Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(blondynka @ 2008 03 07, 07:28)
As irgi dazau kas menesi, nes labai jau greitai man auga plaukai
Vakar pirma karta daziau su Keune dazais 1517 numeriu, nu zinokit plaukai tai zvilgantys liko ir spalva labai faina, jokio geltonumo, tokie baltuciai, faini, o Keune, kaip esu jau seniai issiaiskinus labai mazai kenkia plaukui. Tiesa dar pastebejau, kad labai jau skalsus tie dazai. pirkau tubele dazu ir du indelius aktyvatoriaus, mokejau apie 42 Lt, vakar sumaisiau visa, tai nuo mano ilgu plauku, dazant visus plaukus , labai dar daug dazu liko, tai padariau isvada, kad menesiui po 21 Lt tikrai nera brangu, nes puses tubeles tikrai uzteks visiems plaukams.
Nu dziaugiuosi, kad atradau gera spalva ir plaukams labai nekenks, nes dejau tik 6 % aktyvatoriu, o nudaze labai gerai.  thumbup.gif



panasi spalva i mano? gavos? ax.gif
pabrangeje dazai kad 42 tau gavos nes as kai paskutini kart pirkau po 8 aktyvatoriu ir 24 jauciu dazai...nu vis tyliai pamazu viskas brangsta...
as tai tik saknis dazau tai man puse tubeles visada perdaug tikrai skalsus...
Atsakyti
Panytes, patarkit kokio procento aktyvatoriu pirkti dazams 9.43 ( very light cooper golden blonde ) ? Mano pacios naturalus ataugineja 30% zuli, o like tamsiai pilki, o dabar kur padazyti - tai prisruoginta sviesiai ir tamsiai rudai, bet nori but varine blondine, bet bijau, kad nuo 9% aktyvatoriaus plaukai nukris blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 03 07, 11:53)
panasi spalva i mano? gavos? ax.gif
pabrangeje dazai kad 42 tau gavos nes as kai paskutini kart pirkau po 8 aktyvatoriu ir 24 jauciu dazai...nu vis tyliai pamazu viskas brangsta...
as tai tik saknis dazau tai man puse tubeles visada perdaug tikrai skalsus...



Aga, tokia, kaip tavo gavosi. labai man patiko rezultatas. O ir plaukai nerealiai svelnus, galiukai is karto tokie kieti pasidare biggrin.gif
Uz dazus mokejau 26 ir aktyvatorius po 8 Lt. Nustebau, kad su 6% aktyvatorium, tokie sviesus gavosi, nes siaip naturalus mano tai labai tamsus.
Nu tikrai faini dazai. Skaiciau, cia rase kazkas, kad issausino plaukus sitie dazai, o kokie gi nesausina. Tik va pojutis po nudazymo labai skiriasi situ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 03 07, 10:29)
Panytes, patarkit kokio procento aktyvatoriu pirkti dazams 9.43 ( very light cooper golden blonde ) ? Mano pacios naturalus ataugineja 30% zuli, o like tamsiai pilki, o dabar kur padazyti - tai prisruoginta sviesiai ir tamsiai rudai, bet nori but varine blondine, bet bijau, kad nuo 9%  aktyvatoriaus plaukai nukris  blush2.gif


as visada su devyniu proc emulsija dazau ir mano plaukai iki siknos taip kad nebijok nenukris mirksiukas.gif
nepasakysiu tiksliai numerio bet varine blondine buna is vidurinio puslapio antras pavyzdys virsuj antra berods eilute...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 03 06, 21:33)
priklauso ar dideli ar maza pirksi...mazi daug brangesni po trisdesimt kaskiek o didelis neatsimenu gal koki 70kaskeli...

