Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(citrinuke @ 2007 03 27, 13:16)
Sveikutes merginos. PAs mane tikrai nesivystantis nestumas. Nes dariausi ir HCG. Jis man pamazejo. Ir tikrai labai mazas skaicius. O siandien ir jau pradedu kraujuot. Tad vilties tikrai nera.

O del vieno uzauginto folikulo, nereikia pergyventi. Pas mane buvo uzaugintas tik vienas. Ir pasiseke uzkibri, tik gaila, kad toliau nieko nepavyko.



ziauru citrinuke...net zodziu nera...
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 27, 13:16)
Sveikutes merginos. PAs mane tikrai nesivystantis nestumas. Nes dariausi ir HCG. Jis man pamazejo. Ir tikrai labai mazas skaicius. O siandien ir jau pradedu kraujuot. Tad vilties tikrai nera.

O del vieno uzauginto folikulo, nereikia pergyventi. Pas mane buvo uzaugintas tik vienas. Ir pasiseke uzkibri, tik gaila, kad toliau nieko nepavyko.



Stiprybes, mes su tavimi group.gif
Atsakyti
[quote=Laukiu,2007 03 27, 11:12]
[/quote]
Sveikos mergaites,

paskaiciau, kad Jus po kelis folikulus uzsiauginat, taj gal 1 per mazai...na nepykit ant naujokes, kad kvailus klausimus uzdavineju blush2.gif
[/quote]

Pastojama ir su vienu folikulu.O aš, pvz., net su 5 folikulais nepastojau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 27 kovo 2007 - 12:00
[quote=Veronika,2007 03 27, 13:39]
Sveikos mergaites,

paskaiciau, kad Jus po kelis folikulus uzsiauginat, taj gal 1 per mazai...na nepykit ant naujokes, kad kvailus klausimus uzdavineju blush2.gif
[/quote]

Pastojama ir su vienu folikulu.O aš, pvz., net su 5 folikulais nepastojau... verysad.gif
[/quote]


bet kaip sunku, to sulaukti...ir nuo ko tai priklauso...Vienos i pirti po vyru nueina ir jau nestuke.gif o kitom tiek reikia islaukti...me pradejom su vyru pirmi leliuka daryt...o dabar jau ir likom paskutiniai be leliuko...visi....visi draugai jau su lelkom, arba dar pilvely nesioja...
Atsakyti
Laukiu, nenusimink, ir mes pasieksime savo tikslą nestuke.gif .Anksčiau ar vėliau tai įvyks, svarbiausia papulti į gerų gydytojų rankas.
Atsakyti
Citrinuke laaaabai labai apmaudu del tavo nelaimes, buk stipri, paliudek ir grizk pas mus kitam bandymui... o gal net nereiks ir viskas gausis naturaliai

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 27, 12:13)
Spanguole saunu derliu uzsiauginai thumbup.gif  Si karta ir as stimuliuosiuos su CL + gonal... gal ir man isdyks daugiau nei vienas ax.gif
O kiek tau skiria gonal doziu ax.gif

Aciu aciu, kad tik nors vienas uzkibtu... ax.gif Si karta gėriau po 1 tablete clost 3-7cd, tada 4x75 gonal 7-10cd. (VK yra toks Gonal piestukas 300, jis BEGALO PATOGUS; jei tik bus tokia pakuote ir tau reikes 4 doziu butinai pirk sita - o kaina yra ta pati 85,-/1 doze)

QUOTE(Laukiu @ 2007 03 27, 12:18)
Jau rytoj thumbup.gif  kazkoks neramumas ant sirdies yra....Na bet jeigu nelemta naturaliai reikia bandyt taip....

viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif aisku pirmas kartas toooks jaudinantis wub.gif o kad taptum nestuke.gif tikrai uztenka tik 1 folikulo ir 1 spermiuko tongue.gif SEKMES tau rytoj. O as is paskos ketvirtadieni darysiu, po to galesim kartu nekantriai laukti rezultatu drinks_cheers.gif
p.s. is savo patirties, kad atsipalaiduociau pries pat IUI, as padarau Kegelio pratimuka t.y. smarkiai sutraukiu raumenukus TEN - lyg noretum sustabdyti sysiuką blush2.gif o tada atleidžiu... ir jauciu kaip viskas atsipalaiduoja... man tai padeda, dar neteko žnyplių kišti ir neskaudejo visai tfu tfu tfu, kad neprisikalbeciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 27 kovo 2007 - 12:13
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 27, 14:11)
Citrinuke laaaabai labai apmaudu del tavo nelaimes, buk stipri, paliudek ir grizk pas mus kitam bandymui... o gal net nereiks ir viskas gausis naturaliai
Aciu aciu, kad tik nors vienas uzkibtu...  ax.gif  Si karta gėriau po 1 tablete clost 3-7cd, tada 4x75 gonal 7-10cd. (VK yra toks Gonal piestukas 300, jis BEGALO PATOGUS; jei tik bus tokia pakuote ir tau reikes 4 doziu butinai pirk sita - o kaina yra ta pati 85,-/1 doze) 
viskas bus gerai, pamatysi  4u.gif  aisku pirmas kartas toooks jaudinantis  wub.gif  o kad taptum  nestuke.gif  tikrai uztenka tik 1 folikulo ir 1 spermiuko  tongue.gif  SEKMES tau rytoj. O as is paskos ketvirtadieni darysiu, po to galesim kartu nekantriai laukti rezultatu  drinks_cheers.gif
p.s. is savo patirties, kad atsipalaiduociau pries pat IUI, as padarau Kegelio pratimuka  t.y. smarkiai sutraukiu raumenukus TEN - lyg noretum sustabdyti sysiuką  blush2.gif  o tada atleidžiu... ir jauciu kaip viskas atsipalaiduoja... man tai padeda, dar neteko žnyplių kišti ir neskaudejo visai tfu tfu tfu, kad neprisikalbeciau

Aciu Spanguole pasinaudosiu tavo patarimu smile.gif Skaiciau, SM, kad kai uzlinkusi gimda su replem daro, gal tikrai neprireiks smile.gif Na o rezultatu tikrai keliom smagiau laukti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pagaliau prisiruosiau parasyti. Perejau i kita darba ir ten triesiog nera galimybes prie interneto prieiti.
Mane siandien pradejo teplioti, tai jau rytoj ateis mmm, naturaliai nieko nepavyko. reikes daryti 3 IUI, bet vyras sako gal geriau IVF daryti?
Reikia pradeti pinegelius taupyti 4u.gif
Atsakyti
Agnilt, aš manau, kad dar reikia bandyti IUI.
Atsakyti
o kokiais atvejais daroma IUI?
Atsakyti
QUOTE(adaida @ 2007 03 27, 20:10)
o kokiais atvejais daroma IUI?


Čia gali paskaityti:

http://www.vaisingum...t...&page_id=47
Atsakyti
Labas rytas, merginos 4u.gif
Kaip nuotaikos?
naughty-me kaip tavo savijauta?
Atsakyti