Įkraunama...
Įkraunama...

Keune priemonės plaukams

wub.gif as jau senokai noriu isbandyt KEUNE gaminius, tik va beda mastau kurioj parduotuvej ju galima isigyt ar tik kirpyklose-grozio salonuose? g.gif
Atsakyti
Man irgi patinka KEUNE ir sapmunas,ir putos. O perku Kaune kirpykloj "Imeide"
Atsakyti
Labai geras kremukas plaukams wub.gif pirkau VCUPe kainavo 22lt
Atsakyti
Mano kirpeja dirbo su įvairiomis kosmetinemis plaukų priemonėmis, bet labiausiai gyrė butent Keune kosmetika, nors jau senokai su ja nedirba (perejo į kitą kirpykla). O mama mano kažkada turėjo Keune produkcijos kondicionierių plaukams, tai iki šiol jį giria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2004 12 02, 21:08)
Gal kas esate šviesinę plaukus Keune dažais?Krpėjos, dirbančios su šia kosmetika, ją giria, bet ar gali būt kitaip, nes visos siūlo kosmetiką, kur jų salone.Teko girdėt, kad šie dažai labai sausina plauką.Įdomu būtų išgirst komentarus kas jau dažėt ir galit patvirtinti kaip ten yra.O gal žinote gerą kirpėją, dirbančią su šiais dažais Kaune?Norisi kad pataikytų atspalvį, būčiau ne geltona, o atspalvis į pilkumą


Sveiki, siaip Keune man sampunai ir kaukes patinka, o plauku gelsvumas priklauso nuo zmogaus pigmento. Jaigu ka tai cia ne dazai kalti jai plaukai po kiek laiko pasidaro geltoni.
Atsakyti
aš visada dažausi su Keune dažais ir nepastebėjau ,kad plaukai išsausėtų
Atsakyti
Nusipirkau KEUNE sampuna ir kondicinieriu smarkiai pazeistiems plaukams. Naudoju jau dvi savaites ir galiu pasakyti - rezultatas thumbup.gif Mano plaukai sviesinti daug kartu ir pazeisti, nuo situ priemoniu jie taip nesivelia ir atrodo tikrai graziau bei sveikiau, bei nebeslenka bigsmile.gif
Uz sampuna mokejau 27 Lt, uz kondicionieriu 20, bet uztenka tikrai ilgam, nes nedaug reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2007 07 31, 22:47)
Nusipirkau KEUNE sampuna ir kondicinieriu smarkiai pazeistiems plaukams. Naudoju jau dvi savaites ir galiu pasakyti - rezultatas thumbup.gif  Mano plaukai sviesinti daug kartu ir pazeisti, nuo situ priemoniu jie taip nesivelia ir atrodo tikrai graziau bei sveikiau, bei nebeslenka bigsmile.gif
Uz sampuna mokejau 27 Lt, uz kondicionieriu 20, bet uztenka tikrai ilgam, nes nedaug reikia rolleyes.gif


ir as naudojau sita serija - man issausino plaukus doh.gif
Atsakyti
plaukus sviesinu, ir ilgalaikio ir norimo rezultato-nenusausintu, blizganciu sviesiu plauku be geltono atspalvio -man pavyko gauti tik su Keune dazais.
turiu super plauku dazytoja, kuri ir pradejo man dazyti su sios firmos dazais-iki tol seke ilga, skaudi istorija: nudazai-nublunka po savaites, nudazai-nepatenkinta spalva-nes plaukai pilki kaip senes.
rekomenduoju thumbup.gif

naudojau keune reconstructor plauku balzama-tikrai super, atstate kitu dazu sugadintus plaukus. dar turiu silver reflex sampuna, taip pat esu patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(Pupsike @ 2006 06 23, 12:03)
Sveikos! Gal kartais žinot, kur galima būtų nusipirkti plaukų dažų Keune? Femina bona jau nebeparduoda  schmoll.gif  O daugiau nelabai įsivaizduoju kur  ax.gif



Vilniuje- Merilina Jaksto g.5
CUP/e-kirpykla Pas Valentina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.a: 26 rugpjūčio 2007 - 11:47
O Kaune kur? Visada pirkdavau pramones Maximoje, bet dabar antras aukstas uzdarytas, remontas... O sampunas jau baigesi.. SOS..
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2007 08 27, 08:34)
O Kaune kur? Visada pirkdavau pramones Maximoje, bet dabar antras aukstas uzdarytas, remontas... O sampunas jau baigesi.. SOS..

jau antras aukstas atidarytas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 06 19, 11:50)
bandziau, bet nepatiko - daug terliones, o as megstu, kad butu dozatorius ir normalus kiekis  biggrin.gif


O man kapsulytes ziauriai patiko, nes mano galai pastoviai labai sakodavosi. Labai lengva naudoti jei kirpeja pasako kaip mirksiukas.gif Vienos kapsulytes uztenka vienam kartui. Tik labai jau branu doh.gif 3Lt/vnt.
Dabar kirpeja sake, kad yra naujiena - buteliukas, kuris pigiau atseina ~58 Lt. Reiks isigyti ir paziureti ar tokio pat gerumo rolleyes.gif
Atsakyti