Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Stichija @ 2008 04 08, 14:45)
Dazyti sviesiai + tamsiai rudos sruogos, o naturalus juodi su 50% zilu  ax.gif , o vat ant virsaus dabar uzvariau 9.43 spalva, tai tie buve tamsiai rudi tapo tokie kaip iriso saldainio atspalvio, o buve sviesus - graziai auksiniai  wub.gif



As kazkaip to 9% labai bijau, kaip velnias kryziaus ax.gif Plaukai mano silpnoki, tai uztenka 6% gan neblogai paima.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O kur Kaune yra didelis pasirinkimas dazanciu kondicionieru? na kur spalva nusiplauna po keliu plovimu? g.gif
Atsakyti
o gal kuri esat bandziusi purskiama kondicionieriu, man atrodo is So Pure linijos.
Atsakyti
Patarkit koki sampuna pirkti sviesiems plaukams? ax.gif
Atsakyti
Merginos, pasakykite kur perkate Keune sampunus, balzamus... Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 04 10, 12:22)
Patarkit koki sampuna pirkti sviesiems plaukams? ax.gif


sviesiems plaukams
tai ir yra sviesiems taip ir vadinas is keunes pilkas butelis su geltonais ir balzamas toks pat labai puikus labai lengvai poto issisukuoja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(blondynka @ 2008 04 09, 14:58)
o gal kuri esat bandziusi purskiama kondicionieriu, man atrodo is So Pure linijos.


toki ale sviesiai zaliam buteliuki so pure as bandau turiu daba kur nereik isskalaut tai puikiai man thumbup.gif man viskas is keunes seriju puiku ir tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifoolia @ 2008 04 10, 16:12)
Merginos, pasakykite kur perkate Keune sampunus, balzamus... Vilniuje.


CUP'o trečiam aukšte kirpykloj, Sarma style grožio salonuose smile.gif
Atsakyti
O gal kas bandė Keune pilkinančias putas plaukams? ax.gif Būtų įdomu išgirst atsiliepimų... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Niu va, atejo metas vel man dazyti plaukucius, kaip anksciau buvau rasius bandziau su keune 1517 ir 6% aktyvatoriumi. Pasiziurejau siandien informacini lapeli ir susimakalavau visai. ten parasyta, kad dazant su 6% aktyvatoriumi reikia skiesti santykiu 1:1, bet prie dazu 1517 parasyta, kad skiesti santykiu 1:2. Taikaip cia is tikruju? PATARKIT MERGINOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2008 04 10, 23:38)
CUP'o trečiam aukšte kirpykloj, Sarma style grožio salonuose smile.gif


Aciu! 4u.gif siandien pat eisiu pirkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 11, 10:01)
Sveikutes,
Niu va, atejo metas vel man dazyti plaukucius, kaip anksciau buvau rasius bandziau su keune 1517 ir 6% aktyvatoriumi. Pasiziurejau siandien informacini lapeli ir susimakalavau visai. ten parasyta, kad dazant su 6% aktyvatoriumi reikia skiesti santykiu 1:1, bet prie dazu 1517 parasyta, kad skiesti santykiu 1:2. Taikaip cia is tikruju? PATARKIT MERGINOS  4u.gif



Skiesk kaip reikia, kad po to nebutu netiketumu mirksiukas.gif Uz menesiuko ir as dazysiu sita spalvyte wub.gif
Atsakyti
Aciu dovka reikes isbandyti 4u.gif
Atsakyti