Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 03 10, 17:27)
o as savo gydytojos uzklausiau apie ananasus, jinai nusijuoke sake, kad nelabai jie padeda

o kaip tavo ananasiukai prinoko, prisirpo mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif paklausk apie Speman dar....irgi nusijuoks ir pasakys, kad tai mediciniskai nepatvirtinti dalykai (pvz musu andrologas taip sake) biggrin.gif IVF sekme 25 procentai, IUI 15 berods...tai kaip manai mes stengiames pritempti prie tu 100 procentu? a va visokiais ananasais, spemanais ir kt budais smile.gif darom ka galim, valgom tai kas manom galgi pades mirksiukas.gif

QUOTE(zirzalele @ 2007 03 10, 18:27)
o as savo gydytojos uzklausiau apie ananasus, jinai nusijuoke sake, kad nelabai jie padeda


ir dar vienas sakinys apie ananasus ir pagalba...zirzalele...ir IUI kartais (o gal daznai?) nelabai padeda..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 11, 01:31)


Eikit sau new_russian.gif aggressive.gif , neliūdinkit manęs lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif .... atsiprashau, bet tiesos cia nemazhai... tik nereikia i tai kreipti demesio biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Veronika @ 2007 03 11, 09:40)

Atsakyti
jooo, daznai nepadeda vyrai, kartais nepadeda iui, retkarciais nepadeda ivf, nu bet negalim nieko nedaryt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
norejau pasakyti, kad turim VISKA daryti 4u.gif

QUOTE(zulika @ 2007 03 11, 12:51)
...bet negalim nieko nedaryt blink.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 11, 00:56)
biggrin.gif  paklausk apie Speman dar....irgi nusijuoks ir pasakys, kad tai mediciniskai nepatvirtinti dalykai  (pvz musu andrologas taip sake) biggrin.gif  IVF sekme 25 procentai, IUI 15 berods...tai kaip manai mes stengiames pritempti prie tu 100 procentu?  a va visokiais ananasais, spemanais ir kt budais smile.gif darom ka galim, valgom tai kas manom galgi pades  mirksiukas.gif

Kas tie spemanai?... g.gif
aš vis paskaitau paskaitau šitą skyrelį... čia tiek gerų, naudingų dalykų galima rast... va jei dar sužinosiu, kas tie spemanai, tai išvis super bus, pasiseimas garantuotas biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 03 11, 19:00)
Kas tie spemanai?...  g.gif
aš vis paskaitau paskaitau šitą skyrelį... čia tiek gerų, naudingų dalykų galima rast... va jei dar sužinosiu, kas tie spemanai, tai išvis super bus, pasiseimas garantuotas  biggrin.gif  tongue.gif



Vitaminai vyrams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 10, 22:03)
o kaip tavo ananasiukai prinoko, prisirpo mirksiukas.gif


ai kaip visad didelis S...
turiu 4 folikulus, vel nevienodo didzio ir dar velgi per plona gleivine, taip, kad... IUI kazin ar bus si menesi

QUOTE(euromergele @ 2007 03 10, 23:56)
biggrin.gif  paklausk apie Speman dar....irgi nusijuoks ir pasakys, kad tai mediciniskai nepatvirtinti dalykai  (pvz musu andrologas taip sake) biggrin.gif  IVF sekme 25 procentai, IUI 15 berods...tai kaip manai mes stengiames pritempti prie tu 100 procentu?  a va visokiais ananasais, spemanais ir kt budais smile.gif darom ka galim, valgom tai kas manom galgi pades  mirksiukas.gif
ir dar vienas sakinys apie ananasus ir pagalba...zirzalele...ir IUI kartais (o gal daznai?) nelabai padeda.....  4u.gif


zinai o as jau abejojiu ar man ir IVF su tokia mano "superine" gleivine pades, nedaug kam stimuliuojat tik gonaliu gleivine neauga, o man vienodai kuo stimuliuot neauga ir viskas, taip, kad vilties mazai man pastot net su IVF. tai tuo labiau, kad ananasai pades jau nebetinkiu, norint tiket tokiais dalykais tam turi but bent siokia tokia maza viltis.
nu kad ir mano atvejis su I vaiduokliuku, visos jus soinejat is laimes kai pamatot antra nors ir neryskia, o man antra I neryski nereiskia, kad as pastojau, tai reiskia, kad vel nieko nepavyko ir be reikalo sokinejau is laimes kad va va turim, kita ryta isaiskejo, kad nieko neturim.

QUOTE(euromergele @ 2007 03 11, 14:17)
norejau pasakyti, kad turim VISKA daryti  4u.gif


as matyt paskutiniu metu arba pesimiste darausi, arba juoda realyste. nu o kas bus kai isbandysiu viska IUI , IVF. galu gale kazkada pinigai baigsis, siaip ir taip aisku, kad vienam IVF gal uzteks, o kitiem.... ka tada man reiks daryt, nusokt nuo proto. nezinau as jau dabar bandau taikytis su mintim, kad busim bevaike seima, nu ir ka, niekur nuo to nepabegsi. o gal but per mazai tikiu, bet jau sakiau, norint tiket tu turi bent maza vilti turet kad pavyks, o as kuo toliau tuo labiau matau, kad viskas eina ne ta linkme kokia noreciau.

QUOTE(Ina_ @ 2007 03 11, 19:00)
Kas tie spemanai?...  g.gif
aš vis paskaitau paskaitau šitą skyrelį... čia tiek gerų, naudingų dalykų galima rast... va jei dar sužinosiu, kas tie spemanai, tai išvis super bus, pasiseimas garantuotas  biggrin.gif  tongue.gif


Ina, speman tai vitaminai vyrams, kurie padeda gerint vyro sperma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 11 kovo 2007 - 20:01
Sveikutės. 4u.gif

Labai laukiame žinių iš Tautės ir Agnilt. ax.gif

Norėjau paklausti, o kaip jums po IUI skirdavo Dufastoną:vieną ar du kartus per dieną? g.gif
Man užeina maudulys labai panašus į priešmesntruacinius skausmus.Gal čia nuo Dufastono? g.gif

Atsakyti

Norėjau paklausti, o kaip jums po IUI skirdavo Dufastoną:vieną ar du kartus per dieną? g.gif
Man užeina maudulys labai panašus į priešmesntruacinius skausmus.Gal čia nuo Dufastono? g.gif


Aš gėriau vieną kartą per dieną bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanle: 12 kovo 2007 - 14:51
QUOTE(Veronika @ 2007 03 12, 01:50)
Sveikutės. 4u.gif

Labai laukiame žinių iš Tautės ir Agnilt. ax.gif

Norėjau paklausti, o kaip jums po IUI skirdavo Dufastoną:vieną ar du kartus per dieną? g.gif
Man užeina maudulys labai panašus į priešmesntruacinius skausmus.Gal čia nuo Dufastono? g.gif

Labas, Veronika,
as taip pat vartoju Dufastona. Man kiekviena diena po IUI maudzia pilva. schmoll.gif Ir neikaip nesuprantu, ar taip turi but, ar ne g.gif
Atsakyti