Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

Nusipirkau tas kapsulytes, bet pamirsau paklausti kaip jos naudojasi blush2.gif , tai gal galit paaiskinti bigsmile.gif . Dar isigyjau ta sampuna ir kauke su geltonom linijom, atrodo sausiems plaukams, tai pora kartu jau panaudojau, nu tikrai jauciasi superinis rezultatas. O ir siaip plaukai atsigavo kaip niekada, kai pradejau su Keunes dazias dazyt. Seniau slapiu ar nors kiek dregnu plauku negaledavau issukuot ir ziauriai susiveldavo, ypac tir kurie balinti. Bet Keune rimtai padare stebukla,galiu slapius sukuot kiek tik noriu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš šiandien nusipirkau Keune kauke plaukams CARE LINE rolleyes.gif tikiuosi greitu laiku išbadyti clap.gif
Atsakyti
gal kas zinot kiek kainuoja keune dazai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2007 12 12, 14:56)
aš šiandien nusipirkau Keune kauke plaukams CARE LINE rolleyes.gif tikiuosi greitu laiku išbadyti  clap.gif


kauke esu labai patenkinta thumbup.gif plaukučiai atrodo tokie minkštučiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2007 12 14, 09:43)
kauke esu labai patenkinta thumbup.gif plaukučiai atrodo tokie minkštučiai bigsmile.gif

O cia turit omeny, ta sidebriniam indeli su geltonom juostelem? Nes sa ja irgi bandziau tai visai nieko, o va mano drauge ismegino, tai pareiske kad didesnio s.... nera turejusi. O kai paskiau, kad man visai patiko, tai pareiske, kad as tikriausiai nesu geros kaukes turejusi unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(orintano @ 2007 12 15, 14:38)
O cia turit omeny, ta sidebriniam indeli su geltonom juostelem? Nes sa ja irgi bandziau tai visai nieko, o va mano drauge ismegino, tai pareiske kad didesnio s.... nera turejusi. O kai paskiau, kad man visai patiko, tai pareiske, kad as tikriausiai nesu geros kaukes turejusi  unsure.gif .

As taip pat naudoju Keune kaukes, tik ne tokia pakuote kaip tu sakei. Mano plaukai banduoti, jiems reikia dregmes daugiau nei tiesiems, be to po plovimo tepu modeliavimo priemonemis, del ko jiem taip pat reikia l.geros kaukes. Keune geriausia kauke kiek esu turejusi. Neturiu jai jokiu priekaistu, pabandzius ja net kitu nebandau.
O is tikro tai reikia baigti tokias nesamones "tai, kas tiko mano draugei, tiks ir man" ax.gif kiekviena musu individuali, nesistebiu, kad zmoniu nuomones skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2007 12 12, 23:25)
gal kas zinot kiek kainuoja keune dazai?  blush2.gif



Bent Kaune kainuoja 26 Lt patys dazai, emulsija vienam kartui 8 Lt 60 ml. Bet labiau apsimoka jos nusipirkti visa litra uz 32 Lt, uzteks tikrai ilgam, o ir susitaupo daug thumbup.gif
Atsakyti
kur Vilniuje galima nusipirkti Keune plauku prieziuros priemoniu ax.gif
Atsakyti
Is KEUNE man labiausiai patinka plauku blizgesys, geriausias kiek esu turejus. Neriebina, "neapkrauna" plauku, o vaizdas pasipurskus fantastiskas smile.gif


Atsakyti
Gal galėtum to blizgesio pavadinimą parašyti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2008 02 16, 22:46)
Gal galėtum to blizgesio pavadinimą parašyti  4u.gif  ax.gif


man ir idomu smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
o ta emulsija atrodo sitaip?
http://www.haarshop....ect_refine_id=0


ir kur galima isigyti dazu po 26 tubika ir emulsija vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 16 vasario 2008 - 21:42