Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 08, 17:27)
As kazkaip to 9% labai bijau, kaip velnias kryziaus ax.gif  Plaukai mano silpnoki, tai uztenka 6% gan neblogai paima.



as ir bijau ciut ciut 9 % o tai jei as vel dazysiu alfa parf 1000SS kaip manai nepakenks jei vietoj 9 imsiu 6%, nes ten jos aiskina kad tipo 9 reiktu... bet manau kad 6 visai irgi neblogai butu, nezinau net ka daryti, o plauku spalvai ar kazkokiam netiketumui tas aktyvatorius turi itakos ar ne?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 11, 19:54)
as ir bijau ciut ciut 9 % o tai jei as vel dazysiu alfa parf 1000SS kaip manai nepakenks jei vietoj 9 imsiu 6%, nes ten jos aiskina kad tipo 9 reiktu... bet manau kad 6 visai irgi neblogai butu, nezinau net ka daryti, o plauku spalvai ar kazkokiam netiketumui tas aktyvatorius turi itakos ar ne?smile.gif



Na silpnesnis aktyvatorius tamsiau dazo, o didesnis - sviesiau. Sviesinant tas aktualiausia
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 11, 08:01)
Sveikutes,
Niu va, atejo metas vel man dazyti plaukucius, kaip anksciau buvau rasius bandziau su keune 1517 ir 6% aktyvatoriumi. Pasiziurejau siandien informacini lapeli ir susimakalavau visai. ten parasyta, kad dazant su 6% aktyvatoriumi reikia skiesti santykiu 1:1, bet prie dazu 1517 parasyta, kad skiesti santykiu 1:2. Taikaip cia is tikruju? PATARKIT MERGINOS  4u.gif



as buvau pirmadieni kirpykloj ir tokia moteriske atsinese savo dazus kkeunes ir tik viena altyvatoriu is nezinojimo tai jai liepe dasipirkt vistiek... visada reik su dviem gal blogaj kas isversta ar ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 04 11, 22:55)
as buvau pirmadieni kirpykloj ir tokia moteriske atsinese savo dazus kkeunes ir tik viena altyvatoriu is nezinojimo tai jai liepe dasipirkt vistiek... visada reik su dviem gal blogaj kas isversta ar ka? g.gif


Tai ant pakuotes parasyta kad 1:2, tai vadinasi tiek ir reikia. Man atrodo 1:1 gaunasi daugiau pilkumo, todel reikia labai stebeti reakcija, kad neperpilkintu plauku. Geriausia skiest puse tubeles dazu su vienu aktyvatorium ir viskas. Nes paskaiciavus, kad 60 ml dazu plius 2 tubeles po 60 ml aktyvatoriaus, tai cia jau du zmones laisvai nudazyt galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 12, 09:08)
Tai ant pakuotes parasyta kad 1:2, tai vadinasi tiek ir reikia. Man atrodo 1:1 gaunasi daugiau pilkumo, todel reikia labai stebeti reakcija, kad neperpilkintu plauku. Geriausia skiest puse tubeles dazu su vienu aktyvatorium ir viskas. Nes paskaiciavus, kad 60 ml dazu plius 2 tubeles po 60 ml aktyvatoriaus, tai cia jau du zmones laisvai nudazyt galima lotuliukas.gif


Tai jau tikrai, as pirma karta is visos tubeles daziau, tai puse liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 12, 12:28)
Tai jau tikrai, as pirma karta is visos tubeles daziau, tai puse liko biggrin.gif



Nu ydomu, kaip cia ta spalva gausis. Laukiu nesulaukiu, kada dazysiu. Nes net neysivaizduoju, kaip atrodys ant manes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 11, 21:22)
Na silpnesnis aktyvatorius tamsiau dazo, o didesnis - sviesiau. Sviesinant tas aktualiausia



niu bet kai tu sakai kad labai baidaisi 9 % aktyvatoriaus tai ir as pradejau baidytis blush2.gif nes matai pa smaneirgi ploni plaukai 4u.gif
Atsakyti
O man kirpeja 12% pasiule aktyvatoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2008 04 13, 13:43)
O man kirpeja 12% pasiule aktyvatoriu g.gif


Nu joooooooo, vadinasi tavo kirpejai nelabai gaila tavo plaukuciu, jai turbut svarbiau rezultatas
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2008 04 13, 13:43)
O man kirpeja 12% pasiule aktyvatoriu g.gif



oho, cia gi jau galima ir plaukus su tokiu nudeginti, o tai gal pas tave labai jau stori plaukai:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 12, 14:49)
niu bet kai tu sakai kad labai baidaisi 9 % aktyvatoriaus tai ir as pradejau baidytis blush2.gif  nes matai pa smaneirgi ploni plaukai 4u.gif



As visada uz tai, kad visu pirma galima pabandyti silpnesny, gal uzteks ir jo. Jeigu ne, visada gali pereiti prie stipresnio. Man gaila plauku savo, tai stengiuos patausoti blush2.gif

Su 12?? O tai tavo plaukai dabar kokios spalvos ir kokios bukles? g.gif
Atsakyti
Paneles, kaip rasiau, nusidaziau 9.43 ( na tamsi auksine ), o noreciau isimesti sviesiu ,bet ne baltu, o sviesiai ge;tonu sruogu. Kokia patartumet imt spalva, ir kokio procento aktyvatoriu? Jei daziau su 9%, tai sviesiom sruogom gal 12 % imt? O kaip ten su sviesiai geltonom spalvom? I kokia cia man daugiau orentuotis? ax.gif
Atsakyti