Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 03 30, 19:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 30, 19:49)
Svetucia, dar kartelį labai sveikinu wub.gif
Taigi pasakoju: po 5 vnt. gonalio po 75 ml. 9 c.d. užaugo 4 folikulai, 3 dešinėje, 1 karėje. Iki to laiko kairė kiaušidė miegojo thumbup.gif , folikulai apytikriai vienodo dydžio apie 12 mm, gleivinė 6,3. Liepė dar susileisti 3 gonalio po 75 ml. Pirmadienį dar kartą pasirodyti, nes bijo, kad neperaugtų smile.gif Taigi greičiausiai, kaip ir maniau IUI bus antradienį wub.gif , oi kaip laukiu 4u.gif
Spanguole, ačiū už paaiškinimą dėl tų trakštelėjimų, aš taip pat palaikau adatą ilgiau,skaičiau anotacijoje, kad taip reikia.  drinks_cheers.gif
Gero savaitgalio mergaitės 4u.gif



Geros žinios thumbup.gif Ir kad jos tik gerėtų 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 30, 20:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 30, 20:49)
Taigi pasakoju: po 5 vnt. gonalio po 75 ml. 9 c.d. užaugo 4 folikulai, 3 dešinėje, 1 karėje. Iki to laiko kairė kiaušidė miegojo thumbup.gif , folikulai apytikriai vienodo dydžio apie 12 mm, gleivinė 6,3.

thumbup.gif super naujienos.... na mums tiesiog privalo si karta pasisekti wub.gif kazkodel ir mano desinioji kiauside labiau darbuojasi, taip laukiu kada ir kaireje kas uzaugs (atrodytu, kad tai ka nors pakeis rolleyes.gif ) na ka, dabar dirbam dirbam - nemiegam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 31, 08:54)
Labas rytelis  4u.gif

Tiesiog aš, labai geras derlius  thumbup.gif  O tu gonalį leidaisi iš gonalio pieštuko ar atskirų ampulių? g.gif




Veronika, leidausi ir pieštuką, ir atskirų ampulių, juk skirtumo vaistų atžvilgiu nėra, tik kainoje 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad gandrai sugrįžtą į šį skyrelį thumbup.gif
Svetucia tau sveikinimai didžiausi, o Tiesiog aš linkiu, kad viskas šį kartą būtų tiesiai į dešimtuką 4u.gif drinks_cheers.gif
Ech kaip gera nuo tokių naujienų biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, man siandien 16 dpo. mmm vis dar nera. bet vis tebeteplioja rudai. testas neigiamas ( net per padidinimo stikla nieko neiziuriu blush2.gif )... g.gif ar gali duf nutesti mmm pradzia?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 31, 13:45)
sveikos, man siandien 16 dpo. mmm vis dar nera. bet vis tebeteplioja rudai. testas neigiamas ( net per padidinimo stikla nieko neiziuriu  blush2.gif )...  g.gif  ar gali duf nutesti mmm pradzia?


Gali.
Taciau nenutrauk duph. Gerk, kol prasides tikrasis kraujavimas.
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 03 31, 15:33)
Gali.
Taciau nenutrauk duph. Gerk, kol prasides tikrasis kraujavimas.


aciu. geriu toliau. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif norejau paklausti kaip su Gonaliu stimuliuoja?kiek jo reikia?ir kiek jis kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 03 31, 15:50)
Sveikos merginos 4u.gif norejau paklausti kaip su Gonaliu stimuliuoja?kiek jo reikia?ir kiek jis kainuoja? g.gif


Kiek skirti gonalio dozių nusprendžia gydytojas.Aš leidausi gonalį iš "pieštuko", kuris kainuoja 490 litų.
Atsakyti
mergaites, savo rytiniame teste pamaciau kazka panasaus i antra juostele. labai labai super blankia. sunkiai iziurima. rudai teplioja jau 3 diena. duph geriu po viena, vakarais. nezinau net ka galvoti... pirmadieni leksiu hcg pasidaryt. bet bijau, kad tas tepliojimas prie gero neprives. ka manot?
o ta juostele labai labai blanki. kaip seselis.... vos matosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 31, 16:39)
Kiek skirti gonalio dozių nusprendžia gydytojas.Aš leidausi gonalį iš "pieštuko", kuris kainuoja 490 litų.

Dekoju uz atsakyma mirksiukas.gif Na ir brangumelis,o jai vieno neuztenka ojojoi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 31, 16:45)
mergaites, savo rytiniame teste pamaciau kazka panasaus i antra juostele. labai labai super blankia. sunkiai iziurima. rudai teplioja jau 3 diena. duph geriu po viena, vakarais. nezinau net ka galvoti... pirmadieni leksiu hcg pasidaryt. bet bijau, kad tas tepliojimas prie gero neprives. ka manot?
o ta juostele labai labai blanki. kaip seselis.... vos matosi  blush2.gif

Kad dar nera mm ir 2juostele kaip ir matosi,duoda didele vilti kad tu jau nestuke.gif bigsmile.gif o patepliojimai pastojus daznas reiskinys,pirmadieni butinai lek hcg pasidaryti,o iki tol saugok save vacation1.gif ,matysi viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 31 kovo 2007 - 16:12