Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 03 28, 11:25)
Zulika, gal tu turi kokiu naujienu, kiek pamenu irgi turetum gale kovo testuotis  rolleyes.gif

oi net susigėdau blush2.gif man jau mmm baiginėjasi doh.gif
Veronika, nesvarbu kuo stimuliuota, bet kokybė vis tiek ne kiekybėje... visada yra tikimybė, kad jei būtų buvę 3 gal būtų buvę 'tirštesni' lotuliukas.gif
nu bet pati žinai, čia laimės dalykas, kaip mano gyd sako ištisas mokslas..
konkrečiai dėl tavęs tai gali būti, kad ir visi kokybiški buvo, bet nesikabina ir viskas, yra krūvos priežasčių, viena tarkim gleivinė... progesteronas...ir tt.
Atsakyti
Tai gal tada paprašyt gyd., kad stimuliuotų tik su clo, nes man nuo jo kokie du dominuojantys folikulai būna, nes gonalis labai patuština piniginę... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 16:20)
Tai gal tada paprašyt gyd., kad stimuliuotų tik su clo, nes man nuo jo kokie du dominuojantys folikulai būna, nes gonalis labai patuština piniginę... verysad.gif

nuo vien clost gali gleivine buti plonoka... o kaip kitus kartus buvai stimuliuota? Jau istorija nemaza turi, gal reiktu paziuret kaip buvo kitus kartus g.gif pvz. man labiausiai tinka clost+gonal....
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 28, 16:28)
nuo vien clost gali gleivine buti plonoka... o kaip kitus kartus buvai stimuliuota? Jau istorija nemaza turi, gal reiktu paziuret kaip buvo kitus kartus  g.gif  pvz. man labiausiai tinka clost+gonal....


Buvai stimuliuota ir vien clo.Užaugdavo plonoka gleivinė, bet ją paaugindavau su estrofemu.
O mano vyras nenori daugiau daryti IUI, sako, jei su 5 folikulais nepastojai, tai neverta daugiau bandyti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 28, 16:28)
nuo vien clost gali gleivine buti plonoka... o kaip kitus kartus buvai stimuliuota? Jau istorija nemaza turi, gal reiktu paziuret kaip buvo kitus kartus  g.gif  pvz. man labiausiai tinka clost+gonal....


man irgi labiausia tiko Cl+Gonal
Bet nuo 50 mg Cl augdavo 3-4 folikulai. Ir kazkodel g.gif tik 1-noje puseje.
Todel galbut geriau butu 100 mg Cl + Gonal, kuris sutvarko gleivine?
Nes su Cl arba reikia estrogenu nuo kokio 2-3 ciklo stimuliuojantis, arba reikia 3 paskutines stimuliacijos dienas po 75 VV Gonal prideti. Pradzioj pradedama nuo mazu dozikiu.
Kad neperstimuliuoti.
O kitas dalykas - sako, kad buna "kokybiskesni" folikuliukai su Gonaliu.
Na...
Nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 16:34)
Buvai stimuliuota ir vien clo.Užaugdavo plonoka gleivinė, bet ją paaugindavau su estrofemu.
O mano vyras nenori daugiau daryti IUI, sako, jei su 5 folikulais nepastojai, tai neverta daugiau bandyti... verysad.gif

man atrodytu, ar verta daugiau bandyt turetu daktaras pasakyt ivertines jusu situacija... o vyra gi galima kazkaip gal ikalbėt rolleyes.gif nesustok vidurkelyje, gal tas penktasis IUI ir bus laimingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 15:20)
Tai gal tada paprašyt gyd., kad stimuliuotų tik su clo, nes man nuo jo kokie du dominuojantys folikulai būna, nes gonalis labai patuština piniginę... verysad.gif

nu gal negali prašyt, negi šiaip sau perėjot ant gonalio... čia gi ne jo kaltė manau... taip jau lemta ax.gif beje o kai nueini mmm dienomis, ar būna fol užuomazgų g.gif
Veronika, kažkada Erodė teisingai apie iui ir ivf statistikas rašė... tikimybė 1 ir 6, o vyras tam ir yra su tavim, kad turėtum galimybę su juo pasikalbėti ir perkalbėti... juk abu sprendžiat kaip elgtis...
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 16:34)
Buvai stimuliuota ir vien clo.Užaugdavo plonoka gleivinė, bet ją paaugindavau su estrofemu.
O mano vyras nenori daugiau daryti IUI, sako, jei su 5 folikulais nepastojai, tai neverta daugiau bandyti... verysad.gif

