Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

mergaites o kaip jums pilveli jausmas buna po IUI...nes man kazkoks jis pilnas....
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 29, 12:18)
oi, spanguole... nieko gero pas mane. mmm dar nera ( 14 dpo), bet testas absoliuciai neigiamas.  bash.gif


Aukščiau nosyte, mergyt 4u.gif
Kol dar mm nėra, prašau neprarasti vilties ir tikėti, kad viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 15:42)
mergaites o kaip jums pilveli jausmas buna po IUI...nes man kazkoks jis pilnas....

pilnas ir man, be to kai toki derliu uzsiauginau desinej kiausidej, tai dar ir sproginejimai turbut prasideda lotuliukas.gif lyg maudena desini sona, kai greiciau pasisuku ar keliu ka nors... o siaip tai nuotaika puiki reiks vakare MB griebt wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, 4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 29, 20:50)
Sveikos merginos,  4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki  wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI  wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif

Nu super naujienos thumbup.gif labai labai tave sveikinu, tik saugok save, nepersalk ir nestresuok, pamatysi, viskas bus gerai ! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 29, 13:40)
Nu svarbu kad mmm nera  drinks_cheers.gif  o testas pvz. Erodei parode berods tik 16 dpo... zodziu dar kantriai laukiam  wub.gif

Kad gal 16... o gal dar veliau - jie yra ivairus tie testai. Pirkeliojau gal 5 ivairiu firmu, bet ne vienas nebuvo toks "TIKRAS TIKRAS"...
Geriausia - pasidaryti HCG.
Ir dar karta pakartoti - auga ar ne.

blush2.gif blush2.gif As kartojau 4 kartus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 29, 18:50)
Sveikos merginos,  4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki  wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI  wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif


Geros naujienos thumbup.gif Labai dziugu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 29, 06:50)
Sveikos merginos,  4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki  wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI  wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif


Fantastika ir dziugu uz tave. thumbup.gif Tik dabar labai save saugok smile.gif
Atsakyti
Ačiū wub.gif
Man dar pačiai sunku tuo patikėti...
Dabar vyras saugo mane kaip krištolinę, ax.gif šia savaitę uždraudė net namuose tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 30, 09:10)
Ačiū  wub.gif
Man dar pačiai sunku tuo patikėti...
Dabar vyras saugo mane kaip krištolinę,  ax.gif šia savaitę uždraudė net namuose tvarkytis biggrin.gif




Super Svetucia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 30, 08:10)
Ačiū  wub.gif
Man dar pačiai sunku tuo patikėti...
Dabar vyras saugo mane kaip krištolinę,  ax.gif šia savaitę uždraudė net namuose tvarkytis biggrin.gif



Svetucia, labai labai džiaugiuosi, laikykis mergyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 29, 19:50)
Sveikos merginos,  4u.gif
Ką tik grįžau iš K.
Tiesą sakant nuotaika puiki  wub.gif , jo žodžiais, pas mane labai nedidelis nėštumas thumbup.gif , apie 2 savaites, tai tikriausiai aš pastojau jau po IUI  wub.gif .
Dabar reikės pas jį važiuoti kitą penktadienį ir jau parodys žirniuką, o šias dienas patarė pasisaugoti ir nepervargti. Gleivinė, sakė, labai gera todėl įsitvirtinti, jei viskas gerai, tikrai galės biggrin.gif

Sveikinu Svetucia 4u.gif ech.. kaip as tau pavydziu ax.gif blush2.gif
Atsakyti