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 03 07, 23:27)
as visada su devyniu proc emulsija dazau ir mano plaukai iki siknos taip kad nebijok nenukris mirksiukas.gif
nepasakysiu tiksliai numerio bet varine blondine buna is vidurinio puslapio antras pavyzdys virsuj antra berods eilute...

o su kokiais dazot - ar su Tinta color ar dar kazkokie maciau yra Silky...ar kaip ten.. bet pardaveja pareiske, kad mano apytmsius plakus tink Tinta nuims..
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 03 12, 13:08)
o  su kokiais dazot - ar su Tinta color ar dar kazkokie maciau yra Silky...ar kaip ten.. bet pardaveja pareiske, kad mano apytmsius plakus tink Tinta nuims..


as su tinta thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,as savo rudus plaukus sviesiai si syki nudaziau su wella is maximos.negaliu sakyt neiko blogo,bet atrodo kad truputi per daug slinkti pradejo.
tai susigundziau ta keunes produkcija.buvo parasyta jog kaune Keune galima rasti mickeviciaus gatveje,gal galima parasyti tiksliau kaip rasti?ar kaip vadinasi?aciu.
Atsakyti
QUOTE(indrikedarnemama @ 2008 03 18, 19:08)
sveikos,as savo rudus plaukus sviesiai si syki nudaziau su wella is maximos.negaliu sakyt neiko blogo,bet atrodo kad truputi per daug slinkti pradejo.
tai susigundziau ta keunes produkcija.buvo parasyta jog kaune Keune galima rasti mickeviciaus gatveje,gal galima parasyti tiksliau kaip rasti?ar kaip vadinasi?aciu.



ten kur karininku ramove uz milano ir taip tiesiai eiti link neskiriu gatviu kuri donelaicio kuri kestucio tai reikia eit link upes ir beveik prie kampo yra tokia nedidele parduotuvele bet ten kainos kiek pastebejau didesnes tai geriau eit i femina bona arbe gabija kur savanoriuose ar i dar kt kirpeju reikmenu pardes kur daus yra savanoriuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrikedarnemama @ 2008 03 18, 20:08)
sveikos,as savo rudus plaukus sviesiai si syki nudaziau su wella is maximos.negaliu sakyt neiko blogo,bet atrodo kad truputi per daug slinkti pradejo.
tai susigundziau ta keunes produkcija.buvo parasyta jog kaune Keune galima rasti mickeviciaus gatveje,gal galima parasyti tiksliau kaip rasti?ar kaip vadinasi?aciu.

Dar yra Holivude , prie Zanavyku turgaus stoteles, ir kaina gera, ir pasiula didele ir pardaveja ne kokia ziople, protingai pataria. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 19 kovo 2008 - 08:23
QUOTE(doovka @ 2008 03 19, 04:18)
ten kur karininku ramove uz milano ir taip tiesiai eiti link neskiriu gatviu kuri donelaicio kuri kestucio tai reikia eit link upes ir beveik prie kampo yra tokia nedidele parduotuvele bet ten kainos kiek pastebejau didesnes tai geriau eit i femina bona arbe gabija kur savanoriuose ar i dar kt kirpeju reikmenu pardes kur daus yra savanoriuose. mirksiukas.gif


Eiti reikia link Kęstučio gatvės mirksiukas.gif O kas dėl kainų, tai manyčiau, kad jos kaip tik toj parduotuvėj mažesnės nei pvz.gabijoj, nes aš domėjausi kiek kainuoja Keune root volumizer, tai mickevičiaus g. parduotuvėj jis 42 Lt., o gabijoj 48 Lt. doh.gif Palyginimui, įdomu kokia jo kaina femina bonoj. O kur Kaune yra femina bona? Nes megoj, tai ten femina bonos nature shop, ir joje man atrodo nėra Keune produkcijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 04, 15:08)
Pagaliau prisiruosiau ir nusipirkau Keunes 1517 dazus ir 6% aktyvatoriu, nes gaila man savo plaukucius zaloti su 9% blink.gif
Bandysiu greitu laiku prasyt, kad sesuo nuteptu. Tai, kaip supratau ten skiedziasi 1:2, nes pardaveja man dave du buteliukus to aktyvatoriaus.


Sveikutes, as taip pat dazau su Keunes 1517 nr. taciau man kirpeja patare maisyti 1:1 g.gif , taip ir darau, spalva i pilkuma tokia gaunas, nu neriali, daug kas pagyre thumbup.gif Taciau ziuriu jus nemazai mokat, as tiesiai is kirpejos savo 28 ar 30 lt sumoku cool.gif
Atsakyti