Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

ar kas naudojot sampuna ir balzama nuo slinkimo? 4u.gif
Atsakyti
Aš pradėjau naudoti šitą kaukę kaukė
thumbup.gif fantastiškas dalykas
Atsakyti
QUOTE
Aš pradėjau naudoti šitą kaukę kaukė
fantastiškas dalykas


o kuo ji tau gera? man irgi faina, bet ir kitu nuomone idomi blush2.gif


o gal girdejot apie kazkokia kauke, kuri "plombuoja" plauka? (uzpildo pazeistas vietas; kirpeja sake, kad gera) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2007 11 14, 14:53)
o kuo ji tau gera? man irgi faina, bet ir kitu nuomone idomi  blush2.gif
o gal girdejot apie kazkokia kauke, kuri "plombuoja" plauka? (uzpildo pazeistas vietas; kirpeja sake, kad gera)  bigsmile.gif


Man ta kaukė patiko, nes mano plaukų galai atrodė kaip baisiausiai nušiurę. Išplovus stirksodavo į visas šalis. Nepadėdavo jokie purškiami ir nenuplaunami balzamai. Jau buvau sugalvojus nukirpti.
O kai užsidėjau šitą kaukę, jau po pirmo karto pajutau skirtumą, plaukai slidūs, kaip vanduo thumbup.gif ( o pavariau, kaip reklamoj lotuliukas.gif )

O gal tavo kirpėja gali pasakyti tos kaukės pavadinimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE
O gal tavo kirpėja gali pasakyti tos kaukės pavadinimą? 


as dabar esiu tik gruodzio vidury, tai paklausiu, bet gal ir anksciau uzeisiu, tai butinai parasysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2007 11 15, 08:41)
Man ta kaukė patiko, nes mano plaukų galai atrodė kaip baisiausiai nušiurę. Išplovus stirksodavo į visas šalis. Nepadėdavo jokie purškiami ir nenuplaunami balzamai. Jau buvau sugalvojus nukirpti.
O kai užsidėjau šitą kaukę, jau po pirmo karto pajutau skirtumą, plaukai slidūs, kaip vanduo  thumbup.gif  ( o pavariau, kaip reklamoj  lotuliukas.gif )

Ir kiek kainuoja ši kaukė?
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 15, 12:53)
Ir kiek kainuoja ši kaukė?


senaiu kainavo 54 lt, cia pries kokius metus teiravausi pas savo kirpeja
Atsakyti
QUOTE
Ir kiek kainuoja ši kaukė?



200g man kainavo 49 Lt
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 11 15, 15:16)
senaiu kainavo 54 lt, cia pries kokius metus teiravausi pas savo kirpeja



QUOTE(iewootia @ 2007 11 15, 15:24)
200g man kainavo 49 Lt

Maždaug aišku. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Aš ir užsisakiau kaukę bei šampūną dažytiem plaukam, nes nusidažiau keune dažais.Laukiu nesulaukiu kaip noriu išbandyti. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur Šiauliuose galima įsigyti Keune produktų, išskyrus kirpyklas? 4u.gif
Atsakyti
Gavau jau šampūną dažytiems plaukams.Ir žinoma turiu klausimą.Ar jis turi būti skystas toks.Ne tirštas, nes maniškis skystas.Gal sakau praskiestas koks.Ir dar kai dažiau plaukus beamoniakiniais dažais KEUNE firmos smarvė amoniako buvo didelė.Ir dažus kažkodėl maišė ne prie manęs, o "pasislėpus" kirpėja. unsure.gif Gal dažė su tais amoniakiniais, o paėmė kaip už neamoniakinius.Ką jūs manot panos? g.gif
Atsakyti