o kodel nepadaryt 6-tos IUI?
Negi darysit ir tik 2 IVF?
Statistika yra statistika - 1 is 6IUI ir 1 is 3 IVF...
Bet, kai nervai nebelaiko - tikiu, kad gali ir nebenoreti zmogus - as jau irgi buvau nusprendus, kad nebenoriu tu IUI.
Ikalbejo.
Neveltui. nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 28 kovo 2007 - 15:57
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 28, 16:45)
man atrodytu, ar verta daugiau bandyt turetu daktaras pasakyt ivertines jusu situacija... o vyra gi galima kazkaip gal ikalbėt  rolleyes.gif  nesustok vidurkelyje, gal tas penktasis IUI ir bus laimingas  wub.gif


Vat būtent, nenoriu sustoti vidurkelyje, reikės įkalbėti savo vyrą.
O dėl stimuliacijos, tai man gyd. minėjo, kad galiu pasirinkti ar stimuliuotis tik su clo ar su gonaliu. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(zulika @ 2007 03 28, 16:48)
nu gal negali prašyt, negi šiaip sau perėjot ant gonalio... čia gi ne jo kaltė manau... taip jau lemta  ax.gif beje o kai nueini mmm dienomis, ar būna fol užuomazgų  g.gif
Veronika, kažkada Erodė teisingai apie iui ir ivf statistikas rašė... tikimybė 1 ir 6, o vyras tam ir yra su tavim, kad turėtum galimybę su juo pasikalbėti ir perkalbėti... juk abu sprendžiat kaip elgtis...


Po paskutinės nepasisekusios IUI buvau taip susnervinusi, kad net nenuvažiavau pas gyd. pasitikrinti ar nėra cistų.
Na aš dar cool.gif bandysiu perkalbėti, nes ir jis labai nusivylė, nusiminė po paskutinės nepasisekusios IUI... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 17:03)
Po paskutinės nepasisekusios IUI buvau taip susnervinusi, kad net nenuvažiavau pas gyd. pasitikrinti ar nėra cistų.
Na aš dar  cool.gif  bandysiu perkalbėti, nes ir jis labai nusivylė, nusiminė po paskutinės nepasisekusios IUI... verysad.gif

Tam, kad eiti toliau ir ta daryti nuosekliai, turit laikytis isvien. Juk tai judu pora.
Zinoma, zmogus nusimine, bet Veronika, juk Tu nusiminei ne ka maziau.
Pasiguoskite console.gif ir... bijau klausti, bet gal dar kokiu tyrimu papildomu reiketu?
Na, as siulau viska pergalvoti ir... ryztis 6 IUI su pacia geriausia tau stimuliacijos schema.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 28, 15:34)
Buvai stimuliuota ir vien clo.Užaugdavo plonoka gleivinė, bet ją paaugindavau su estrofemu.
O mano vyras nenori daugiau daryti IUI, sako, jei su 5 folikulais nepastojai, tai neverta daugiau bandyti... verysad.gif


Krizė tavo vyrui, Veronika. Tik pati nepasiduok ir jį įkalbėsi. Nenusimink, fignia viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 03 28, 17:10)
Tam, kad eiti toliau ir ta daryti nuosekliai, turit laikytis isvien. Juk tai judu pora.
Zinoma, zmogus nusimine, bet Veronika, juk Tu nusiminei ne ka maziau.
Pasiguoskite console.gif ir... bijau klausti, bet gal dar kokiu tyrimu papildomu reiketu?
Na, as siulau viska pergalvoti ir... ryztis 6 IUI su pacia geriausia tau stimuliacijos schema.


Reikės pasikalbėti su gydytoja, gal tikrai reikia papildomų tyrimų. g.gif
Taip, pasiguodžiame, ką daryti...

QUOTE(Kojines2 @ 2007 03 28, 19:17)
Krizė tavo vyrui, Veronika. Tik pati nepasiduok ir jį įkalbėsi. Nenusimink, fignia viskas  smile.gif


Manau, kad įkalbėsiu.Tik manau, kad nereikia jo labai spausti, kad reikės tam laiko. unsure.gif
Atsakyti