Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Mums taip pat nelengva. Todel vyras noretu IVF. Aisku as apie tai turiu mazai informacijos, su gyd. visai apie tai negalbejome. Manau kita men. darysiu 3 IUI?

Veronika stiprybes JUMS abiems smile.gif as labai puikiai suprantu, kad tai nelengva.

As tai pat galvojau apie papildomus tyrimus, net galvojau apie genetikos centra, gal ten kokais tyrimais galetu padeti?
Atsakyti
Labas mergaites group.gif

prisiduodu....Vakar padarem IUI. Viskas kazkaip normaliai....Nu aisku, kai pas mane uzlinkusi gimda, buvo ciuciuka nemalonu....bet geriau negu nuotrauka blush-anim-cl.gif. PAs vyra grikiai buvo superiniai (skaiciu visu net nepamenu, tik pamenu, kad po atplovimo 96 proc). Folikulas 20 mm, gleivine gera...Na dabar frusty.gif laukimas
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 08:28)
Labas mergaites  group.gif

prisiduodu....Vakar padarem IUI. Viskas kazkaip normaliai....Nu aisku, kai pas mane uzlinkusi gimda, buvo ciuciuka nemalonu....bet geriau negu nuotrauka blush-anim-cl.gif. PAs vyra grikiai buvo superiniai (skaiciu visu net nepamenu, tik pamenu, kad po atplovimo 96 proc). Folikulas 20 mm, gleivine gera...Na dabar  frusty.gif  laukimas

Laukiu, puiku thumbup.gif
beliek tik uztvirtinti ir laukti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 07:28)
Labas mergaites  group.gif

prisiduodu....Vakar padarem IUI. Viskas kazkaip normaliai....Nu aisku, kai pas mane uzlinkusi gimda, buvo ciuciuka nemalonu....bet geriau negu nuotrauka blush-anim-cl.gif. PAs vyra grikiai buvo superiniai (skaiciu visu net nepamenu, tik pamenu, kad po atplovimo 96 proc). Folikulas 20 mm, gleivine gera...Na dabar  frusty.gif  laukimas


thumbup.gif zinios!
O laukima ziurek kaip i naturalu procesa ir gyvenk sia diena, neskubink ateities 4u.gif
Tokiomis laukimo akimirkomis prisimenu posaki " Pasitikme akimirka kai ji ateina ir nevykime kai iseina". wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 08:28)
Labas mergaites  group.gif

prisiduodu....Vakar padarem IUI. Viskas kazkaip normaliai....Nu aisku, kai pas mane uzlinkusi gimda, buvo ciuciuka nemalonu....bet geriau negu nuotrauka blush-anim-cl.gif. PAs vyra grikiai buvo superiniai (skaiciu visu net nepamenu, tik pamenu, kad po atplovimo 96 proc). Folikulas 20 mm, gleivine gera...Na dabar  frusty.gif  laukimas



Laukiu, sėkmingo dabar laukimo 4u.gif Labai džiaugiuosi, kad viskas sklandžiai praėjo smile.gif
Atsakyti
kiek pamenu siandien Spanguole daro savo 5 IUI (tikiuosi paskutine tongue.gif ).
Sekmes Spanguolyte 4u.gif

dar mergytes norejau jusu paklausti: ar stimuliacijos metu galima sportuoti blush2.gif ax.gif ... kazkaip vakar pasimankstinau, o siandien taip smarkiai skauda pilvo apacia.. nugara g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 29, 08:40)
kiek pamenu siandien Spanguole daro savo 5 IUI (tikiuosi paskutine tongue.gif ).
Sekmes Spanguolyte 4u.gif

dar mergytes norejau jusu paklausti: ar stimuliacijos metu galima sportuoti blush2.gif  ax.gif ... kazkaip vakar pasimankstinau, o siandien taip smarkiai skauda pilvo apacia.. nugara g.gif ...



Gabreniene, manau, kad sportuoti galima, tačiau gal vertėtų nepersitempti, ir gal mažiau pratimų pilvo presui g.gif Kada preliminariai planuoji IUI?

Spanguolyte, sekmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 29, 09:40)
kiek pamenu siandien Spanguole daro savo 5 IUI (tikiuosi paskutine tongue.gif ).
Sekmes Spanguolyte 4u.gif

dar mergytes norejau jusu paklausti: ar stimuliacijos metu galima sportuoti blush2.gif  ax.gif ... kazkaip vakar pasimankstinau, o siandien taip smarkiai skauda pilvo apacia.. nugara g.gif ...



del sporto ir as pamirsau paklaust...bet man gydyt iseinant pasake, kad dabar gyvenk taip kaip visada...Jau po laporaskopijos man uz savaites leido sportuot...manau, kad galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 29, 08:46)
del sporto ir as pamirsau paklaust...bet man gydyt iseinant pasake, kad dabar gyvenk taip kaip visada...Jau po laporaskopijos man uz savaites leido sportuot...manau, kad galima  blush2.gif



laukiu, aš po IUI geriau nesportuočiau, vis tiek būna kūno krūvis, manau, jo tikrai nereikia, geriau pasisaugoti 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 29, 08:44-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 29, 08:44)
Gabreniene, manau, kad sportuoti galima, tačiau gal vertėtų nepersitempti, ir gal mažiau pratimų pilvo presui g.gif Kada preliminariai planuoji IUI?

Spanguolyte, sekmės wub.gif

gal balandžio 4, nors tiksliai dar nezinau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 29, 08:53)
gal balandžio 4, nors tiksliai dar nezinau wub.gif



Kada eisi derliaus žiūrėti? Aš ryt, tai sužinosiu kada IUI, kažkaip manau, kad balandžio 3 d. wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 29, 09:01-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 29, 09:01)
Kada eisi derliaus žiūrėti? Aš ryt, tai sužinosiu kada IUI, kažkaip manau, kad balandžio 3 d. wub.gif

as turbut pimadieni, nes dar liko 3 gonalio dozes susileisti blink.gif
Atsakyti