Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 03 29, 07:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 29, 07:49)
laukiu, aš po IUI  geriau nesportuočiau, vis tiek būna kūno krūvis, manau, jo tikrai nereikia, geriau pasisaugoti 4u.gif


O aš tai manau jei jau sex leidžiama (netgi privaloma), tai ko gi ir nepasportuot. Ne iki išsekimo aišku, proto ribose.
Atsakyti
Oi, merginos, kaip bijau. Einu pas gydytoją Klimą pirmą kartą, ir neaišku nei ką darys, nei ką sakys. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 03 29, 11:31)
Oi, merginos, kaip bijau. Einu pas gydytoją Klimą pirmą kartą, ir neaišku nei ką darys, nei ką sakys. doh.gif



Nebijok Mamciuk, blogiau jau nebebus... bigsmile.gif nuo tada kai nueisi viskas tik geres ir aiskes...gerai pas pas gera gyd eini thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, vis dazniau paskaitineju, nors dar nepriejau iki IUI. blush2.gif Dar tik pirma stimuliacija apturejau, laukia dar kelios, paskui jei prireiks laparaskopija... blush2.gif Bet siaip is anksto domiuosi ir skaitineju ir tokius skyrelius.
Atsakyti
Ar tikrai geras?! g.gif Bliamba prisiskaičiau visokių atsiliepimų, tai vienos labai giria, kitos keikia. Pirmai pas Nenarokovą užsirašiau, a po to galvoju, gal reikia paklaust ar ji spec. tuose reikaluose. Tai klinikoj pasakė, kad tiktai jis. Na tai ir persirašiau. Ot jaučiu pagalvojo - durna. Na tai dabar su baime ir laukiu balandžio 3. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 03 29, 12:06)
Ar tikrai geras?!  g.gif  Bliamba prisiskaičiau visokių atsiliepimų, tai vienos labai giria, kitos keikia. Pirmai pas Nenarokovą užsirašiau, a po to galvoju, gal reikia paklaust ar ji spec. tuose reikaluose. Tai klinikoj pasakė, kad tiktai jis. Na tai ir persirašiau. Ot jaučiu pagalvojo - durna. Na tai dabar su baime ir laukiu balandžio 3. unsure.gif


na tiesa pasakius as pas ji nebuvau smile.gif na bet girdejau tik gerus atsiliepimus... drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sveika spanguole,

tu jau po proceduros?
Atsakyti
A pas ką jus vaikštot, atsargai kad žinot, jei kartais nepatiktų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2007 03 29, 11:28)
O aš tai manau jei jau sex leidžiama (netgi privaloma), tai ko gi ir nepasportuot. Ne iki išsekimo aišku, proto ribose.

Nu su tuo sportu tai jau labai individualiai turi buti. Pvz.:kol as esu stimuliuojama, tai pati lyg ir gerai jauciuosi, bet va mano darbas susijes su sportu ir jeigu man tik ka reikia parodyti, koki suoli ar siaip stipresni judesi, tai man iskart paciai skauda ta sona kur folikulai auga..., o po IUI kazkaip labai jau save saugau ir stengiuosi kuo ramiau buti. Aisku, toms kurioms viskas gaunasi naturaliai ir be jokiu problemu tai apribojimu jokiu tikrai nereikia. mirksiukas.gif
Va, dar norejau paklausti, man siandien 3 diena po IUI ir vis kazkaip tas dienas man pamaudžia sona, kazin tai gerai ar blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 08:28)
prisiduodu....Vakar padarem IUI. Viskas kazkaip normaliai....Nu aisku, kai pas mane uzlinkusi gimda, buvo ciuciuka nemalonu....bet geriau negu nuotrauka blush-anim-cl.gif. PAs vyra grikiai buvo superiniai (skaiciu visu net nepamenu, tik pamenu, kad po atplovimo 96 proc). Folikulas 20 mm, gleivine gera...Na dabar  frusty.gif  laukimas

drinks_cheers.gif labai geros zinios is taves... as kazkaip labai pergyvenau del tavo vyruko turto, bet kaip matai viskas net labai gerai thumbup.gif sveikinu oficialiai istojus i IUI buri mirksiukas.gif tai dar nemiegokit su vyreliu - tvirtinkit blush2.gif

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 29, 10:07)
as turbut pimadieni, nes dar liko 3 gonalio dozes susileisti blink.gif

o tai ar Gonal piestuku naudojiesi?

O as jau po visko irgi, praejo visai neskausmingai, vyruko grikiai 100% thumbup.gif o ir mano folikulai jau ant sprogimo ribos... zodziu si karta net ir U sake, kad viskas "labai perspektyviai atrodo" wub.gif vaje, kaip tikiuosi dabar gero rezultato, kaip niekada is savo 5 bandymu, net drugeliai per pilva laksto, kaip per pirmaji bandyma tongue.gif
Atsakyti
mergaites dabar pagalvojau, per kiek laiko turi folikulas po prenig sprogt?nes vakar kazkaip nieko nesake... bet ciuju reiks vyra griebt dar kelias dienas ir tvirtint
Papildyta:
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 29, 12:34)
drinks_cheers.gif  labai geros zinios is taves... as kazkaip labai pergyvenau del tavo vyruko turto, bet kaip matai viskas net labai gerai  thumbup.gif  sveikinu oficialiai istojus i IUI buri  mirksiukas.gif  tai dar nemiegokit su vyreliu - tvirtinkit  blush2.gif
o tai ar Gonal piestuku naudojiesi?

O as jau po visko irgi, praejo visai neskausmingai, vyruko grikiai 100%  thumbup.gif  o ir mano folikulai jau ant sprogimo ribos... zodziu si karta net ir U sake, kad viskas "labai perspektyviai atrodo"  wub.gif  vaje, kaip tikiuosi dabar gero rezultato, kaip niekada is savo 5 bandymu, net drugeliai per pilva laksto, kaip per pirmaji bandyma  tongue.gif



labai smagu spanguole drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dabar abi lauksim rezultatu 4u.gif 4u.gif kad tik dievulis iscias palaimintu ir pasiliktu leliukai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laukiu, sprogimas biggrin.gif gali ivykti iki 48 val tame tarpe. Tai tu tikrai nemiegok, reiktu ir si vakara ir ryte ir kita vakara... blush2.gif zodziu reik shaudyt dabar, ziurek ir pataikysit is pirmo karto 4u.gif
Atsakyti
o jus po IUI dar darot ka nors? ta prasme skiriami kokie nors vaistukai...nes man tai nieko...
Atsakyti