosmetika, ją giria, bet ar gali būt kitaip, nes visos siūlo kosmetiką, kur jų salone.Teko girdėt, kad šie dažai labai sausina plauką.Įdomu būtų išgirst komentarus kas jau dažėt ir galit patvirtinti kaip ten yra.O gal žinote gerą kirpėją, dirbančią su šiais dažais Kaune?Norisi kad pataikytų atspalvį, būčiau ne geltona, o atspalvis į pilkumą

Atsakyti
daug kur kaune dirba su keune, as pvz einu silainiu maximoj o blondiniska spalva bet ne geltona yra 1517. isbandyta milijona kartu, nepastebejau is savo asmenines patirties kad sie dazai sausintu plaukus...
Atsakyti