Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 03 13, 08:57)
tai, kad ir estrofemas man nepadeda, si cikla is vis folikulai normaliai neauga per 3d. tik 2mm, gleivine net su estrofemu nieko nepaaugo. kad zinocaiu kaip ta gleivine pakratyt tikrai paemus uz pakarpos pakratyciau, kad i prota ateitu  lotuliukas.gif

nu auga, kad ir mažokai, bet folikulai auga...
o ką gyd pataria, gal be estrofemo yra ir daugiau vaistukų... stimuliuot irgi galima net trimis variantais, tai gal ir gleivinei kas yra daugiau(tikrai nežinau, einu po inetą pasiblaškysiu, gal ką rasiu, aš kartais rusiškus saitus paskaitau ax.gif )
ir dar Zirzaliuk, reik ir su savo mintimis padirbt, jei tu visą laiką blogai galvoji, tai taip ir gaunasi, pradėk pozityviai mastyt, suprantu, kad sunku, bet nors stenkis... tikėk... bo kitaip iš mirties taško sunku bus išjudėti doh.gif
Linei, jei gyd siūlo bandyt 3iui, tai gal verta g.gif jei matytų, kad situacija beviltiška, nemanau, kad siūlytų g.gif
Atsakyti
Dragonfly, mergyt, gal dar nenukabink nosytes, gal dar ne viskas prarasta...

QUOTE(citrinuke @ 2007 03 12, 21:06)
Man kiekviena diena po IUI maudzia pilva. schmoll.gif Ir neikaip nesuprantu, ar taip turi but, ar ne  g.gif

Citrinuke, gal tu labai perdėtai į viska reaguoji, vis gi pirmasis IUI... o koks tas maudimas - ar toks kad noretusi vaistuku, kad nustotu? Siaip man tai lyyyyyg ir jauciasi kazkas, bet tai netrukdo gyvent 4u.gif

QUOTE(Puk @ 2007 03 13, 09:22)
Labutis, man dufastoną skyrė po 1 tab. ryte. Man jis mažino skausmą, kai prieš mmm pradėjo tempti pilvą tai gėriau ir vakare, tempimas praeidavo kuriam laikui

Puk, o tu tareisi su gydytoja, ar taip galima daryt blink.gif blink.gif blink.gif
Man po IUI skirdavo duphastono arba po 1tabl arba po 2tabl (kurias reikdavo isgert vienu metu vakare ir viskas)


QUOTE(linlei @ 2007 03 13, 11:12)
galvos skausmas dabar bus kaip pakliuti pas gydytoja jei pramus mm, nes ten tai labai jau is anksto reikia uzsiregistruoti, o gydytoja tik antradieni ir penktadieni dirba, jauciu, kad sakys, jog vietu nera............ g.gif , o praleist  tai as nieko nenoreciau, nors jauciu, kad 3 IUI nedarysiu, pradesiu IVF, nors gydytoja tai tos 3 noretu.........

linlei, dar palauk, dar nenurašinėk taip greit šio karto wub.gif
jeigu ka, tai as tavo vietoje tikrai dar 3 IUI daryciausi, juolab kad ir gydytoja rekomenduoja. O del patekimo pas ja mmm atveju, tai reik seselei, kuri registruoja ir išdėstyti viską, kad tu PRIVALAI pas gydytoja papult butinai ciklo pradžioje, nes daromos stimuliacijos - turetu suprast... o jei tai nepadetu, sakyk, kad pvz tavo ciklas nereguliarus ir negali is anksto uzsiregistruot mirksiukas.gif
Atsakyti
Spanguole, gal tu pameni, kiek tau reikėjo susileisti gonalio iš viso ml.?
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 13, 11:01)
nu auga, kad ir mažokai, bet folikulai auga...
o ką gyd pataria, gal be estrofemo yra ir daugiau vaistukų... stimuliuot irgi galima net trimis variantais, tai gal ir gleivinei kas yra daugiau(tikrai nežinau, einu po inetą pasiblaškysiu, gal ką rasiu, aš kartais rusiškus saitus paskaitau ax.gif )
ir dar Zirzaliuk, reik ir su savo mintimis padirbt, jei tu visą laiką blogai galvoji, tai taip ir gaunasi, pradėk pozityviai mastyt, suprantu, kad sunku, bet nors stenkis... tikėk... bo kitaip iš mirties taško sunku bus išjudėti  doh.gif
Linei, jei gyd siūlo bandyt 3iui, tai gal verta  g.gif jei matytų, kad situacija beviltiška, nemanau, kad siūlytų  g.gif


