Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zulika @ 2007 03 09, 13:34)
dariau, natur mums nesigauna... nepramuša mano gleivių kamščio mano spartuolis

tai sveikinu, slapuke 4u.gif tai kaip suprantu į kovo pabaiga jau turesi kokių tai naujienų? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas nors gali man padėti. 2 m. negalejau pastoti, pradejau gydytis, po metu pastojau po 4IUI. Nustatinejo nesivystanti, po savaites isgirdo sirdies plakima. Siandien gyd. pasake, kad vystosi, bet per maza gemaline pusle, labai mazai vaisiaus vandenu, tas leliukas neturi ateities. Plius dar prisikabino jis kazkus labai zemai..Liepe gyd. ateiti dar sestadieni, tarsis su kita gyd.Kaip manote, ar yra vilciu, kad viskas bus gerai. As taip laukiau to nestumo, man jau 33m., o cia tik pirmas nestumas...
Atsakyti
Gal kas nors gali man padėti. 2 m. negalejau pastoti, pradejau gydytis, po metu pastojau po 4IUI. Nustatinejo nesivystanti, po savaites isgirdo sirdies plakima. Siandien gyd. pasake, kad vystosi, bet per maza gemaline pusle, labai mazai vaisiaus vandenu, tas leliukas neturi ateities. Plius dar prisikabino jis kazkus labai zemai..Liepe gyd. ateiti dar sestadieni, tarsis su kita gyd.Kaip manote, ar yra vilciu, kad viskas bus gerai. As taip laukiau to nestumo, man jau 33m., o cia tik pirmas nestumas...
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 09, 12:43)
tai sveikinu, slapuke  4u.gif  tai kaip suprantu į kovo pabaiga jau turesi kokių tai naujienų?  rolleyes.gif

ne slapukė, tik kai kas padarė meškos paslaugą su savo klausimais ax.gif
lankausi keliuose skyreliuose, o šiaip man vėl pirmas kartas bigsmile.gif , tai daug nesitikiu ax.gif
tik gyd minėjo, kad ji skaičiuoja nuo pradžių ir kitam kartui jau keisim taktiką nuo pat pradžių...
Renslav aš tik vieną galiu pasakyt nepasiduok staigiai diagnozei, visada galvok, kad ir gyd gali klysti, o echo šešėlių mokslas, visa kita parodys to spirgiaus noras kabintis ir laikas...
Atsakyti
QUOTE(Renslav @ 2007 03 09, 14:16)
Gal kas nors gali man padėti. 2 m. negalejau pastoti, pradejau gydytis, po metu pastojau po 4IUI. Nustatinejo nesivystanti, po savaites isgirdo sirdies plakima. Siandien gyd. pasake, kad vystosi, bet per maza gemaline pusle, labai mazai vaisiaus vandenu, tas leliukas neturi ateities. Plius dar prisikabino jis kazkus labai zemai..Liepe gyd. ateiti dar sestadieni, tarsis su kita gyd.Kaip manote, ar yra vilciu, kad viskas bus gerai. As taip laukiau to nestumo, man jau 33m., o cia tik pirmas nestumas...


Renslav, vilčių visada yra, neprarask vilties, kad viskas bus gerai.Ir mano patarimas tau-nepasitikėk vienos ginekologės nuomone, nueik pasitikrinti ir pas kitą.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 09, 09:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 09, 09:38)
Kur visos, jau taip šventėte, kad niekas į darbą neatvyko???? lotuliukas.gif
Papildyta:
Dragonfly* šiandien 14 d po IUI praėjo, kokios naujienos?

4u.gif eh, pasirode tepliojimai, bet kadangi man tepliojo ir kai buvau pastojusi tai dar vilties nepraradau. Laikau kojytes suspaudus. Ryt darysiu testą
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 09, 13:43)
ne slapukė, tik kai kas padarė meškos paslaugą su savo klausimais  ax.gif
lankausi keliuose skyreliuose, o šiaip man vėl pirmas kartas bigsmile.gif , tai daug nesitikiu  ax.gif
tik gyd minėjo, kad ji skaičiuoja nuo pradžių ir kitam kartui jau keisim taktiką nuo pat pradžių...
Renslav aš tik vieną galiu pasakyt nepasiduok staigiai diagnozei, visada galvok, kad ir gyd gali klysti, o echo šešėlių mokslas, visa kita parodys to spirgiaus noras kabintis ir laikas...


a cia mane turejot galvoj ax.gif
Atsakyti
ar cia mane turejot galvoj ax.gif


Zirzalėle, nepirižyvai lotuliukas.gif čia ji mane turėjo omeny smile.gif


Dragonfly* lauksim žinių, linkiu, kad testukas būtu II wub.gif
visosm gero ilgojo šventiško savaitgalio, nesušalkit lithuania.gif
Mes nugalėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 03 09, 16:32)
4u.gif eh, pasirode tepliojimai, bet kadangi man tepliojo ir kai buvau pastojusi tai dar vilties nepraradau. Laikau kojytes suspaudus. Ryt darysiu testą



Sekmes ir II juosteliu thumbup.gif

Visoms thumbup.gif savaitgalio
Atsakyti

[/quote]
Veronika, aš irgi šveičiau ananasus nuo pat IUI dienos.Pjaustydavaus mažais gabaliukais,kad negraužtų lūpų,bet valgydavau tiek daug , kad burną išgrauždavo lotuliukas.gif Pasiskaičiau,kad Nakviša valgys ananasus - pagalvojau kodėl nepabandžius ir man juo labiau kad skanu biggrin.gif Ir taip 10ar 12dienų kol į juos pažiūrėt nebegalėjau
Atsakyti
Fibi bigsmile.gif Bėgsiu ir aš pirkti ananasų į parduotuvę. rolleyes.gif
Atsakyti
o as savo gydytojos uzklausiau apie ananasus, jinai nusijuoke sake, kad nelabai jie padeda
Atsakyti