Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 16, 21:48)
man ir idomu smile.gif  biggrin.gif

Keune Brilliant Gloss Spray mirksiukas.gif





Atsakyti
QUOTE(Lucie @ 2008 02 17, 19:46)
Keune Brilliant Gloss Spray  mirksiukas.gif


o kokia kaina?turis? ant slapiu ar sausu naudot?nelipina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 17, 19:55)
o kokia kaina?turis? ant slapiu ar sausu naudot?nelipina?  ax.gif

as tai kainos neatsimenu, del turio tai toks kaip didele lako bonka tiksliai irgi nepasakysiu nes ne namie esu, o naudot tai ant sausu uzbaigt plaukuosena...ir nelipina...

o kur perkat kaune keunes produktus, nes anksciau pirkdavau gabijoj, bet paskutini kart labai jau pardavejos turgines pasidare tai jau ten nekelsiu kojos, zinau kad femina bonoj galima, bet ten nepatogu masina pastatyt...kur dar aij šilainių maxima,bet ten nevisada visko turi... g.gif
Atsakyti
na neskaiciau visos temos tad noreciau paklausti kur keunes produktu isigyti kaune ?
Atsakyti
QUOTE(Lucie @ 2008 02 16, 00:09)
Is KEUNE man labiausiai patinka plauku blizgesys, geriausias kiek esu turejus. Neriebina, "neapkrauna" plauku, o vaizdas pasipurskus fantastiskas smile.gif

O jis tik suteikia blizgesio plaukučiams, ar dar ką nors daro? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 02 19, 00:01)
as tai kainos neatsimenu, del turio tai toks kaip didele lako bonka tiksliai irgi nepasakysiu nes ne namie esu, o naudot tai ant sausu uzbaigt plaukuosena...ir nelipina...

o kur perkat kaune keunes produktus, nes anksciau pirkdavau gabijoj, bet paskutini kart labai jau pardavejos turgines pasidare tai jau ten nekelsiu kojos, zinau kad femina bonoj galima, bet ten nepatogu masina pastatyt...kur dar aij šilainių maxima,bet ten nevisada visko turi... g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_sokoladine_ @ 2008 02 18, 23:23)
na neskaiciau visos temos tad noreciau  paklausti kur keunes produktu isigyti kaune ?

As perku Mickeviciaus g. (praktiskai prie Kestucio g. kampo) parduotuvelej prekiu kirpejams, ten ir kainos mazesnes nei kitur.


QUOTE(Auksuolė @ 2008 02 19, 00:46)
O jis tik suteikia blizgesio plaukučiams, ar dar ką nors daro?  ax.gif

Dar turi apsauga nuo UV, ir siaip kaip tokio tipo priemones - minkstina, glotnina plaukus, bet neapsunkina, nesulipdo.



Atsakyti
QUOTE(_sokoladine_ @ 2008 02 18, 21:23)
na neskaiciau visos temos tad noreciau  paklausti kur keunes produktu isigyti kaune ?


gabija kur holivudas savanoriuose prieš patrankas tik arciau žaliakalnio turgaus, femina bona, šilainių maxima, tovera pramonės maxima... mirksiukas.gif vienu postu aukščiau reikėjo paskaityt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucie @ 2008 02 19, 13:20)
Dar turi apsauga nuo UV, ir siaip kaip tokio tipo priemones - minkstina, glotnina plaukus, bet neapsunkina, nesulipdo.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Daziau sruogeles su Keune dazais, sviesinau ir tamsinau, labai patiko, man spalva isliko ilgai. Po plovimo sruogeles nesivelia kaip su kitais dazais kuriuos esu bandzius pries tai ax.gif Beje nusipirkus esu Keune kauke, is geltonos spalvos linijos, super thumbup.gif nesu nieko panasaus turejusi pries tai, plaukai minkstuciai, lengvai sukuojasi ir blizga vos palaikius kelias min, kaip anksciau dazydavau kitais dazais sviesiom sruogelem nuolat kovodavau su issisukavimu o db tikras malonumas sukuoti plaukus kaip jie nesivelia ax.gif
Atsakyti
aš šiandien nusimaliavojau vėl visa galva 1517 didis.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 02 20, 20:18)
aš šiandien nusimaliavojau vėl visa galva 1517 didis.gif



O kokia cia spalvyte? As ieskau grazios blondiniskos, kad geltona nebutu, kazin nuimtu mano gana tamsiais saknis sitie dazai?
Atsakyti