o estrofema as pirma kart naudoju, taip kad neaisku kaip ten kita kart

bet mintys, as cia jau beviltiskas mintis rasau, zinok buvau sumascius, kad mano folikulai visi 5 gerai uzaugs, dvynukus turesiu, plius, pasiskaiciau SM, kad merginos uzsiaugina su estrofem kiek reikia, as taip dziaugiausi, o paskui kazkaip tas dziaugsmas dingo, nebus dvynuku si menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 13, 12:19-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 13, 12:19)
Spanguole, gal tu pameni, kiek tau reikėjo susileisti gonalio iš viso ml.?

o kaip gi neprisiminsi - viskas sukonspektuota ax.gif reikejo 7x75=525... tai gal jau rezgi planus, kaupsi pinigelius ir startuosi vien su Gonal? bigsmile.gif siaip tai, kas man patiko, kad nepurtė jokios karščio bangos - kitaip nei nuo clost... o ir gleivine užaugo geresne

Zirzalele, na tikrai toks nuosirdus pesimizmas sklinda is tavo zinučių... na, kur dingo ta zirzianti humoristė - come baaaack 4u.gif zinai, manau reikia apkaltininti ankstyvą pavasarį - visgi saulės dar mažai, visur pilka, o ir vitaminų trūkumas mirksiukas.gif siūlau nueiti į kokį relaksacinį masaziuka, atsikratyt tų minčių kažkaip ir kartoti sau - VISKAS BUS GERAI, GREIT TURĖSIM GRAŽŲ LELIUKĄ wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 13 kovo 2007 - 11:38
Merginos, gal galit man patarti? planuoju si men daryti IUI, bet tuo metu mano gyd. K. isvaziuoja i uzsieni. skambinausi i VK, o ten eiles nezmoniskos tik pas U. galiu uzsirasyti. kaip jus manot ar ji sutiks daryti IUI. ar man reiketu atideti si menesi visus planus i sona.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 13, 12:35)
Merginos, gal galit man patarti? planuoju si men daryti IUI, bet tuo metu mano gyd. K. isvaziuoja i uzsieni. skambinausi i VK, o ten eiles nezmoniskos tik pas U. galiu uzsirasyti. kaip jus manot ar ji sutiks daryti IUI. ar man reiketu atideti si menesi visus planus i sona.

U man pati geriausia gydytoja rolleyes.gif tau tikrai pasisekė, kad gali pas ja darytis IUI - DARYK IR NIEKO NEATIDĖLIOK 4u.gif o tai tu tik pacia IUI pas ja darytum, ar ir visa stimuliacija?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 13, 12:40)
U man pati geriausia gydytoja  rolleyes.gif  tau tikrai pasisekė, kad gali pas ja darytis IUI - DARYK IR NIEKO NEATIDĖLIOK  4u.gif  o tai tu tik pacia IUI pas ja darytum, ar ir visa stimuliacija?


reikeru ir stimuliacija daryti. man butu 7 ciklo diena si penktad. tai as nezinau ka ji patartu, nes mano gyd. daro taip: ziuri kaip auga folikulai ta menesi ir ziuri kiek reikes gonal. pvz. praeita karta viskas augo liuks, tai tik 1 gonal ir ovitrelle skyre.
Atsakyti
[quote=fibi,2007 03 10, 16:02]
[/quote]
Veronika, aš irgi šveičiau ananasus nuo pat IUI dienos.Pjaustydavaus mažais gabaliukais,kad negraužtų lūpų,bet valgydavau tiek daug , kad burną išgrauždavo lotuliukas.gif Pasiskaičiau,kad Nakviša valgys ananasus - pagalvojau kodėl nepabandžius ir man juo labiau kad skanu biggrin.gif Ir taip 10ar 12dienų kol į juos pažiūrėt nebegalėjau
[/quote]

Kazka praleidau su ananasais... ax.gif KOkius stebuklus jie daro? ax.gif

[quote=Veronika,2007 03 12, 15:50]
Sveikutės. 4u.gif

Labai laukiame žinių iš Tautės ir Agnilt. ax.gif

Norėjau paklausti, o kaip jums po IUI skirdavo Dufastoną:vieną ar du kartus per dieną? g.gif
Man užeina maudulys labai panašus į priešmesntruacinius skausmus.Gal čia nuo Dufastono? g.gif
[/quote]

