Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(Melajja @ 2008 03 19, 12:57)
Sveikutes, as taip pat dazau su Keunes 1517 nr. taciau man kirpeja patare maisyti 1:1  g.gif , taip ir darau, spalva i pilkuma tokia gaunas, nu neriali, daug kas pagyre  thumbup.gif  Taciau ziuriu jus nemazai mokat, as tiesiai is kirpejos savo 28 ar 30 lt sumoku  cool.gif


O kiek min. laikot su tais dazais?Mane kirpeja nugazdino,tipo labai reikia ziureti,kad nebutu tamsiai pilki doh.gif Su tais dazais tik kirpikloj patare dazytis g.gif Tai nusipirkau kita spalvyte,bet nesu patenkinta schmoll.gif
Atsakyti
O tai kaip su dazu zpalvos issilaikymu skiedziant santykiu 1:1 ? As tai nelabai tikiu, kad taip galima, jeigu tie dazai padaryti taip, kad skiesti 1:2
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2008 03 19, 14:16)
O kiek min. laikot su tais dazais?Mane kirpeja nugazdino,tipo labai reikia ziureti,kad nebutu tamsiai pilki doh.gif Su tais dazais tik kirpikloj patare dazytis g.gif Tai nusipirkau kita spalvyte,bet nesu patenkinta schmoll.gif


Tikra tiesa as viena kart per ilgai uslaikius siek tiek per pilka patapau, bet nebuvo tragedija, ne labai tamsi ta pilka buvo , as laikau apie 40 min. ir buna norm. , bet viskas pakuoteje parasyt kas kaip ir kiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(blondynka @ 2008 03 19, 14:43)
O tai kaip su dazu zpalvos issilaikymu skiedziant santykiu 1:1 ? As tai nelabai tikiu, kad taip galima, jeigu tie dazai padaryti taip, kad skiesti 1:2



Na maniske kirpeja man taip paliepe, tai as taip ir skiedziu, ji su sia produkcija jau daug metu dirba, nemanau kad mane be plauku palikt nori, ir dar rupinasi kam man uz darba moket jei as pati namie galiu nusidazyt, o pas ja lekiu sruogeles tamsias uzsidet, tai va taip smile.gif rolleyes.gif

Reiks sekanti kart uzklaust kodel ji 1:1 maiso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2008 03 19, 23:41)
Tikra tiesa as viena kart per ilgai uslaikius siek tiek per pilka patapau, bet nebuvo tragedija, ne labai tamsi ta pilka buvo , as laikau apie 40 min. ir buna norm. , bet viskas  pakuoteje  parasyt kas kaip ir kiek smile.gif
Papildyta:
Na maniske kirpeja man taip paliepe, tai as taip ir skiedziu, ji su sia produkcija jau daug metu dirba, nemanau kad mane be plauku palikt nori, ir dar rupinasi kam man uz darba moket jei as pati namie galiu nusidazyt, o pas ja lekiu sruogeles tamsias uzsidet, tai va taip smile.gif    rolleyes.gif

Reiks sekanti kart uzklaust kodel ji 1:1 maiso  cool.gif




Tikrai uzklausk, tai ir mes taip dazytume smile.gif O kokie tavo naturalus plaukai? mano tai gana tamsus, tai gal man tokiu santykiu nenuimtu sviesiai
Atsakyti
gal kas zinote Keune grazia splava tamsiai ruda, sokoladine tokia? kox numeriukas butu ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 20, 09:50)
Tikrai uzklausk, tai ir mes taip dazytume smile.gif O kokie tavo naturalus plaukai? mano tai gana tamsus, tai gal man tokiu santykiu nenuimtu sviesiai



maniskiai tamsiai rudi kazkada labai labai seniai buvo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 03 19, 07:22)
Dar yra Holivude , prie Zanavyku turgaus stoteles, ir kaina gera, ir pasiula didele ir pardaveja ne kokia ziople, protingai pataria.  thumbup.gif



