Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

mano saknys dabar kaip tik pajuodave blush2.gif kaip manot mergaites ar verta man eiti, kad mokine padazytu smile.gif laabai saugau savo plaukus, bet jau seniai noriu situos dazus pabandyti, bet bijau, kad kokia varine ar zalia netapciau doh.gif patarkit
Atsakyti
Kiek kainuoja Keune šampūnai (konkrečiai domina dažytiems plaukams "Colored Hair") ir putos (nusižiūrėjau Forte & Soft putas). Gal galite jas palyginti su Loreal profesional priemonėmis tiek kaina tiek kokybe. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 02 25, 10:02)
O beamonjako sviesiu spalvu yra, ar tik tamsus tonai?

na nezinau,manau nuo sviesiai rudos butu,o gal ir sviesus yra,bet tinka tik blondinems paryskint spalva g.gif pas mane plaukai ne tamsus,tokie sviesiai rudi,bet kai pamenu pirma akrt daziaus man pasviesinos sruogas plauku taip silpnai ir ant virsaus keune daze,tia tu sruogu nesimate,o plaukai zymiai pasviesejo
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 02 26, 07:53)
mano saknys dabar kaip tik pajuodave  blush2.gif  kaip manot mergaites ar verta man eiti, kad mokine padazytu smile.gif laabai saugau savo plaukus, bet jau seniai noriu situos dazus pabandyti, bet bijau, kad kokia varine ar zalia netapciau  doh.gif  patarkit



aisku kad eik jau bus daug geriau nei namie pati pasidazysi ka jau ten nemoket nudazyt jei kaip yra keunes palete paziuresi tai kad imtu is kairio puslapio o ne is vidurinio nes is vidurinio i varinius nesa kur sviesint plaukus reik... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 25, 09:59)
O tavo plaukai buvo balinti pries tai? Ar visada tik ir dazei su 9%? Butu labai ydomu mirksiukas.gif  Nes as bandziau tik su 6%, bijojau kad nuo 9% nukris plaukai blink.gif


ne nebuvo balinti tik buvo ziauriAI suvaryti su visokiais pigiais dazais... o su devyniu tai man rekomendavo juk ten jie ir taip be amoniako... g.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal kas zinote kur butu galima isigyti KEUNES priemoniu Siauliuose 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau ir nusipirkau Keunes 1517 dazus ir 6% aktyvatoriu, nes gaila man savo plaukucius zaloti su 9% blink.gif
Bandysiu greitu laiku prasyt, kad sesuo nuteptu. Tai, kaip supratau ten skiedziasi 1:2, nes pardaveja man dave du buteliukus to aktyvatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 04, 13:08)
Pagaliau prisiruosiau ir nusipirkau Keunes 1517 dazus ir 6% aktyvatoriu, nes gaila man savo plaukucius zaloti su 9% blink.gif
Bandysiu greitu laiku prasyt, kad sesuo nuteptu. Tai, kaip supratau ten skiedziasi 1:2, nes pardaveja man dave du buteliukus to aktyvatoriaus.


taip skiedziasi 1:2, jei saknim padazyt tai man pilnai uztenka puse pakuotes ir dar lieka...
Atsakyti
Kadangi tai apie plaukų priežiūros priemones, tai tema perkeliama į skyrelį Grožis ir kosmetika -> Plaukų priežiūra.
Atsakyti
Labas 4u.gif

O kur jus perkat Keune sampunus, ir kitas priemones plaukams is Keune? Noreciau nusipirkti, nes mano kirpeja Keune nenaudoja unsure.gif
Atsakyti
O kokia mazdaug kaina to KEUNE rekonstruktoriaus?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 03 06, 10:22)
O kokia mazdaug kaina to KEUNE rekonstruktoriaus?



priklauso ar dideli ar maza pirksi...mazi daug brangesni po trisdesimt kaskiek o didelis neatsimenu gal koki 70kaskeli...
Atsakyti
As irgi dazau kas menesi, nes labai jau greitai man auga plaukai
Vakar pirma karta daziau su Keune dazais 1517 numeriu, nu zinokit plaukai tai zvilgantys liko ir spalva labai faina, jokio geltonumo, tokie baltuciai, faini, o Keune, kaip esu jau seniai issiaiskinus labai mazai kenkia plaukui. Tiesa dar pastebejau, kad labai jau skalsus tie dazai. pirkau tubele dazu ir du indelius aktyvatoriaus, mokejau apie 42 Lt, vakar sumaisiau visa, tai nuo mano ilgu plauku, dazant visus plaukus , labai dar daug dazu liko, tai padariau isvada, kad menesiui po 21 Lt tikrai nera brangu, nes puses tubeles tikrai uzteks visiems plaukams.
Nu dziaugiuosi, kad atradau gera spalva ir plaukams labai nekenks, nes dejau tik 6 % aktyvatoriu, o nudaze labai gerai. thumbup.gif
Atsakyti