Man skire po 1 tablete nuo 3 d. po IUI. Va jau 9 d. po IUI, o pilva maudzia kaip pries mmm, ir PMS pozymiai atsirado... verysad.gif

[quote=dragonfly*,2007 03 13, 10:55]
Labas rytas 4u.gif
Mano testukas neigiamas, šiąnakt praleidau su labai dideliu skausmu, sėdžiu vos gyva, o mmm kažkokios keistos lyg ir neprasidėjo, nors teplioja jau taip normaliai. Bandysiu ketvirtadieniui pas gydytoja įsiprašyt, kad pažiurėtų kas darosi. Teks man mėnesiuką praleist, nes išvažiuojam atostogų, tai matyt nespesim jau.. na žodžiu žiurėsiu ką gydytoja patras. einu paliūdėt doh.gif
[/quote]

Gaila verysad.gif

[quote=stilo,2007 03 13, 13:35]
Merginos, gal galit man patarti? planuoju si men daryti IUI, bet tuo metu mano gyd. K. isvaziuoja i uzsieni. skambinausi i VK, o ten eiles nezmoniskos tik pas U. galiu uzsirasyti. kaip jus manot ar ji sutiks daryti IUI. ar man reiketu atideti si menesi visus planus i sona.
[/quote]
Man U super, nors jau dariausi pas ja 5 IUI ir manau kad visi nesekmingi smile.gif Paskambink jai, paaiskink situacija ir paprasyk kad priimtu. Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
stilo, o tai taip suprantu, tau augo tik 1 folikulas (praktiskai nestimuliuotas...) bet gi IUI sekmingesnis, kai daugiau folikulu yra - daugiau sansu uzkibti... o nenori pabandyt viska, ka lieps U ax.gif tai butu KITAIP nei K skirdavo, bet gal to ir reiktų - kito gydytojo "akies ir laimingos rankos"... bet tuo atveju tau reiktu pas ja nueiti iki 3cd ir pasikonsultuoti. Linkiu tau SEKMES 4u.gif

irisiuke1, tavo zinute visiskai nesuprantama - kazkokia kose lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tu kai nori pacituoti kitos mergaites zinute, butinai turi palikti pries sia zinute ir po jos zodeli [/quote] kitaip viskas susimakaluoja cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 13 kovo 2007 - 12:31
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 13, 13:30)
stilo, o tai taip suprantu, tau augo tik 1 folikulas (praktiskai nestimuliuotas...) bet gi IUI sekmingesnis, kai daugiau folikulu yra - daugiau sansu uzkibti... o nenori pabandyt viska, ka lieps U  ax.gif  tai butu KITAIP nei K skirdavo, bet gal to ir reiktų - kito gydytojo "akies ir laimingos rankos"... bet tuo atveju tau reiktu pas ja nueiti iki 3cd ir pasikonsultuoti. Linkiu tau SEKMES  4u.gif

as taip pat nusprendziau, kad sutikti su viskuo vertetu ka siulys U. bet kad siandien 4 cd. o anksciau pas ja vietu nera tai ir uzrase penktad. 7 cd. Ar bus jau velu? o gal jai paciai pasiskambinti reiketu?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 13, 11:35)
o kaip gi neprisiminsi - viskas sukonspektuota  ax.gif  reikejo 7x75=525... tai gal jau rezgi planus, kaupsi pinigelius ir startuosi vien su Gonal?  bigsmile.gif  siaip tai, kas man patiko, kad nepurtė jokios karščio bangos - kitaip nei nuo clost... o ir gleivine užaugo geresne

Zirzalele, na tikrai toks nuosirdus pesimizmas sklinda is tavo zinučių... na, kur dingo ta zirzianti humoristė - come baaaack  4u.gif  zinai, manau reikia apkaltininti ankstyvą pavasarį - visgi saulės dar mažai, visur pilka, o ir vitaminų trūkumas  mirksiukas.gif  siūlau nueiti į kokį relaksacinį masaziuka, atsikratyt tų minčių kažkaip ir kartoti sau - VISKAS BUS GERAI, GREIT TURĖSIM GRAŽŲ LELIUKĄ  wub.gif


ai niekur jinai nedingo, tik pamacius problema isisgando, bailiuke gi ji lotuliukas.gif

Atsakyti