as seniau viska pirkdavau gabijoj ir ta kur pardaveja tokia simpatiska blondine buvo tai tikrai gera zinove visu tu reikalu, bet ji nestuke.gif ir dabar jau turbut ka nors supuoja o paskutinius kartus kai buvau tai tokia vyresnio amziaus blondine kuda buvo tai ta paskaito tau nuo buteliuko ir kad tik ka nors brangesnio ikist o ne to ko tau reikia. ir is vis kai buvau ten paskutini kart tokios dvi storos senes priimtos turgines bobos tai vapse nusprendziau neit nes jei jau prekiauja profesionaliom priemonem tai ir noreciau profesionaliu patarimu o ne loja atsistojusios po kiek obuoliai turgely ar nagus krapstos man jau tas nepatiko, bet cia mano nuomone.ir as ten jau nebeisiu nors kiekvieno apsilangymo metu ten palikdavau po du tris simtus. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 03 20, 20:06)
as seniau viska pirkdavau gabijoj ir ta kur pardaveja tokia simpatiska blondine buvo tai tikrai gera zinove visu tu reikalu, bet ji  nestuke.gif ir dabar jau turbut ka nors supuoja o paskutinius kartus kai buvau tai tokia vyresnio amziaus blondine kuda buvo tai ta paskaito tau nuo buteliuko ir kad tik ka nors brangesnio ikist o ne to ko tau reikia. ir is vis kai buvau ten paskutini kart tokios dvi storos senes priimtos turgines bobos tai vapse nusprendziau neit nes jei jau prekiauja profesionaliom priemonem tai ir noreciau profesionaliu patarimu o ne loja atsistojusios po kiek obuoliai turgely ar nagus krapstos man jau tas nepatiko, bet cia mano nuomone.ir as ten jau nebeisiu nors kiekvieno apsilangymo metu ten palikdavau po du tris simtus. schmoll.gif

Man aciu Dievui papuole, nors ir 45+ amziaus ar daugiau, bet tokia susitvarkiusi, prisiziurejusi. Girdejau ir kaip kitoms patarinejo ir kaip as paprasiau patart, tai ji net mano plaukus apziurejo, paciupinejo, vedesi prie lango spalvos ziuret, as dar kazka norejau pirkt - sako, kam jus cia pinigus metysit, vistiek tipo nenaudingas dalykas...Na pasiseke ir tiek.....
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2008 03 20, 12:47)
gal kas zinote Keune grazia splava tamsiai ruda, sokoladine tokia? kox numeriukas butu  ax.gif ?



Nera, kazkokios man visos kaip murzinos ir y ryzuma blush2.gif
Atsakyti
Na va, nusidaziau ir as plaukus su Keune 9.43 ( super lioght cooper golden blond ), emiau 9% emulsija. Nenukando deja taip sviesiai kaip tikejausi, bet vistiek esu labai patenkinta spalva - tokia auksine su vos vos variniu atspalviu. Labai panasu i pekinesu veisles suni lotuliukas.gif , mano mama kaip tik toki turi, tai dabar juoiames, kad jau 2 turi lotuliukas.gif Bet patinka plaukai - svelnus, slidus, labai blizga. Kol kas viskas ciki, aciu labai visoms panelems uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 04 08, 08:43)
Na va, nusidaziau ir as plaukus su Keune 9.43 ( super lioght cooper golden blond ), emiau 9% emulsija. Nenukando deja taip sviesiai kaip tikejausi, bet vistiek esu labai patenkinta spalva - tokia auksine su vos vos variniu atspalviu. Labai panasu i pekinesu veisles suni  lotuliukas.gif , mano mama kaip tik toki turi, tai dabar juoiames, kad jau 2 turi  lotuliukas.gif  Bet patinka plaukai - svelnus, slidus, labai blizga. Kol kas viskas ciki, aciu labai visoms panelems uz patarimus  4u.gif



O kokio atspalvio tavo plaukai, kad nenukando 9%? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 04 08, 09:57)
O kokio atspalvio tavo plaukai, kad nenukando 9%? g.gif

Dazyti sviesiai + tamsiai rudos sruogos, o naturalus juodi su 50% zilu ax.gif , o vat ant virsaus dabar uzvariau 9.43 spalva, tai tie buve tamsiai rudi tapo tokie kaip iriso saldainio atspalvio, o buve sviesus - graziai auksiniai wub.gif
Atsakyti