Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 30, 07:43)
Sveikinu Svetucia 4u.gif  ech.. kaip as tau pavydziu ax.gif  blush2.gif


Merginos 4u.gif anksčiau ar vėliau, bet pasiseks visoms wub.gif
Atsakyti
Svetucia, didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai
aukit ir stiprekit

Tiesiog as, ar buvau jau pas U

pradejau leistis si cikla penkta diena, bet vis tiek tas pats scenarijus - daug, bet visi mazi
padidino doze, bet sake, kad tada yra tikimybe, jog visas tabunas ir issistimuliuos
liepe pagalvoti, ar nenoresiu IVF, jei taip gausis

ka daryti? pas vyra grikiai sokineja nuo 35 iki 90proc, jau treti metai nepastojam, darem 4IUI, viena daktare sako, kad galim pastoti naturaliai, vyro daktare siule is karto daryti IVF
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 29, 19:50)
Sveikos merginos,  4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki  wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI  wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif

Pagaliau, Svetucia thumbup.gif
Sveikinu, tausok save ir savo turta nestuke.gif Ta proga po pieniska kokteili siulau drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Svetucia, va čia tai geras thumbup.gif ypač jei rimtai po iui pastojai ax.gif
Kvakse, jo rimtai jums čia reikia apsispręsti, gal iš tiesų jei jau tiek pavarysi ir išstimuliuosi, gal verta pamastyti dėl rimtesnio žingsnio...
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 03 30, 10:03)
Svetucia, didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai
aukit ir stiprekit

Tiesiog as, ar buvau jau pas U

pradejau leistis si cikla penkta diena, bet vis tiek tas pats scenarijus - daug, bet visi mazi
padidino doze, bet sake, kad tada yra tikimybe, jog visas tabunas ir issistimuliuos
liepe pagalvoti, ar nenoresiu IVF, jei taip gausis

ka daryti? pas vyra grikiai sokineja nuo 35 iki 90proc, jau treti metai nepastojam, darem 4IUI, viena daktare sako, kad galim pastoti naturaliai, vyro daktare siule is karto daryti IVF



Kvakse, dar nebuvau, važiuosiu tik 14.30, taigi dar nežinau kaip man sekėsi.
Kvakse, jei finansiškai galite leisti daryti IVF, darykite. Įsivaizduoji pati IVF kainuos mažiau, nes matai išsistumuliavo su tokiu kiekiu vaistais bigsmile.gif
Atsakyti
oi Svetucia, kaip tau smagu drinks_cheers.gif SVEIKINU 4u.gif kaip gera, kai is pirmo karto tik bac ir uzkibo ax.gif saugok save ir nepamirsk musu skyrelio aplankyti ir pranesti savo naujienu wub.gif

Naughty-me kaip tu laikaisi, gal nubegai HCG pasidaryt?

Tiesiog as gero derliaus tau siandien wub.gif

Kvakse, jei tik finansai leidzia as tavo vietoje tikrai daryciau IVF. Tiesa pasakius as ir pati apie toki varianta vis pagalvodavau, jei folikulu butu daugiau ir buvau pasiruosus startuot jei ka... smile.gif

Gabreniene, kaip tau sekesi su Gonal vakar? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 30, 08:43)
Sveikinu Svetucia 4u.gif  ech.. kaip as tau pavydziu ax.gif  blush2.gif


Ir aš baltai pavydžiu... blush2.gif
Sveikinu, Svetucia 4u.gif
Atsakyti
Spanguole, ar kai leideisi 75 ml gonali iš 300 ml švirkšto, būna 2 trakštelėjimai?
Beja, primink kiek folikulų pas tave užaugo, sorry, kažkas man su galva negerai, pamirštu lotuliukas.gif blush2.gif
naugty-me, kaip tau?
Atsakyti
Svetucia 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Svetučia, sveikinimai didžiausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Saugok pilvuko gyventoją wub.gif wub.gif
Atsakyti
AČIŪ, AČIŪ wub.gif
friends.gif
Jūs visos nuostabios wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 30, 12:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 30, 12:59)
Spanguole, ar kai leideisi 75 ml gonali iš 300 ml švirkšto, būna 2 trakštelėjimai?
Beja, primink kiek folikulų pas tave užaugo,

taip buna 2 trakstelejimai. Bet skaiciau kad ne visada taipgali but, kitoms buna tik vienas... o kiek pas tave? Man tai patiko, kad to skyscio isbega nedaug thumbup.gif tik isitikinau, kad reik nuspaudus palaikyt koki 10 s, kad subegtu visa dozike. Pradzioje as pamirsau taip palaikyt, tai istraukus adata is odos ir dar karta paspaudus, pamaciau, kad dar keli lasiukai isbego blink.gif tai kitus kartus jau laikiau nuspaudus kaip reikiant cool.gif man uzaugo tik 2 folikulai su vien gonaliu, o si karta clos+gonal tai net 4 group.gif tongue.gif kaip tau sekesi apziuroje?
Papildyta:
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 30, 15:07)
AČIŪ, AČIŪ  wub.gif
  friends.gif
Jūs visos nuostabios wub.gif

o tau papukai skauda? blush2.gif ar dareisi HCG?
Atsakyti